I.Mūrniece tiekas ar Polijas Seima priekšsēdētāju Mareku Kuhčinski

(09.04.2019.)

Mēs novērtējam Polijas nozīmīgo ieguldījumu Baltijas jūras reģiona un Latvijas drošībā un esam ieinteresēti turpināt ciešu sadarbību aizsardzības jomā, tostarp militārajās mācībās, sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, tiekoties ar Polijas Seima priekšsēdētāju Mareku Kuhčinski (Marek Kuchciński) Vīnē.

I.Mūrniece uzsvēra nozīmīgo Polijas ieguldījumu NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupā Latvijā, kā arī regulāro dalību Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanā.

“Mums ir svarīgi būt regulārā politiskā dialogā ar Poliju par abām pusēm nozīmīgiem jautājumiem. 13.Saeimā ir izveidota plaša deputātu grupa sadarbības veicināšanai ar Polijas parlamentu,” sacīja I.Mūrniece. Tikšanās laikā abas puses pārrunāja šogad plānoto, lai svinīgi atcerētos demokrātisko pārmaiņu sākumu Centrāl- un Austrumeiropā pirms trīsdesmit gadiem.

Saeimas priekšsēdētāja I.Mūrniece šobrīd uzturas Vīnē, kur 8. un 9.aprīlī norisinās Eiropas Savienības valstu parlamentu priekšsēdētāju konference.

 

Saeimas Preses dienests

Piektdien, 1.decembrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:30  Latvijas Republikas Saeimas, Sabiedriskās politikas centra “Providus” un Vācijas Federatīvās Republikas vēstniecības rīkotā konference “Nevalstiskās organizācijas kā sabiedrības noturības katalizators: ko māca Latgales piemērs?”
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
13:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)