Coordinateurs chargés de la coopération avec des ONG

Commissions

Coordinateur

Téléphone

Courriel

Commission des affaires étrangères Anita Ābola +371 67087377 arlietu.komisija@saeima.lv
Commission du budget et des finances Gita Strautiņa +371 67087319 budzeta.komisija@saeima.lv
Commission des affaires juridiques Evija Bērziņa +371 67087182 juridiska.komisija@saeima.lv
Commission des droits de l’homme et des affaires publiques Kristīne Hincenberga +371 67087246 cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
Commission de l’éducation, de la culture et de la science Lāsma Švirksta +371 67087249 izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv
Commission de la défense, des affaires intérieures et de la lutte contre la corruption Ieva Barvika +371 67087253 aizsardzibas.komisija@saeima.lv
Commission de l’administration publique et des collectivités locales Kristīne Vītola +371 67087256 pasvaldibas.komisija@saeima.lv
Commission de la politique économique, agricole, environnementale et régionale Andris Capāns +371 67087305 tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv
Commission des affaires sociales et du travail Anželika Bruže +371 67087371 sociala.komisija@saeima.lv
Commission des affaires européennes Ieva Dēze +371 67087324 eiropas.komisija@saeima.lv
Trešdien, 30.septembrī
08:30  Pieprasījumu komisijas sēde
09:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres, Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Francijas parlamentu vadītājas Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Francijas Republikas parlamenta deputātu delegāciju
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:15  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
11:00  Ārlietu komisijas sēde (turpinājums)
12:00  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Riharda Kola tikšanās ar Moldovas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Andrian Roşa
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
14:40  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Igaunijas Republikas ārlietu ministru V.E. Urmas Reinsalu
15:30  Administratīvi teritoriālās reformas komisijas sēde (turpinājums)