Saeimas priekšsēdētāja piedalīsies ES valstu parlamentu priekšsēdētāju sanāksmē Bratislavā

(06.10.2016.)

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece 6. un 7.oktobrī uzturēsies darba vizītē Slovākijā, kur piedalīsies Eiropas Savienības (ES) valstu parlamentu priekšsēdētāju neformālajā sanāksmē Bratislavā. 

Parlamentu priekšsēdētāji pirmajā sesijā diskutēs par ES pašreizējiem izaicinājumiem - draudiem Eiropas vienotībai un plaisas mazināšanu starp ES un tās iedzīvotājiem.

Savukārt sanāksmes otrajā sesijā ES valstu parlamentu spīkeri spriedīs par nākotnes mērķiem, tostarp ES iekšējo kohēziju un ES globālo lomu.

Parlamentu priekšsēdētāju sanāksme Bratislavā tiek rīkota pēc Slovākijas Nacionālās padomes spīkera Andreja Danko (Andrej Danko) iniciatīvas, reaģējot uz izaicinājumiem ES, it īpaši pēc Lielbritānijas referenduma rezultāta par izstāšanos no savienības. Slovākija sanāksmi rīko savas pirmās prezidentūras ES Padomē laikā, lai parlamentārā līmenī veicinātu diskusiju par pašreizējo situāciju ES un tās nākotni. 


Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:30  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
11:05  Saeimas Prezidija sēde
11:05  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:00  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem - atcelta