Aicina jauniešus piedalīties fotokonkursā „Tev mūžam dzīvot, Latvija!”

(23.10.2015.)

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 20 gadiem, nenokavē iespēju un piedalies Saeimas rīkotajā fotokonkursā „Tev mūžam dzīvot, Latvija!”, kura uzvarētāji gūs iespēju apmeklēt Gaisa spēku aviācijas bāzi Lielvārdē. Fotokonkursu organizē Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Rekrutēšanas un jaunsardzes centru.

Konkursam var pieteikt fotogrāfijas, kurās attēlota mūsu valsts svētku svinēšana, Latvijas daba vai pilsētvide, kā arī lietas, kas simbolizē nacionālo pašapziņu un lepnumu.

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs fotogrāfijas. Darbam jānorāda arī nosaukums. Ja autors vēlas, var pievienot arī idejas aprakstu, kas nepārsniedz 300 rakstu zīmes.

Desmit labākie konkursam pieteiktie darbi tiks izstādīti Saeimas namā, atzīmējot Lāčplēša dienu. Konkursā uzvarējušo autoru fotogrāfijas publicēs arī Saeimas mājaslapā, kā arī Rekrutēšanas un jaunsardzes centra tīmekļa vietnē.

Līdz ar Gaisa spēku aviācijas bāzes apmeklējumu konkursa uzvarētāji dosies ekskursijā pa parlamentu, kā arī varēs viesoties Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā.

Darbi līdz 5.novembrim jāiesūta uz e-pastu konkurss@saeima.lv, norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu, mācību iestādi un kontaktinformāciju (e-pasts, tālruņa numurs). Tāpat darbus datu nesējā iespējams iesniegt arī klātienē Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrā Jēkaba ielā 16 (ieeja no Trokšņu ielas) vai pa pastu (adrese – Jēkaba iela 11, Rīgā, LV-1811).

Konkursa nolikums publicēts Saeimas mājaslapā.

Rezultāti tiks paziņoti 9.novembrī Saeimas mājaslapā, kā arī Rekrutēšanas un jaunsardzes centra tīmekļa vietnē.

 

Saeimas Preses dienests

Otrdien, 21.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību un sodu politikas apakškomisijas sēde
08:30  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides, klimata un enerģētikas apakškomisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Uzņēmējdarbības attīstības apakškomisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Nevienlīdzības mazināšanas apakškomisijas sēde
13:30  Saeimas sekretāra biedra Jāņa Grasberga tikšanās ar Kanādas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Brian Szwarc
14:00  Saeimas frakcijas JAUNĀ VIENOTĪBA priekšsēdētāja Edmunda Jurēvica tikšanās ar Ķīnas Tautas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Tang Songgen