Korupcijas novēršanas apakškomisiju vadīs Aleksejs Loskutovs

(12.11.2014.)

Korupcijas novēršanas apakškomisiju Saeimā vadīs deputāts Aleksejs Loskutovs (VIENOTĪBA), trešdien, 12.novembrī, pirmajā sēdē nolēma apakškomisijas deputāti. Savukārt apakškomisijas sekretāra amatā šodien ievēlēts Kārlis Seržants (ZZS). 

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija lēmumu par Korupcijas novēršanas apakškomisijas izveidi pieņēma 11.novembrī. 

Apakškomisijā strādās arī deputāti Ringolds Balodis (NSL), Raimonds Bergmanis (ZZS), Kārlis Krēsliņš (VL–TB/LNNK), Ainars Latkovskis (VIENOTĪBA), Veiko Spolītis (VIENOTĪBA) un Zenta Tretjaka (SASKAŅA). 

Kā informē A.Loskutovs, apakškomisija savas aktivitātes uzsāks nekavējoties, un jau šodien apakškomisijas priekšsēdētājam Saeimā paredzēta tikšanās ar Ukrainas amatpersonu un NVO pārstāvju delegāciju, lai stāstītu par korupcijas mazināšanu ar parlamentārās kontroles metodēm.

 

Saeimas Preses dienests

 

 

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:30  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
11:05  Saeimas Prezidija sēde
11:05  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:00  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem - atcelta