Saeimā viesosies Latvijas diplomātisko misiju vadītāji

(28.01.2014.)

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa uz tikšanos trešdien, 29.janvārī, aicinājusi Latvijas pārstāvniecību ārvalstīs vadītājus, lai pārrunātu ārpolitikas jomas aktualitātes, tostarp gaidāmo Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, kā arī parlamenta un ārlietu dienesta sadarbību.

 Tikšanās organizēta ikgadējās Latvijas vēstnieku sanāksmes ietvaros, un uz to aicināti arī Saeimas Prezidija locekļi, Saeimas Eiropas lietu komisijas un Ārlietu komisijas deputāti, kā arī frakciju un komisiju vadītāji. 

 Saeimā trešdien aicināti ierasties visi Latvijas diplomātisko misiju vadītāji, kā arī Ārlietu ministrijā strādājošie vēstnieki.
 

Mediju ievērībai:
Saeimas priekšsēdētājas un vēstnieku tikšanās laikā plānota kopīga fotografēšanās Saeimas Sēžu zālē. Fotogrāfus un operatorus lūdzam pulcēties līdz pulksten 12.55.

 

Saeimas Preses dienests

 

 

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:30  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
11:05  Saeimas Prezidija sēde
11:05  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:00  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem - atcelta