Hokeja spēlē tiksies Saeimas un Zemnieku saeimas komandas

(12.12.2012.)

Sestdien, 15.decembrī, jau trešo reizi hokeja draudzības spēlē spēkiem mērosies Saeimas un Zemnieku saeimas hokeja komandas.

Plānots, ka Saeimas komandā spēlēs deputāti Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK), Gaidis Bērziņš (VL-TB/LNNK), Rihards Eigims (ZZS), Andrejs Elksniņš (SC), Ainars Latkovskis (Vienotība), Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK) un Viktors Valainis, kā arī deputātu ģimenes locekļi un Saeimas darbinieki.

Spēlei būs trīs periodi katrs pa 15 minūtēm, un pēc spēles neatkarīgi no rezultāta katra komanda izpildīs arī piecus soda metienus.

Draudzības spēles laikā skatītājiem un atbalstītājiem paredzētas dažādas atrakcijas un konkursi, savukārt pēc spēles tiks sumināti uzvarētāji un apbalvoti labākie spēlētāji.

Iepriekšējā hokeja spēlē starp abām komandām, kas norisinājās šī gada 4.februārī, spraigā cīņā pārāka bija Saeimas komanda, kas Zemnieku saeimu uzvarēja ar rezultātu 5:4. Arī pagājušajā gadā ar 6:5 uzvarēja Saeimas hokejisti.

Hokeja spēle, kurā spēkiem mērosies Saeimas un Zemnieku saeimas komandas, notiks sestdien, 15.decembrī, Zemgales hokeja hallē Jelgavā, Rīgas ielā 11, plkst.15.30.

Ar hokeja spēli saistītos izdevumus dalībnieki segs no saviem personīgajiem līdzekļiem.

Spēles protokols

 

Saeimas Preses dienests

Trešdien, 31.maijā
09:00  Saeimas 2023.gada 31.maija ārkārtas sēde