Aicina nevalstiskās organizācijas pieteikties dalībai Saeimas un NVO forumā

(28.04.2012.)

Nevalstisko organizāciju pārstāvji aicināti pieteikties ikgadējam Saeimas un nevalstisko organizāciju (NVO) forumam „Stabilitāte.Partnerība.Attīstība”, kas šogad norisināsies 14.maijā Saeimā.

Plānots, ka Saeimas un NVO forumu 14.maijā plkst.10.00 atklās Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un Latvijas Pilsoniskās alianses padomes locekle, Latvijas Krievu kultūras biedrības priekšsēdētāja Jeļena Matjakubova.

Foruma darbs šogad tiks organizēts trīs paralēlās darba sesijās. Pirmā no tām būs veltīta sabiedrības saliedētības jautājumiem un sabiedrības līdzdalības veicināšanai, otrā – Eiropas lietām un ārlietām, bet trešajā politiķi, sabiedrības pārstāvji un eksperti diskutēs par Latvijas iespējām ekonomikas izrāvienam.

Darba sesijas vadīs Saeimas komisiju priekšsēdētāji kopā ar nevalstiskā sektora deleģētajiem pārstāvjiem. Ievadlekciju katrā no foruma sesijām nolasīs attiecīgās nozares eksperti – sociālantropoloģe Aivita Putniņa, Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds un DnB NORD bankas ekonomikas eksperts Pēteris Strautiņš. 

Apkopojot foruma pirmajā daļā gūtās atziņas, pēcpusdienā plānoti darba sesiju ziņojumi. 

Pieteikties forumam var elektroniski saitē http://www.visidati.lv/aptauja/673444949/ līdz 8.maija plkst.17.00. Lūdzam ņemt vērā, ka dalībnieku skaits sesijās ir ierobežots.

 Saeimas un NVO foruma darba kārtības projekts šajā saitē

Kopš Saeima 2006.gadā pieņēma deklarāciju, kurā noteikti Saeimas un nevalstisko organizāciju sadarbības principi un veicamie uzdevumi sadarbības pilnveidošanai, forums kļuvis par ikgadēju tradīciju. Šis būs jau sestais Saeimas un NVO forums.

Pirmdien, 27.maijā
10:35  Grāmatas “Latvijas Satversmes sapulce deputātu biogrāfijās, 1920-1922” atklāšanas pasākums