Baltijas lietu apakškomisiju vadīs Raimonds Vējonis

(03.11.2011.)

Saeimas Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas priekšsēdētājs būs Raimonds Vējonis (ZZS). To ceturtdien, 3.novembrī, apakškomisijas pirmajā sēdē nolēma deputāti.

Par Baltijas lietu apakškomisijas sekretāru deputāti ievēlēja Jāni Reiru (Vienotība).

Apakškomisijā strādās arī deputāti Kārlis Eņģelis (ZRP), Jānis Junkurs, Nikolajs Kabanovs (SC), Ojārs Kalniņš (Vienotība), Atis Lejiņš (Vienotība), Sergejs Mirskis (SC), Sergejs Potapkins (SC), Raimonds Rubiks (SC), Dāvis Stalts (VL-TB/LNNK), Juris Viļums (ZRP), Jānis Vucāns (ZZS) un Valdis Zatlers (ZRP).

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli darbu sagatavošanai vai sevišķu uzdevumu veikšanai komisija no saviem locekļiem var ievēlēt ne vairāk kā divas apakškomisijas. Apakškomisijas sastāvā var iekļaut arī deputātus, kas nav attiecīgās komisijas locekļi, ja viņi tam piekrīt.


Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:30  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
11:05  Saeimas Prezidija sēde
11:05  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:00  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem - atcelta