Saeimas priekšsēdētāja tiksies ar Pumpuru vidusskolas jauniešiem

(02.05.2011.)

Otrdien, 3.maijā, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa akcijas „Uz savu skolu!” ietvaros dosies uz Pumpuru vidusskolu Jūrmalā, lai tiktos ar 9.-12.klases skolēniem.

„Šī ir paaudze, kurai nav pašai savu vēsturisko atmiņu par to, kā mēs atguvām savu valsti, tādēļ ir jo īpaši svarīgi sarunāties ar viņiem par to, cik liela vērtība ir savai valstij, cik svarīga ir mūsu Latvijas neatkarība,” uzsver Saeimas priekšsēdētāja.

Ņemot vērā, ka ar Jūrmalas vidusskolēniem S.Āboltiņa tiksies zīmīgā laikā – dienu pirms Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas svētkiem, viņa norāda, ka īpaši vēlas pārrunāt ar jauniešiem, kādu viņi vēlas redzēt mūsu valsts nākotni.

Saeimas priekšsēdētāja arī iepriekšējos gados ir piedalījusies akcijā, tostarp apmeklējot Rīgas 5.vidusskolu, ko pati absolvējusi.

Šogad S.Āboltiņa dosies uz Jūrmalu, jo saņēmusi uzaicinājumu no Pumpuru vidusskolas.

Pumpuru vidusskola atrodas Jūrmalā, Kronvalda ielā 8. Tikšanās sākums plkst.12.30.

 

Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:30  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
11:05  Saeimas Prezidija sēde
11:05  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:00  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem - atcelta