Latvijas Republikas 12.Saeimas
pavasara sesijas divpadsmitā (ārkārtas) sēde
2018.gada 20.jūnijā

Sēdi vada Latvijas Republikas 12.Saeimas priekšsēdētāja
Ināra Mūrniece.

Sēdes darba kārtība
Satura rādītājs
Balsojumi

Sēdes vadītāja. Labrīt, godātie kolēģi! Saeimas Prezidijs izsludina Saeimas ārkārtas sēdi ar šādu darba kārtību – lēmuma projekts “Par piekrišanu aizturēšanai, personas kratīšanai, kratīšanas uzsākšanai pie personas, kā arī aizturēšanas un kratīšanas rezultātā izņemtās mantas apskatei”.

Piecpadsmit minūtes pēc Saeimas ārkārtas sēdes sāksim Saeimas kārtējo sēdi, turpinot izskatīt šā gada 14.jūnija sēdē apstiprināto darba kārtību.

Saeimas deputātiem tiek izdalīts lēmuma projekts “Par piekrišanu aizturēšanai, personas kratīšanai, kratīšanas uzsākšanai pie personas, kā arī aizturēšanas un kratīšanas rezultātā izņemtās mantas apskatei”.

Sākam izskatīt lēmuma projektu.

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vārdā - deputāts Vitālijs Orlovs.

V.Orlovs (SASKAŅA).

Cienījamais Prezidij! Godātie kolēģi deputāti!  

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija savā šā gada 20.jūnija sēdē izskatīja Ģenerālprokuratūras 2018.gada 18.jūnija iesniegumu “Par piekrišanu aizturēšanai, personas kratīšanai, kratīšanas uzsākšanai pie personas, kā arī aizturēšanas un kratīšanas rezultātā izņemtās mantas apskatei”. Un šī persona ir 12.Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.

Komisija uzklausīja Ģenerālprokuratūras pārstāvi un, deputātiem vienbalsīgi balsojot “par”, atbalstīja Saeimas Juridiskā biroja un komisijas sagatavoto lēmuma projektu.

Komisijas vārdā aicinu atbalstīt sagatavoto lēmuma projektu. (Dep. J.Ādamsons: “Bet par ko tiek apsūdzēts? Materiāli būs kādi?”)

Sēdes vadītāja. Lūdzu nolasīt lēmuma projektu!

V.Orlovs. Saeimas lēmums “Par piekrišanu aizturēšanai, personas kratīšanai, kratīšanas uzsākšanai pie personas, kā arī aizturēšanas un kratīšanas rezultātā izņemtās mantas apskatei. Pamatojoties uz Ģenerālprokuratūras 2018.gada 18.jūnija iesniegumu, Latvijas Republikas Saeima piekrīt 12.Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa aizturēšanai, personas kratīšanai, kratīšanas uzsākšanai pie personas, kā arī aizturēšanas un kratīšanas rezultātā izņemtās mantas apskatei.” (Starpsaucieni.)

Sēdes vadītāja. Tātad Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vārdā deputāts ir noziņojis.

Vai deputāti vēlas debatēt? Nē.

Lūdzu zvanu! Balsosim par lēmuma projektu “Par piekrišanu aizturēšanai, personas kratīšanai, kratīšanas uzsākšanai pie personas, kā arī aizturēšanas un kratīšanas rezultātā izņemtās mantas apskatei”! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 59, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Paldies.

Līdz ar to Saeimas 2018.gada 14.jūnijā izsludināto darba kārtību turpināsim izskatīt pēc 15 minūtēm - pulksten 10.25.

Saeimas ārkārtas sēdi slēdzu.

SATURA RĀDĪTĀJS
12. Saeimas pavasara sesijas 12.(ārkārtas) sēde
2018. gada 20. jūnijā

Lēmuma projekts “Par piekrišanu aizturēšanai, personas kratīšanai, kratīšanas uzsākšanai pie personas, kā arī aizturēšanas un kratīšanas rezultātā izņemtās mantas apskatei” (Nr. 752/Lm12)
(Dok. Nr.5136)

   

Ziņo

- dep. V.Orlovs

Balsojumi

Datums: 20.06.2018 10:09:35 bal001
Par - 59, pret - 0, atturas - 0. (Reģistr. - 76)
Balsošanas motīvs: Par piekrišanu aizturēšanai, personas kratīšanai, kratīšanas uzsākšanai pie personas, kā arī aizturēšanas un kratīšanas rezultātā izņemtās mantas apskatei (752/Lm12)

Sestdien, 24.februārī