Latvijas Republikas 12.Saeimas
rudens sesijas ceturtā (ārkārtas) sēde
2014.gada 6.novembrī

Sēdi vada Latvijas Republikas 12.Saeimas priekšsēdētāja
Ināra Mūrniece.

Sēdes darba kārtība
Satura rādītājs
Balsojumi

Sēdes vadītāja. Labrīt, augsti godātie kolēģi. Lūdzu, ieņemiet vietas! Sākam Saeimas 6.novembra ārkārtas sēdi.

Šodien darba kārtībā mums ir viens darba kārtības jautājums - lēmuma projekts “Par Saeimas komisiju sastāvu”. Šajā lēmuma projektā ir nosauktas visas 16 Saeimas komisijas, kādas Saeimai ir jāizveido, un visu šo komisiju sastāvs, kurš nosaukts, ievērojot Saeimas pastāvīgo komisiju izveidošanas noteikumus. Vai deputāti piekrīt, ka mēs balsojam par šo lēmuma projektu kopumā? Deputāti piekrīt, un mēs varam balsot par visu lēmuma projektu kopumā.

Lūdzu zvanu! Balsosim par lēmuma projektu “Par Saeimas komisiju sastāvu”! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 90, pret - 1, atturas - nav. Tātad lēmums ir pieņemts.

Tā kā visi darba kārtības jautājumi ir izskatīti, mums ir jāveic deputātu klātbūtnes reģistrācija. Lūdzu zvanu! Lūdzu reģistrācijas režīmu! Lūdzu rezultātu!

Kamēr tiek gatavoti reģistrācijas rezultāti, paziņojumam vārds Saeimas sekretāram Andrejam Klementjevam.

A.Klementjevs (12.Saeimas sekretārs).

Paldies.

Labrīt, augsti godātie deputāti! Divi paziņojumi: viens - par komisijām, otrs - par apliecībām.

Mums pagaidām ir izsniegtas pagaidu apliecības - bez fotogrāfijas un bez paraksta. Pirmdien, otrdien katram no jums būs SMS, un pēc tam jums vajadzēs aiziet uz 106.kabinetu Jēkaba ielā 11, šajā mājā, un izņemt apliecības. Septiņi deputāti nav nofotografējušies. Es negribu nolasīt viņu vārdus, viņi paši zina. (No zāles dep. M.Kučinskis: “Kas? Kas tie ir?”) Kas grib izskatīties smukāk, var vēlāk nofotografēties. Bet vajag noteikti tur aiziet, tāpēc ka tās ir pagaidu lapiņas, kas mums uz rokām šodien, un tās nebūs derīgas pēc 10.novembra. Uzmanīgi izlasiet SMS, un visus jūs gaida Dokumentu nodaļā. Tas ir pirmais.

Otrais. Par komisijām. Mēs ļoti labi šodien pastrādājām, tāpēc turpināsim strādāt tādā režīmā. Pulksten 10.30 es gaidu Sarkanajā zālē Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju. Pulksten 11.00 - Juridiskā komisija, 11.30 - Nacionālās drošības komisija, 12.00 - Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija, 12.30 - Ilgtspējīgas attīstības komisija. Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija - pulksten 13.00 un Sociālo un darba lietu komisija - 13.30.

Paldies par uzmanību.

Varbūt vēl viena komisija būs, bet mēs ar priekšsēdētāju, kuru nominēja... Jā, Latkovska kungs piedāvā vēl pulksten 14.00 sasaukt Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisiju.

Tagad par piektdienu. Pulksten 9.00 - Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija, 9.30 - Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija. Pulksten 10.30 - Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde.

Pirmdien: Ārlietu komisija - pulksten 9.00; 9.30 - Eiropas lietu komisijas sēde, 10.00 - Izglītības, kultūras un zinātnes komisija. Pieprasījumu komisijas sēde būs 11.00 un 11.30 - Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde. (Starpsauciens no zāles. Dep. I.Zariņš: “A kad Tautsaimniecības?”) Būs šī informācija arī mājaslapā.

Paldies.

Sēdes vadītāja. Jā, paldies.

Vārds Saeimas sekretāra biedram Gunāram Kūtrim reģistrācijas rezultātu nolasīšanai.

G.Kūtris (12.Saeimas sekretāra biedrs).

Labdien, cienījamie deputāti! Šodien nav reģistrējušies: Sergejs Dolgopolovs... (Starpsauciens no zāles: “Ir!”) ir zālē, Andrejs Elksniņš... ir, Marjana Ivanova-Jevsejeva... tātad nav, Ojārs Ēriks Kalniņš... nav, Aleksandrs Kiršteins... ir ieradies, Jānis Klaužs... ir. Jā, ir ieradies. Aleksejs Loskutovs... ir ieradies, Veiko Spolītis... jā, ir ieradies. Un Jānis Vucāns... Vucāna kunga nav.

Sēdes vadītāja. Paldies. Sēdi slēdzu.

SATURA RĀDĪTĀJS
12. Saeimas rudens sesijas 4. (ārkārtas) sēde
2014. gada 6. novembrī

Lēmuma projekts “Par Saeimas komisiju sastāvu” (Nr. 26/Lm12)
(Dok. Nr. 33)
   
Paziņojums
  - Saeimas sekretārs A.Klementjevs
   
Reģistrācijas rezultāti
Nolasa - Saeimas sekretāra biedrs G.Kūtris

Balsojumi

Datums: 06.11.2014 10:02:30 bal001
Par - 90, pret - 1, atturas - 0. (Reģistr. - 91)
Balsošanas motīvs: Par Saeimas komisiju sastāvu (26/Lm12)

Sestdien, 24.februārī