Saeimas deputāti hokejā mērosies spēkiem ar Zemnieku Saeimas komandu

(29.12.2011.)

Saeimas hokeja komanda nākamā gada 4.februārī draudzības spēlē jau otro reizi tiksies ar Zemnieku Saeimas komandu.

Zemnieku Saeimas komandai šī būs iespēja revanšēties, jo iepriekšējā hokeja spēlē, kas norisinājās 2011.gada 21.maijā, spraigā cīņā ar rezultātu 6:5 spēcīgāka izrādījās Saeimas hokeja komanda.

Spēlē būs trīs periodi katrs pa 20 minūtēm, un pēc spēles neatkarīgi no rezultāta katra komanda izpildīs arī piecus soda metienus.

Draudzības spēles laikā skatītājiem un atbalstītājiem paredzētas dažādas atrakcijas un konkursi, savukārt pēc spēles tiks sumināti uzvarētāji un apbalvoti labākie spēlētāji.

Hokeja spēle „Saeima pret Zemnieku Saeimu” notiks sestdien, 4.februārī, Zemgales hokeja hallē Jelgavā, Rīgas ielā 11, plkst.17.00.