Saeimas sēžu stenogrammu arhīvs

8. Saeimas sēžu stenogrammas un darba kārtības

Alfabētiski tematiskais satura rādītājs

2006. gads.

Janvāris

5

19

20

26

Februāris

2

9

16

23

Marts

2

9

16

23

30

Aprīlis

6

8

Maijs

4

11

18

25

31

Jūnijs

1

1a

7

8

15

22

Jūlijs

6

 

 

 

 

 

Septembris

7

14

21

28

 

 

Oktobris

5

12

19

26

 

 

Novembris

2

         

2005. gads.

Janvāris

20

27

Februāris

2

3

10

17

24

Marts

3

10

17

Aprīlis

14

21

28

Maijs

4

5

12

19

26

Jūnijs

2

9

16

22

30

30a

Augusts

25

30

Septembris

8

15

22

28

29

Oktobris

6

13 

20 

26 

27 

Novembris

3

9

10

17

18

24

Decembris

1

8

15

22

2004. gads.

Janvāris

15

22

29

Februāris

5

12

19

26

     
Marts

4

4a

9a

11

18

24-25

31-1.apr

Aprīlis

2

7

22

29

 
Maijs

4

6

13

19

20

27

 
Jūnijs

2

3

9

10

17

   
Jūlijs

21

   
Augusts

12

12a

26

   
Septembris

2

9

16

23

30

   
Oktobris

6

7

14

21

28

   
Novembris

1

4

11

17

18

25

 
Decembris

2

9

16

20

20a

22

22a

2003. gads.

Janvāris 16  23 30       
Februāris 6 13 20 27 28 28a
Marts 6 13  19 20  27  
Aprīlis 3 10 16  
Maijs 2 4 8 15 22 29 29a 29b
Jūnijs 5 12 19 20
Jūlijs 8 8a 8b
Septembris 4 10 11 18 25
Oktobris 2 8 9 9a 15 16 23 30
Novembris 6 13 18 20 26
Decembris 4 11 18

2002. gads

Novembris

5

7

11

14

18

21

28

Decembris

 5

12

19





Trešdien, 1.martā
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ojāra Ērika Kalniņa un komisijas deputātu tikšanās ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Steinar Egil Hagen un Norvēģijas Karalistes Ārlietu ministrijas Līgumu, vides un jūras tiesību nodaļas direktoru Kristian Jervell
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde