Par Saeimas sēžu norisi un mediju iespējām 13.maijā

(08.05.2021.)

Informējam, ka Saeimas ārkārtas sēžu darba kārtība tiks izskatīta attālināti platformā e-Saeima. 

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem joprojām tiks nodrošināta iespēja intervēt Saeimas deputātus. Žurnālistu darbs tiks organizēts Saeimas nama Lielajā vestibilā. Tāpat informējam, ka žurnālistiem ir iespēja, iepriekš vienojoties, intervēt deputātus arī Apmeklētāju un informācijas centra telpās Saeimas ēkā Jēkaba ielā 16. Lūdzam ar izpratni izturēties pret faktu, ka plašsaziņas līdzekļu pārstāvju uzturēšanās citās Saeimas nama telpās nebūs iespējama.

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, aicinām ikvienu būt atbildīgam un stingri ievērot Saeimā noteiktās fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības prasības, kā arī piesardzības pasākumus, tostarp lietot sejas maskas. Nav atļauts Saeimu apmeklēt gadījumā, ja Jums ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai ir kādas elpceļu slimības pazīmes, piemēram, paaugstināta temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, elpas trūkums.

Tāpat kā līdz šim, Saeimas sēdes norise ir atklāta, un ikvienam ir iespēja tai sekot līdzi parlamenta mājaslapā, kā arī Facebook kontā.

Mediju pārstāvjiem, kuriem Saeimas sēdes norises atspoguļošanai nepieciešams vizuālais materiāls (piefilmējumi), tos nodrošinās Saeimas Preses dienests.

Ceturtdien, 13.maijā
09:00  Saeimas 2021. gada 6. maija pirmās attālinātās ārkārtas sēdes turpinājums
10:40  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces attālināta atvadu tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Keith Shannon