Jānis Strazdiņš sveic skolotājus, skolēnus un vecākus Zinību dienā

(31.08.2010.)

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Jānis Strazdiņš, sveicot skolēnus 1.septembrī - Zinību dienā, aicina jauno mācību gadu izmantot kā iespēju iegūt daudz jaunu zināšanu un prasmju.

„Sveicu visus skolēnus, viņu vecākus un skolotājus Zinību dienā! Novēlu jaunajā mācību gadā daudz panākumu, spēka un pacietības, īstenot savus nospraustos mērķus. Ceru, ka skolēniem būs labas sekmes un rezultāti, noslēdzot šo mācību gadu,” pauž komisijas priekšsēdētājs. „Vecāko klašu skolēniem vēlu izdarīt gudru profesijas izvēli, lai nākotnē kļūtu par veiksmīgiem un konkurētspējīgiem cilvēkiem.”

J.Strazdiņš šajā dienā ikvienu aicina rīkoties gudri, domāt par savu veselību un nepakļauties dažādiem bīstamiem un atkarību izraisošiem kārdinājumiem, kas var aptumšot šo svētku dienu. „Lai visiem veiksmīgs jaunais mācību gads!” novēl komisijas priekšsēdētājs.

 

Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:30  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
12:30  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:30  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem