5.Saeimas deputātu saraksts

Andris Ameriks Mariss Andersons
Georgs Andrejevs Romāns Apsītis
Dzintars Ābiķis Aleksandrs Bartaševičs
Martijans Bekasovs Eduards Berklavs
Aivars Berķis Gundars Bērziņš
Indulis Bērziņš Valdis Birkavs
Inese Birzniece Jānis Bordāns
Vilnis Edvīns Bresis Olafs Brūvers
Māris Budovskis Igors Bukovskis
Jānis Bunkšs Alfreds Čepānis
Imants Daudišs Ilmārs Dāliņš
Olga Dreģe Pēteris Elferts
Aivars Endziņš Gaļina Fjodorova
Irēna Folkmane Māris Gailis
Andris Glāzītis Anatolijs Gorbunovs
Māris Graudiņš Ilga Grava
Oskars Grīgs Māris Grīnblats
Andris Grots Andris Gūtmanis
Roberts Hartvigs Edvīns Inkēns
Juris Janeks Aivars Jerumanis
Raimonds Jonītis Ernests Jurkāns
Jānis Jurkāns Kārlis Jurkovskis
Imants Kalniņš Mārtiņš Ādams Kalniņš
Lainis Kamaldiņš Viesturs Pauls Karnups
Vilnis Kazāks Ēriks Kaža
Ojārs Kehris Edvīns Kide
Aleksandrs Kiršteins Visvaldis Varnesis Klīve
Jānis Kokins Odisejs Kostanda
Nikolajs Krasohins Andrejs Krastiņš
Aivars Kreituss Ģirts Valdis Kristovskis
Vilis Krištopans Ludmila Kuprijanova
Janīna Kušnere Jānis Lagzdiņš
Uldis Lakševics Aristids Lambergs
Larisa Laviņa Kārlis Leiškalns
Egils Levits Andris Liepiņš
Kristiāna Lībane Andris Līgotnis
Jānis Lucāns Ruta Marjaša
Gunārs Meierovics Roberts Milbergs
Voldemārs Novakšānovs Uldis Osis
Andrejs Panteļējevs Oļģerts Pavlovskis
Valdis  Pavlovskis Aleksandrs Pētersons
Andris Piebalgs Aija Poča
Aida Prēdele Velta Puriņa
Pauls Putniņš Gunārs Resnais
Jānis Ritenis Andris Rozentāls
Alfrēds Rubiks Anta Rugāte
Andris Saulītis Indra Sāmīte
Antons Seiksts Anna Seile
Ivars Silārs Andrejs Siliņš
Juris Sinka Modris Spuģis
Dainis Stalts Anita Stankēviča
Leonards Stašs Jānis Straume
Filips Stroganovs Pēteris Tabūns
Zigurds Tomiņš Jānis Ārvaldis Miķelis Tupesis
Guntis Ulmanis Jānis Urbanovičs
Jānis Vaivads Mārtiņš Virsis
Jevgēnijs Zaščerinskis Joahims Zīgerists
Māris Zvaigzne Alfrēds Žīgurs
Otrdien, 23.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:45  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
09:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
11:30  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Sarah Cowley
11:30  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājas Ilzes Viņķeles, Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja Jāņa Vucāna un Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājas Laimdotas Straujumas tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
12:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
14:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisijas sēde
14:00  Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde