3. Saeimas deputātu saraksts

Mārtiņš Abuls
Arturs Alberings
Jānis Annuss
Longins Ausējs
Jānis Balodis
Jānis Balodis
Kārlis Balodis
Vinca Barkāns
Voldemārs Bastjānis
Kārlis Beldavs
Arveds Bergs
Jānis Birznieks 
Roberts Bīlmanis
Ādolfs Bļodnieks
Jānis Breikšs
Augusts Briedis
Kārlis Būmeisters
Hugo Celmiņš
Jūlijs Celms
Fēlikss Cielēns
Kārlis Dēķens
Morduhs Dubins
Roberts Dukurs
Eduards Dzelzītis
Hugo Dzelzītis
Antons Dzenis
Arkādijs Eglītis
Kristaps Eliass
Jūlijs Ērglis
Vilhelms Firkss
Eduards Grantskalns
Vilis Gulbis
Jons Hāns
Oskars Jankus
Grigorijs Jeļisejevs 
Leonīds Jeršovs 
Staņislavs Jubuls
Antons Jukšinskis
Pēteris Juraševskis 
Meletijs Kallistratovs
Augusts Kalniņš
Bruno Kalniņš
Nikolajs Kalniņš
Pauls Kalniņš
Jānis Kauliņš
Stepans Kirilovs
Kārlis Kiršteins
Ādolfs Klīve
Jānis Korņiļjevs
Andrejs Kuršinskis
Alberts Kviesis
Jēkabs Ķullīts
Linards Laicens
Eduards Laimiņš
Maksis Lazersons
Pauls Lejiņš
Klāvs Lorencs
Augusts Lūkins
Noijs Maizels
Jānis Mazvērsīts
Fricis Menders
Ernests Miezis
Gotfrīds Mīlbergs
Izidors Muižnieks
Arons Nuroks 
Markus Nuroks
Jānis Opincāns
Gustavs Ozoliņš
Lukass Ozoliņš
Juris Pabērzs
Sebastjāns Pabērzs
Alfons Pastors
Kārlis Pauļuks
Andrejs Petrevics
Vladimirs Piguļevskis
Jānis Pommers
Voldemārs Pusulls
Eduards Radziņš 
Rainis - Jānis Pliekšāns
Antons Rancāns
Jezups Rancāns
Gustavs Reinhards
Evalds Rimbenieks
Miķelis Rozentāls
Vladislavs Rubulis
Ansis Rudevics
Valters Sadovskis
Visvaldis Sanders
Marģers Skujenieks
Lotars Šēlers
Pauls Šīmanis
Leontijs Špoļanskis
Jānis Šterns
Jezups Trasuns
Kārlis Ulmanis
Pēteris Ulpe
Andrejs Veckalns
Jānis Veržbickis
Verners Vestermanis
Jaroslavs Viļpiševskis
Jānis Vinters
Jānis Višņa
Pēteris Zālīte
Pēteris Zeibolts
Jānis Zlaugotnis-Cukurs
 

 

Sagatavojusi I. Pujāte

Otrdien, 23.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:45  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
09:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
11:30  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Sarah Cowley
11:30  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājas Ilzes Viņķeles, Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja Jāņa Vucāna un Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājas Laimdotas Straujumas tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
12:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
14:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisijas sēde
14:00  Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde