2. Saeimas deputātu saraksts

Arturs Alberings
Alfreds Alslēbens 
Jānis Annuss
Longins Ausējs 
Kristaps Bahmanis 
Jānis Balodis 
Voldemārs Bastjānis
Ernests Bauers
Arveds Bergs
Roberts Bīlmanis
Jānis Blumbergs 
Ādolfs Bļodnieks
Jānis Breikšs
Augusts Briedis
Kristaps Bungšs
Kārlis Būmeisters
Hugo Celmiņš
Jūlijs Celms
Fēlikss Cielēns
Jānis Čakste
Kārlis Dēķens
Kārlis Dišlers
Morduhs Dubins
Roberts Dukurs
Hugo Dzelzītis
Antons Dzenis
Arkādijs Eglītis
Kristaps Eliass 
Hermanis Enzeliņš
Aleksandrs Evans
Jūlijs Ērglis
Vilhelms Firkss
Markus Gailītis
Jānis Goldmanis
Eduards Grantskalns
Ernests Gulbis
Kārlis Gulbis
Jānis Ģībietis
Jons Hāns
Vilis Holcmanis 
Eduards Jaunzems
Staņislavs Jubuls
Ivans Jupatovs
Pēteris Juraševskis
Jānis Kalējs
Meletijs Kallistratovs
Ringolds Kalnings
Augusts Kalniņš
Bruno Kalniņš
Nikolajs Kalniņš
Pauls Kalniņš
Hermanis Kaupiņš
Karls Kellers
Ādolfs Klīve
Pēteris Kotans
Andrejs Krastkalns
Kārlis Krievs
Bernards Kublinskis
Kārlis Kvellbergs
Alberts Kviesis
Krišs Ķūķis
Kārlis Lauva
Maksis Lazersons
Pauls Lejiņš
Rūdolfs Lindiņš
Francis Logins
Klāvs Lorencs
Noijs Maizels
Fricis Menders
Gotfrīds Mīlbergs
Ernests Morics
Oto Nonācs
Markus Nuroks
Jānis Opincāns
Lukass Ozoliņš
Alfons Pastors
Kārlis Pauļuks
Andrejs Petrevics
Jānis Pommers
Eduards Radziņš
Rainis - Jānis Pliekšāns
Antons Rancāns
Jezups Rancāns
Gustavs Reinhards
Miķelis Rozentāls
Jānis Rubulis
Vladislavs Rubulis
Ansis Rudevics
Jānis Rudzis
Marģers Skujenieks
Pauls Šīmanis
Leontijs Špoļanskis 
Jānis Šterns
Elpidifors Tihoņickis
Francis Trasuns
Jezups Trasuns
Kārlis Ulmanis
Pēteris Ulpe
Ādolfs Valters
Andrejs Veckalns
Jānis Veržbickis
Jaroslavs Viļpiševskis
Jānis Višņa
Ruvins Vitenbergs
Pēteris Zeibolts
Francis Zeps


Sagatavojusi I. Pujāte

Trešdien, 1.martā
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ojāra Ērika Kalniņa un komisijas deputātu tikšanās ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Steinar Egil Hagen un Norvēģijas Karalistes Ārlietu ministrijas Līgumu, vides un jūras tiesību nodaļas direktoru Kristian Jervell
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde