1. Saeimas deputātu saraksts

Arturs Alberings
Kristaps Bahmanis
Viktors Barkāns
Voldemārs Bastjānis
Ernests Bauers
Arveds Bergs
Pēteris Berģis
Ernests Birkhāns
Alfrēds Birznieks
Roberts Bīlmanis
Aleksandrs Bočagovs
Augusts Briedis
Kristaps Bungšs
Ansis Buševics
Kārlis Būmeisters 
Hugo Celmiņš
Jūlijs Celms
Fēlikss Cielēns
Jānis Čakste
Kārlis Dēķens
Morduhs Dubins
Jānis Ducens
Roberts Dukurs
Antons Dzenis
Kristaps Eliass
Ernests Felsbergs
Vilhelms Firkss
Leopolds Fišmanis 
Pauls Gailīts
Jānis Goldmanis
Eduards Grantskalns
Teodors Grīnbergs
Ernests Gulbis
Kārlis Gulbis
Jons Hāns
Vilis Holcmanis
Kārlis Irbe
Roberts Ivanovs
Eduards Jaunzems 
Staņislavs Jubuls
Jānis Kalējs
Meletijs Kallistratovs
Ringolds Kalnings
Arveds Kalniņš
Augusts Kalniņš
Bruno Kalniņš
Nikolajs Kalniņš
Pauls Kalniņš
Kārlis Kasparsons
Karls Kellers
Francis Kemps
Ādolfs Klīve
Egons Knops 
Pēteris Koreckis
Pēteris Kotans
Bernards Kublinskis
Alberts Kviesis
Pēteris Ķeviets
Jēkabs Ķullīts
Maksis Lazersons
Pauls Lejiņš
Rūdolfs Lindiņš
Klāvs Lorencs
Noijs Maizels
Jānis Mazvērsīts 
Zigfrīds Meierovics
Fricis Menders
Ernests Morics
Oto Nonācs
Markus Nuroks
Kārlis Ozoliņš
Kārlis Pauļuks
Andrejs Petrevics
Jānis Purgalis 
Eduards Radziņš
Rainis-Jānis Pliekšāns
Jezups Rancāns
Gustavs Reinhards
Jezups Roskošs
Miķelis Rozentāls
Jezups Rubulis 
Vladislavs Rubulis
Ansis Rudevics
Jānis Rudzis
Teofils Rudzītis
Voldemārs Salnājs
Hermanis Salnis
Visvaldis Sanders
Pēteris Siecenieks
Andrejs Sīmanis
Kārlis Skalbe
Marģers Skujenieks
Pauls Šīmanis
Francis Trasuns
Jezups Trasuns
Kārlis Ulmanis
Pēteris Ulpe
Andrejs Veckalns
Manfreds Vegezaks
Antons Velkme
Jānis Veržbickis
Fridrihs Vesmanis
Jānis Vesmanis
Jānis Višņa
Ruvins Vitenbergs
Pēteris Zeibolts
Gustavs Zemgals
Arturs Žers


Sagatavojusi I. Pujāte

Otrdien, 30.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:45  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Argentīnas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Facundo Vila
11:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Informācijas tehnoloģiju un inovatīvās uzņēmējdarbības apakškomisijas sēde
11:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata politikas apakškomisijas sēde
11:45  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas sēde
12:30  Saeimas priekšsēdētājas biedra Gundara Daudzes tikšanās ar Hondurasas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Roberto Ochoa Madrid
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
13:00  Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja Ainara Latkovska un komisijas deputātu tikšanās ar Baltijas aizsardzības koledžas (BALTDEFCOL) Augstākās vadības kursa studentiem
13:30  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas sēde