Apakškomisijas 8.Saeimā


Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Valērijs Agešins No 12.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Juris Dalbiņš No 14.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Indulis Emsis No 18.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 14.01.2003.līdz 18.03.2004.
 
Silva Golde No 12.12.2002.līdz 14.04.2005. sekretāre
Uldis Mārtiņš Klauss No 12.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Paulis Kļaviņš No 12.12.2002.līdz 18.05.2006.  
Sarmīte Ķikuste No 18.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Ainars Latkovskis No 12.12.2002.līdz 24.02.2005.  
Pēteris Ontužāns No 12.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Ināra Ostrovska No 12.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Leopolds Ozoliņš No 12.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Krišjānis Peters No 12.12.2002.līdz 11.05.2006.  
Aigars Pētersons No 18.05.2006.līdz 06.11.2006. vadītājs
Mihails Pietkevičs No 14.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Jakovs Pliners No 12.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Jānis Reirs No 12.12.2002.līdz 20.01.2005.
No 17.05.2006.līdz 06.11.2006.
priekšsēdētājs
 
Mareks Segliņš No 14.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Anna Seile No 14.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Igors Solovjovs No 12.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Jevgenija Stalidzāne No 14.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Tabūns No 12.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Aleksejs Vidavskis No 12.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Ērika Zommere No 18.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 06.03.2003.līdz 18.05.2006.
sekretāre

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas
Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Igors Aleksandrovs No 16.03.2005.līdz 11.05.2006.  
Andrejs Aleksejevs No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Ābiķis No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Solvita Āboltiņa No 16.05.2006.līdz 06.11.2006.
No 21.01.2003.līdz 18.03.2004.
 
Ainars Baštiks No 11.02.2004.līdz 18.03.2004.  
Silva Bendrāte No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Andris Bērziņš No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Baiba Brigmane No 21.01.2003.līdz 18.03.2004.  
Augusts Brigmanis No 21.01.2003.līdz 03.06.2003.  
Ingrīda Circene No 23.03.2004.līdz 06.11.2006.
No 21.01.2003.līdz 08.05.2003.
 
Juris Dobelis No 21.01.2003.līdz 18.06.2003.  
Inta Feldmane No 23.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Silva Golde No 21.01.2003.līdz 14.04.2005.  
Andis Kāposts No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Sarmīte Ķikuste No 03.09.2003.līdz 06.11.2006.  
Ingrīda Labucka No 21.01.2003.līdz 05.02.2004.  
Jānis Lagzdiņš No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Andrejs Naglis No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Vitālijs Orlovs No 28.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Ināra Ostrovska No 21.01.2003.līdz 06.11.2006. sekretāre
Aigars Pētersons No 30.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Jakovs Pliners No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Rasnačs No 25.08.2004.līdz 06.11.2006.  
Inguna Rībena No 23.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Anta Rugāte No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Simsons No 22.04.2004.līdz 30.03.2006.
No 09.10.2006.līdz 06.11.2006.
No 21.01.2003.līdz 05.02.2004.
No 23.03.2004.līdz 22.04.2004. 
priekšsēdētājs


 
Jevgenija Stalidzāne No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Viesturs Šiliņš No 21.01.2003.līdz 03.06.2003.  
Staņislavs Šķesters No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Inese Šlesere No 21.01.2003.līdz 22.04.2004.
No 22.04.2004.līdz 14.09.2006. 
priekšsēdētāja
 
Jānis Šmits No 23.03.2004.līdz 26.01.2005.  
Elita Šņepste No 13.09.2005.līdz 06.11.2006.  
Arvīds Ulme No 21.01.2003.līdz 18.06.2003.  
Inese Vaidere No 21.01.2003.līdz 18.03.2004.  
Žanete Vasaraudze No 09.03.2005.līdz 06.11.2006.  
Aina Verze No 17.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Ausma Ziedone-Kantāne No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Ērika Zommere No 19.02.2003.līdz 06.11.2006.  

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas
Dzimumu līdztiesības apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Igors Aleksandrovs No 16.03.2005.līdz 11.05.2006.  
Inta Feldmane No 18.05.2004.līdz 06.11.2006.  
Sergejs Fjodorovs No 08.10.2003.līdz 06.11.2006.  
Roberts Jurķis No 08.10.2003.līdz 18.03.2004.  
Ingrīda Labucka No 08.10.2003.līdz 05.02.2004.  
Vitālijs Orlovs No 08.10.2003.līdz 06.11.2006.  
Ināra Ostrovska No 08.10.2003.līdz 06.11.2006. priekšsēdētāja
Leopolds Ozoliņš No 08.10.2003.līdz 06.11.2006.  
Vaira Paegle No 09.03.2005.līdz 06.11.2006.  
Mihails Pietkevičs No 08.10.2003.līdz 06.11.2006. sekretārs
Dzintars Rasnačs No 03.05.2005.līdz 06.11.2006.  
Vjačeslavs Stepaņenko No 09.03.2005.līdz 06.11.2006.  
Kārlis Strēlis No 23.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Inese Šlesere No 08.10.2003.līdz 14.09.2006.  
Elita Šņepste No 08.10.2003.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Tabūns No 08.10.2003.līdz 06.11.2006.  
Andris Tolmačovs No 08.10.2003.līdz 06.11.2006.  
Arvīds Ulme No 08.10.2003.līdz 06.11.2006.  
Aleksejs Vidavskis No 08.10.2003.līdz 06.11.2006.  

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas
Radio un televīzijas apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Dzintars Ābiķis No 01.05.2003.līdz 06.11.2006.  
Augusts Brigmanis No 19.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Boriss Cilevičs No 19.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Māris Grīnblats No 19.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Edgars Jaunups No 26.02.2003.līdz 22.09.2005.
No 19.02.2003.līdz 26.02.2003. 
priekšsēdētājs
Oskars Kastēns No 19.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Aldis Kušķis No 19.02.2003.līdz 18.03.2004.  
Krišjānis Peters No 19.02.2003.līdz 11.05.2006.  
Inguna Rībena No 23.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Anta Rugāte No 19.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Vjačeslavs Stepaņenko No 26.02.2003.līdz 06.11.2006.
No 19.02.2003.līdz 26.02.2003.
sekretārs
Jānis Strazdiņš No 19.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Kārlis Strēlis No 25.03.2004.līdz 25.03.2004.  
Jānis Šmits No 24.03.2004.līdz 03.11.2005.  
Pēteris Tabūns No 19.02.2003.līdz 06.11.2006.  

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas
Sabiedrības integrācijas apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Valērijs Agešins No 21.01.2004.līdz 06.11.2006.  
Igors Aleksandrovs No 16.03.2005.līdz 11.05.2006.  
Dzintars Ābiķis No 21.01.2004.līdz 06.11.2006.  
Ainars Baštiks No 12.02.2004.līdz 18.03.2004.  
Guntis Bērziņš No 21.01.2004.līdz 18.03.2004.  
Andris Bērziņš No 12.02.2004.līdz 06.11.2006.
No 21.01.2004.līdz 12.02.2004.
priekšsēdētājs
 
Vladimirs Buzajevs No 21.01.2004.līdz 06.11.2006.  
Boriss Cilevičs No 16.03.2005.līdz 06.11.2006.  
Ingrīda Circene No 19.01.2005.līdz 06.11.2006.
No 22.12.2004.līdz 19.01.2005.
sekretāre
 
Oļegs Deņisovs No 21.01.2004.līdz 06.11.2006.  
Ina Druviete No 12.02.2004.līdz 16.12.2004.
No 21.01.2004.līdz 12.02.2004.
sekretāre
 
Nikolajs Kabanovs No 21.01.2004.līdz 06.11.2006.  
Aleksandrs Kiršteins No 09.03.2005.līdz 06.11.2006.  
Ingrīda Labucka No 21.01.2004.līdz 05.02.2004.  
Ināra Ostrovska No 18.05.2004.līdz 06.11.2006.  
Vaira Paegle No 09.03.2005.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Rasnačs No 25.08.2004.līdz 06.11.2006.  
Ivans Ribakovs No 21.01.2004.līdz 06.11.2006.  
Anta Rugāte No 21.01.2004.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Simsons No 09.10.2006.līdz 06.11.2006.
No 21.01.2004.līdz 05.02.2004.
No 23.03.2004.līdz 30.03.2006.
 
Vjačeslavs Stepaņenko No 12.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Jānis Strazdiņš No 21.01.2004.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Tabūns No 21.01.2004.līdz 06.11.2006.  
Inese Vaidere No 21.01.2004.līdz 18.03.2004.  

Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas
Latvijas nākotnes attīstības apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Valērijs Agešins No 20.11.2003.līdz 06.11.2006.  
Igors Aleksandrovs No 15.03.2005.līdz 11.05.2006.  
Andrejs Aleksejevs No 20.11.2003.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Ābiķis No 20.11.2003.līdz 06.11.2006.  
Andris Ārgalis No 20.11.2003.līdz 16.11.2004.  
Baiba Brigmane No 20.11.2003.līdz 18.03.2004.  
Anita Kalniņa No 26.04.2005.līdz 11.05.2006.  
Andis Kāposts No 15.02.2005.līdz 06.11.2006.  
Inese Krastiņa No 26.04.2005.līdz 11.05.2006.  
Guntars Krasts No 20.11.2003.līdz 21.07.2004.  
Madars Lasmanis No 20.04.2005.līdz 11.05.2006.  
Anatolijs Mackevičs No 11.12.2003.līdz 06.11.2006.  
Vaira Paegle No 15.02.2005.līdz 20.09.2005.  
Krišjānis Peters No 20.11.2003.līdz 19.04.2004.  
Jakovs Pliners No 20.11.2003.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Rasnačs No 18.08.2004.līdz 06.11.2006.  
Inguna Rībena No 30.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Igors Solovjovs No 20.11.2003.līdz 06.11.2006.  
Jevgenija Stalidzāne No 20.11.2003.līdz 06.11.2006.  
Jānis Strazdiņš No 19.04.2005.līdz 06.11.2006.
No 20.11.2003.līdz 19.04.2005.
sekretārs
 
Kārlis Strēlis No 01.02.2005.līdz 06.11.2006.  
Ingrīda Ūdre No 11.12.2003.līdz 23.09.2004.
No 23.09.2004.līdz 06.11.2006.
No 20.11.2003.līdz 11.12.2003. 
priekšsēdētāja

 
Inese Vaidere No 20.11.2003.līdz 18.03.2004.  
Dzintars Zaķis No 23.09.2004.līdz 06.11.2006.
No 11.12.2003.līdz 23.09.2004.
No 20.11.2003.līdz 11.12.2003.
priekšsēdētājs
priekšsēdētājas vietnieks
 

Izglītības kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Valērijs Agešins No 27.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Igors Aleksandrovs No 15.03.2005.līdz 11.05.2006.  
Dzintars Ābiķis No 21.11.2002.līdz 06.11.2006. priekšsēdētājs
Andris Ārgalis No 10.12.2002.līdz 17.02.2005.  
Gundars Bērziņš No 21.11.2002.līdz 16.12.2004.  
Uldis Briedis No 07.03.2006.līdz 06.11.2006.  
Augusts Brigmanis No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Juris Dalbiņš No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Indulis Emsis No 21.11.2002.līdz 18.03.2004.  
Jānis Esta No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Silva Golde No 21.11.2002.līdz 14.04.2005.  
Edgars Jaunups No 17.12.2002.līdz 22.09.2005.  
Aigars Kalvītis No 03.12.2002.līdz 16.12.2004.  
Artis Kampars No 17.12.2002.līdz 01.04.2004.  
Valērijs Karpuškins No 21.11.2002.līdz 06.11.2006. sekretārs
Paulis Kļaviņš No 27.11.2002.līdz 20.04.2004.  
Alberts Krūmiņš No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Māris Kučinskis No 18.03.2003.līdz 03.02.2005.  
Anatolijs Mackevičs No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Andrejs Naglis No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Ontužāns No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Vitālijs Orlovs No 17.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Aigars Pētersons No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Mihails Pietkevičs No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jakovs Pliners No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Jānis Porietis No 22.02.2005.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Rasnačs No 18.08.2004.līdz 06.11.2006.  
Ivans Ribakovs No 19.04.2005.līdz 06.11.2006.  
Mareks Segliņš No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Juris Sokolovskis No 21.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Vjačeslavs Stepaņenko No 03.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Kārlis Strēlis No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Ēriks Škapars No 21.12.2004.līdz 14.04.2005.
No 17.12.2002.līdz 18.03.2004.
 
Pēteris Tabūns No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Andris Tolmačovs No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  
Inese Vaidere No 17.12.2002.līdz 18.03.2004.  
Žanete Vasaraudze No 25.01.2005.līdz 06.11.2006.  
Ērika Zommere No 21.11.2002.līdz 06.11.2006.  

Juridiskās komisijas apakškomisija darbam ar Kriminālprocesa likumu
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Solvita Āboltiņa No 06.02.2004.līdz 18.03.2004.
No 20.06.2003.līdz 06.02.2004. 
priekšsēdētāja
sekretāre
Guntis Bērziņš No 20.06.2003.līdz 18.03.2004.  
Māris Grīnblats No 20.06.2003.līdz 30.05.2005.  
Roberts Jurķis No 20.06.2003.līdz 18.03.2004.  
Andis Kāposts No 20.06.2003.līdz 30.05.2005.  
Andrejs Klementjevs No 20.06.2003.līdz 29.01.2004.  
Ingrīda Labucka No 20.06.2003.līdz 05.02.2004. priekšsēdētāja
Ainars Latkovskis No 20.06.2003.līdz 24.02.2005.  
Mihails Pietkevičs No 31.05.2004.līdz 30.05.2005.
 No 06.02.2004.līdz 31.05.2004.
 No 20.06.2003.līdz 06.02.2004.
priekšsēdētājs
sekretārs
Dzintars Rasnačs No 23.08.2004.līdz 30.05.2005.  
Mareks Segliņš No 20.06.2003.līdz 30.05.2005.  
Vjačeslavs Stepaņenko No 31.05.2004.līdz 30.05.2005.
No 20.06.2003.līdz 31.05.2004.
sekretārs

Juridiskās komisijas apakškomisija darbam ar Kriminālprocesa likumu

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Māra Ceriņa No 28.11.2005.līdz 11.05.2006.  
Māris Grīnblats No 01.11.2005.līdz 06.11.2006.  
Roberts Jurķis No 01.11.2005.līdz 06.11.2006.  
Andis Kāposts No 01.11.2005.līdz 06.11.2006.  
Mihails Pietkevičs No 01.11.2005.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Rasnačs No 01.11.2005.līdz 06.11.2006.  
Mareks Segliņš No 01.11.2005.līdz 06.11.2006. priekšsēdētājs
Vjačeslavs Stepaņenko No 01.11.2005.līdz 06.11.2006. sekretārs

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas
Deputātu ētikas kodeksa projekta izstrādes apakškomisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Valērijs Agešins No 29.01.2003.līdz 06.06.2006.  
Igors Aleksandrovs No 15.03.2005.līdz 11.05.2006.  
Ainars Baštiks No 24.02.2004.līdz 18.03.2004.  
Martijans Bekasovs No 29.01.2003.līdz 06.06.2006.  
Silva Bendrāte No 29.01.2003.līdz 06.06.2006. sekretāre
Māris Grīnblats No 29.01.2003.līdz 06.06.2006.  
Artis Kampars No 29.01.2003.līdz 06.06.2006.  
Aleksandrs Kiršteins No 10.06.2004.līdz 06.06.2006.  
Ingrīda Labucka No 29.01.2003.līdz 05.02.2004.  
Pāvels Maksimovs No 11.05.2004.līdz 06.06.2006.  
Vineta Muižniece No 29.01.2003.līdz 18.03.2004.  
Dzintars Rasnačs No 09.09.2004.līdz 06.06.2006.  
Ivans Ribakovs No 29.01.2003.līdz 06.06.2006.  
Jānis Strazdiņš No 29.01.2003.līdz 06.06.2006. priekšsēdētājs
Jānis Šmits No 30.03.2004.līdz 03.11.2005.  

Sociālo un darba lietu komisijas Veselības aizsardzības apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Igors Aleksandrovs No 08.03.2005.līdz 11.05.2006.  
Dzintars Ābiķis No 06.03.2003.līdz 06.11.2006.  
Silva Bendrāte No 05.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Gundars Bērziņš No 08.05.2003.līdz 16.12.2004.  
Andris Bērziņš No 05.12.2002.līdz 06.11.2006. sekretārs
Uldis Briedis No 18.04.2005.līdz 06.11.2006.
No 29.03.2004.līdz 09.12.2004.
 
Augusts Brigmanis No 05.12.2002.līdz 18.01.2005.  
Māra Ceriņa No 18.01.2005.līdz 11.05.2006.  
Ingrīda Circene No 05.12.2002.līdz 08.05.2003.
No 29.03.2004.līdz 06.11.2006.
priekšsēdētāja
 
Oļegs Deņisovs No 05.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Inta Feldmane No 29.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Silva Golde No 17.12.2002.līdz 14.04.2005.  
Aleksandrs Golubovs No 05.12.2002.līdz 18.01.2005.  
Valdis Ģīlis No 29.03.2004.līdz 06.11.2006.  
Roberts Jurķis No 08.05.2003.līdz 18.03.2004.  
Pēteris Kalniņš No 05.12.2002.līdz 05.02.2003.  
Oskars Kastēns No 05.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Andrejs Klementjevs No 15.05.2003.līdz 06.11.2006.  
Alberts Krūmiņš No 08.05.2003.līdz 06.11.2006.  
Māris Kučinskis No 25.02.2003.līdz 03.02.2005.  
Aldis Kušķis No 05.12.2002.līdz 18.03.2004.  
Sarmīte Ķikuste No 08.05.2003.līdz 22.05.2003.
No 16.01.2003.līdz 06.11.2006.
priekšsēdētāja
 
Liene Liepiņa No 05.12.2002.līdz 20.05.2003.  
Andrejs Naglis No 05.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Ontužāns No 19.05.2003.līdz 06.11.2006.  
Vitālijs Orlovs No 05.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Aigars Pētersons No 10.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Jakovs Pliners No 15.05.2003.līdz 06.11.2006.  
Anta Rugāte No 13.03.2003.līdz 06.11.2006.  
Jevgenija Stalidzāne No 05.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Vjačeslavs Stepaņenko No 22.02.2005.līdz 06.11.2006.  
Jānis Strazdiņš No 05.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Kārlis Strēlis No 16.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Viesturs Šiliņš No 22.05.2003.līdz 06.11.2006.
No 05.12.2002.līdz 22.05.2003.
priekšsēdētājs
 
Ēriks Škapars No 05.12.2002.līdz 28.01.2003.  
Elita Šņepste No 05.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Tabūns No 18.04.2005.līdz 06.11.2006.  
Andris Tolmačovs No 15.05.2003.līdz 06.11.2006.  
Žanete Vasaraudze No 18.01.2005.līdz 06.11.2006.  
Aina Verze No 18.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Ausma Ziedone-Kantāne No 05.12.2002.līdz 03.02.2003.  
Ērika Zommere No 17.12.2002.līdz 06.11.2006.  

Sociālo un darba lietu komisjas
Iedzīvotāju demogrāfiskās attīstības apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Silva Bendrāte No 30.06.2003.līdz 06.11.2006.  
Andris Bērziņš No 30.06.2003.līdz 06.11.2006.  
Māra Ceriņa No 29.08.2005.līdz 11.05.2006.  
Ingrīda Circene No 29.08.2005.līdz 06.11.2006.  
Inta Feldmane No 29.08.2005.līdz 06.11.2006.  
Valdis Ģīlis No 29.08.2005.līdz 06.11.2006.  
Māris Kučinskis No 30.06.2003.līdz 03.02.2005.  
Sarmīte Ķikuste No 30.06.2003.līdz 06.11.2006. priekšsēdētāja
Liene Liepiņa No 30.06.2003.līdz 06.11.2006.  
Vitālijs Orlovs No 30.06.2003.līdz 06.11.2006. sekretārs
Jevgenija Stalidzāne No 30.06.2003.līdz 06.11.2006.  
Jānis Strazdiņš No 30.06.2003.līdz 06.11.2006.  
Kārlis Strēlis No 30.06.2003.līdz 06.11.2006.  
Elita Šņepste No 30.06.2003.līdz 06.11.2006.  
Žanete Vasaraudze No 29.08.2005.līdz 06.11.2006.  
Ērika Zommere No 30.06.2003.līdz 06.11.2006.  

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Lauksaimniecības un mežsaimniecības apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Igors Aleksandrovs No 08.04.2005.līdz 11.05.2006.  
Dzintars Ābiķis No 03.04.2003.līdz 06.11.2006.  
Andris Ārgalis No 17.12.2002.līdz 17.02.2005.  
Silva Bendrāte No 17.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Indulis Emsis No 26.01.2005.līdz 06.11.2006.
No 17.12.2002.līdz 18.03.2004.
 
Sergejs Fjodorovs No 17.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Jaundžeikars No 01.02.2004.līdz 03.11.2005.  
Pēteris Kalniņš No 17.12.2002.līdz 06.11.2006. priekšsēdētājs
Aigars Kalvītis No 17.12.2002.līdz 16.12.2004.  
Andis Kāposts No 17.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Madars Lasmanis No 26.01.2005.līdz 11.05.2006.  
Krišjānis Peters No 17.12.2002.līdz 11.05.2006.  
Andrejs Radzevičs No 30.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Jānis Reirs No 17.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Anna Seile No 17.12.2002.līdz 06.11.2006. sekretāre
Visvaldis Skujiņš No 25.05.2004.līdz 09.12.2004.  
Atis Slakteris No 26.01.2005.līdz 11.05.2006.
No 30.01.2003.līdz 18.03.2004. 
 
Ēriks Škapars No 26.01.2005.līdz 14.04.2005.
No 17.12.2002.līdz 18.03.2004. 
 
Staņislavs Šķesters No 30.01.2003.līdz 06.11.2006.  
Andris Tolmačovs No 17.12.2002.līdz 06.11.2006.  
Arvīds Ulme No 08.04.2005.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Zaķis No 17.12.2002.līdz 06.11.2006.  

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas
Vides apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Igors Aleksandrovs No 20.04.2005.līdz 11.05.2006.  
Dzintars Ābiķis No 13.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Andris Ārgalis No 04.02.2003.līdz 17.02.2005.  
Silva Bendrāte No 28.05.2003.līdz 06.11.2006.  
Uldis Briedis No 20.04.2005.līdz 06.11.2006.
No 19.05.2004.līdz 09.12.2004.
 
Valdis Dombrovskis No 24.03.2004.līdz 21.07.2004.  
Indulis Emsis No 02.02.2005.līdz 06.11.2006.
No 04.02.2003.līdz 18.03.2004.
 
Sergejs Fjodorovs No 04.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Roberts Jurķis No 05.10.2005.līdz 06.11.2006.
No 30.09.2003.līdz 18.03.2004.
 
Pēteris Kalniņš No 04.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Andis Kāposts No 28.05.2003.līdz 06.11.2006.  
Aleksandrs Kiršteins No 19.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Alberts Krūmiņš No 19.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Madars Lasmanis No 02.02.2005.līdz 11.05.2006.  
Ināra Ostrovska No 05.10.2005.līdz 06.11.2006.  
Leopolds Ozoliņš No 04.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Krišjānis Peters No 04.02.2003.līdz 11.05.2006.  
Andrejs Radzevičs No 04.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Rasnačs No 02.02.2005.līdz 06.11.2006.  
Jānis Reirs No 08.06.2006.līdz 06.11.2006.  
Juris Sokolovskis No 04.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Igors Solovjovs No 13.02.2003.līdz 06.11.2006.
No 04.02.2003.līdz 13.02.2003.
sekretārs
 
Ēriks Škapars No 02.02.2005.līdz 14.04.2005.
No 04.02.2003.līdz 18.03.2004.
 
Staņislavs Šķesters No 19.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Andris Tolmačovs No 04.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Arvīds Ulme No 13.02.2003.līdz 06.11.2006.
No 04.02.2003.līdz 13.02.2003.
priekšsēdētājs
 
Inese Vaidere No 04.02.2003.līdz 18.03.2004.  
Žanete Vasaraudze No 02.02.2005.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Zaķis No 04.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Ausma Ziedone-Kantāne No 18.02.2004.līdz 06.11.2006.  

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Nevalstisko organizāciju darbību reglamentējošo likumu izstrādes apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Igors Aleksandrovs No 15.03.2005.līdz 05.10.2005.  
Andrejs Aleksejevs No 25.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Solvita Āboltiņa No 17.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Aleksandrs Golubovs No 25.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Māris Grīnblats No 20.04.2005.līdz 06.11.2006.  
Roberts Jurķis No 05.10.2005.līdz 06.11.2006.  
Jānis Lagzdiņš No 25.02.2003.līdz 06.11.2006. sekretārs
Vineta Muižniece No 15.12.2004.līdz 06.11.2006.  
Andrejs Naglis No 25.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Vitālijs Orlovs No 12.03.2003.līdz 06.11.2006.  
Jānis Porietis No 23.02.2005.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Rasnačs No 09.09.2004.līdz 06.11.2006.  
Jānis Reirs No 17.05.2006.līdz 06.11.2006.  
Inguna Rībena No 03.05.2005.līdz 06.11.2006.  
Juris Sokolovskis No 25.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Viesturs Šiliņš No 25.02.2003.līdz 06.11.2006. priekšsēdētājs
Staņislavs Šķesters No 25.02.2003.līdz 06.11.2006.  
Aina Verze No 17.05.2006.līdz 06.11.2006.  

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas pašvaldību darbību reglamentējošo likumu izstrādes apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Andrejs Aleksejevs No 24.02.2004.līdz 06.11.2006.
No 10.02.2004.līdz 24.02.2004.
sekretārs
 
Aleksandrs Golubovs No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Artis Kampars No 31.05.2005.līdz 06.11.2006.
No 30.03.2004.līdz 15.03.2005.
 
Alberts Krūmiņš No 15.03.2005.līdz 31.05.2005.  
Jānis Lagzdiņš No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Vineta Muižniece No 15.12.2004.līdz 06.11.2006.  
Andrejs Naglis No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Pēteris Ontužāns No 10.02.2004.līdz 06.11.2006. priekšsēdētājs
Andrejs Radzevičs No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Dzintars Rasnačs No 09.09.2004.līdz 06.11.2006.  
Ivans Ribakovs No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Anna Seile No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Juris Sokolovskis No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Jevgenija Stalidzāne No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Jānis Straume No 10.02.2004.līdz 09.09.2004.  
Staņislavs Šķesters No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Arvīds Ulme No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Aleksejs Vidavskis No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Ēriks Zunda No 10.02.2004.līdz 06.11.2006.  
Piektdien, 23.jūnijā