8.Saeimas sadarbības grupas 

Sadarbības grupu saraksts


Latvijas un Izraēlas parlamentu sadarbības grupa

Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Boriss Cilevičs SC priekšsēdētājs
Jakovs Pliners PCTVL priekšsēdētāja vietnieks
Andris Bērziņš ZZS  
Inta Feldmane LPP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Ēriks Jēkabsons    
Roberts Jurķis JL  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Paulis Kļaviņš JL  
Pāvels Maksimovs LPP  
Vitālijs Orlovs SC  
Ināra Ostrovska ZZS  
Vaira Paegle TP  
Ivans Ribakovs SC  
Juris Sokolovskis PCTVL  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Ingrīda Ūdre ZZS  



Latvijas un Kazahstānas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Jānis Urbanovičs SC priekšsēdētājs
Igors Solovjovs LSP priekšsēdētāja vietnieks
Aleksandrs Bartaševičs SC  
Martijans Bekasovs LSP  
Vladimirs Buzajevs PCTVL  
Boriss Cilevičs SC  
Oļegs Deņisovs LSP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Jānis Jurkāns    
Roberts Jurķis JL  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Andrejs Klementjevs SC  
Alberts Krūmiņš JL  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Dainis Turlais LPP  
Aleksejs Vidavskis SC  



Latvijas un Kirgizstānas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Jānis Urbanovičs SC priekšsēdētājs
Igors Solovjovs LSP priekšsēdētāja vietnieks
Aleksandrs Bartaševičs SC  
Martijans Bekasovs LSP  
Boriss Cilevičs SC  
Oļegs Deņisovs LSP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Jānis Jurkāns    
Andrejs Klementjevs SC  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Aleksejs Vidavskis SC  



Latvijas un Tadžikistānas parlamentu sadarbības grupa
 

Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Jānis Urbanovičs SC priekšsēdētājs
Igors Solovjovs LSP priekšsēdētājas vietnieks
Aleksandrs Bartaševičs SC  
Martijans Bekasovs LSP  
Boriss Cilevičs SC  
Oļegs Deņisovs LSP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Jānis Jurkāns    
Andrejs Klementjevs SC  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Vitālijs Orlovs SC  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Andris Tolmačovs PCTVL  



Latvijas un Turkmenistānas parlamentu sadarbības grupa
 

Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Jānis Urbanovičs SC priekšsēdētājs
Igors Solovjovs LSP priekšsēdētāja vietnieks
Andrejs Aleksejevs PCTVL  
Aleksandrs Bartaševičs SC  
Martijans Bekasovs LSP  
Boriss Cilevičs SC  
Oļegs Deņisovs LSP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Jānis Jurkāns    
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Andrejs Klementjevs SC  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Vitālijs Orlovs SC  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Ivans Ribakovs SC  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Aleksejs Vidavskis SC  



Latvijas un Uzbekistānas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Jānis Urbanovičs SC priekšsēdētājs
Igors Solovjovs LSP priekšsēdētāja vietnieks
Andrejs Aleksejevs PCTVL  
Aleksandrs Bartaševičs SC  
Martijans Bekasovs LSP  
Andris Bērziņš ZZS  
Oļegs Deņisovs LSP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Jānis Jurkāns    
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Andrejs Klementjevs SC  
Alberts Krūmiņš JL  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Vitālijs Orlovs SC  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Ivans Ribakovs SC  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Aleksejs Vidavskis SC  



Latvijas un Vācijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Paulis Kļaviņš JL priekšsēdētājs
Uldis Mārtiņš Klauss JL priekšsēdētājas vietnieks
Aleksandrs Golubovs LSP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Liene Liepiņa JL  
Vineta Muižniece TP  
Andrejs Naglis LPP  
Ināra Ostrovska ZZS  
Vaira Paegle TP  
Mihails Pietkevičs TP  
Jānis Porietis TP  
Ivans Ribakovs SC  
Mareks Segliņš TP  
Anna Seile TB/LNNK  
Pēteris Simsons LPP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Jānis Strazdiņš ZZS  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Dainis Turlais LPP  
Arvīds Ulme ZZS  



Latvijas un Ukrainas parlamentu sadarbības grupa
 

Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Andrejs Klementjevs SC priekšsēdētājs
Aleksandrs Golubovs LSP priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Andrejs Aleksejevs PCTVL  
Aleksandrs Bartaševičs SC  
Silva Bendrāte JL  
Vladimirs Buzajevs PCTVL  
Boriss Cilevičs SC  
Ingrīda Circene JL  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Roberts Jurķis JL  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Alberts Krūmiņš JL  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Vineta Muižniece TP  
Pēteris Ontužāns JL  
Vitālijs Orlovs SC  
Ināra Ostrovska ZZS  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Vaira Paegle TP  
Andrejs Radzevičs TP  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Ivans Ribakovs SC  
Pēteris Simsons LPP  
Igors Solovjovs LSP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Kārlis Šadurskis JL  
Viesturs Šiliņš JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Jānis Šmits LPP  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Dainis Turlais LPP  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Aleksejs Vidavskis SC  



Latvijas un Ķīnas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Ērika Zommere TP priekšsēdētāja
Oļegs Deņisovs LSP priekšsēdētājas vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Aleksandrs Bartaševičs SC  
Martijans Bekasovs LSP  
Boriss Cilevičs SC  
Inta Feldmane LPP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Ēriks Jēkabsons    
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Andrejs Klementjevs SC  
Sarmīte Ķikuste JL  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Pāvels Maksimovs LPP  
Vineta Muižniece TP  
Andrejs Naglis LPP  
Vitālijs Orlovs SC  
Ināra Ostrovska ZZS  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Aigars Pētersons JL  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Jānis Reirs JL  
Ivans Ribakovs SC  
Anta Rugāte TP  
Mareks Segliņš TP  
Juris Sokolovskis PCTVL  
Igors Solovjovs LSP  
Jevgenija Stalidzāne LPP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Dainis Turlais LPP  
Jānis Urbanovičs SC  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  
Aleksejs Vidavskis SC  



Latvijas un Krievijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Vladimirs Buzajevs PCTVL priekšsēdētāja vietnieks
Dainis Turlais LPP priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Andrejs Aleksejevs PCTVL  
Aleksandrs Bartaševičs SC  
Martijans Bekasovs LSP  
Silva Bendrāte JL  
Uldis Briedis TP  
Boriss Cilevičs SC  
Ingrīda Circene JL  
Oļegs Deņisovs LSP  
Inta Feldmane LPP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Ēriks Jēkabsons    
Jānis Jurkāns    
Roberts Jurķis JL  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Valērijs Karpuškins LPP  
Oskars Kastēns LPP  
Andrejs Klementjevs SC  
Alberts Krūmiņš JL  
Sarmīte Ķikuste JL  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Pāvels Maksimovs LPP  
Vineta Muižniece TP  
Andrejs Naglis LPP  
Pēteris Ontužāns JL  
Vitālijs Orlovs SC  
Ināra Ostrovska ZZS  
Aigars Pētersons JL  
Mihails Pietkevičs TP  
Jakovs Pliners PCTVL  
Andrejs Radzevičs TP  
Ivans Ribakovs SC  
Juris Sokolovskis PCTVL  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Jānis Strazdiņš ZZS  
Kārlis Strēlis JL  
Kārlis Šadurskis JL  
Viesturs Šiliņš JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Jānis Šmits LPP  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Jānis Urbanovičs SC  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Aleksejs Vidavskis SC  
Dzintars Zaķis JL  



Latvijas parlamentāriešu grupa demokrātisko procesu atbalstam
Baltkrievijas parlamentā un sabiedrībā (līdz 02.03.2006. -
 " Latvijas un Baltkrievijas parlamentu sadarbības grupa")

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Roberts Jurķis JL priekšsēdētājs
Vineta Muižniece TP priekšsēdētāja vietniece
Valērijs Agešins SC  
Andrejs Aleksejevs PCTVL  
Silva Bendrāte JL  
Guntis Bērziņš JL  
Uldis Briedis TP  
Boriss Cilevičs SC  
Oļegs Deņisovs LSP  
Artis Kampars JL  
Andrejs Klementjevs SC  
Alberts Krūmiņš JL  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Vitālijs Orlovs SC  
Ināra Ostrovska ZZS  
Vaira Paegle TP  
Mihails Pietkevičs TP  
Andrejs Radzevičs TP  
Anta Rugāte TP  
Juris Sokolovskis PCTVL  
Kārlis Šadurskis JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Elita Šņepste TP  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Jānis Urbanovičs SC  
Žanete Vasaraudze TP  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Moldovas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Martijans Bekasovs LSP priekšsēdētājs
Aleksandrs Golubovs LSP priekšsēdētāja vietnieks
Oļegs Deņisovs LSP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Roberts Jurķis JL  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Oskars Kastēns LPP  
Alberts Krūmiņš JL  
Sarmīte Ķikuste JL  
Vitālijs Orlovs SC  
Aigars Pētersons JL  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Kārlis Strēlis JL  
Kārlis Šadurskis JL  
Jānis Šmits LPP  
Elita Šņepste TP  
Arvīds Ulme ZZS  
Jānis Urbanovičs SC  



Latvijas un Francijas parlamentu sadarbības grupa
 

Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Anta Rugāte TP priekšsēdētāja
Andris Bērziņš ZZS priekšsēdētājas vietnieks
Ingrīda Circene JL  
Inta Feldmane LPP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Oskars Kastēns LPP  
Aleksandrs Kiršteins    
Vineta Muižniece TP  
Ināra Ostrovska ZZS  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Dainis Turlais LPP  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Grieķijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Alberts Krūmiņš JL priekšsēdētājs
Martijans Bekasovs LSP priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte JL  
Ingrīda Circene JL  
Artis Kampars JL  
Sarmīte Ķikuste JL  
Liene Liepiņa JL  
Vineta Muižniece TP  
Aigars Pētersons JL  
Mihails Pietkevičs TP  
Anta Rugāte TP  
Igors Solovjovs LSP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Viesturs Šiliņš JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Jānis Šmits LPP  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Dzintars Zaķis JL  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Ēģiptes parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Igors Solovjovs LSP priekšsēdētājs
Aleksandrs Golubovs LSP priekšsēdētāja vietnieks
Jevgenija Stalidzāne LPP sekretāre
Martijans Bekasovs LSP  
Inta Feldmane LPP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Alberts Krūmiņš JL  
Jānis Šmits LPP  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  



Latvijas un ASV parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Uldis Mārtiņš Klauss JL priekšsēdētājs
Viesturs Šiliņš JL priekšsēdētāja vietnieks
Vjačeslavs Stepaņenko LPP sekretārs
Guntis Bērziņš JL  
Ingrīda Circene JL  
Inta Feldmane LPP  
Ēriks Jēkabsons    
Artis Kampars JL  
Oskars Kastēns LPP  
Andrejs Klementjevs SC  
Sarmīte Ķikuste JL  
Vineta Muižniece TP  
Linda Mūrniece JL  
Andrejs Naglis LPP  
Vaira Paegle TP  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Mareks Segliņš TP  
Kārlis Strēlis JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  
Aina Verze LPP  
Dzintars Zaķis JL  
Ēriks Zunda TP  



Latvijas un Lielbritānijas un
Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Viesturs Šiliņš JL priekšsēdētājs
Ēriks Zunda TP priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte JL  
Guntis Bērziņš JL  
Ingrīda Circene JL  
Inta Feldmane LPP  
Ēriks Jēkabsons    
Uldis Mārtiņš Klauss JL  
Liene Liepiņa JL  
Vineta Muižniece TP  
Andrejs Naglis LPP  
Vaira Paegle TP  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Mareks Segliņš TP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Jānis Šmits LPP  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  
Dzintars Zaķis JL  



Latvijas un Irākas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Liene Liepiņa JL priekšsēdētāja
Vaira Paegle TP  



Latvijas un Austrijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Vaira Paegle TP priekšsēdētāja
Ingrīda Circene JL priekšsēdētājas vietniece
Silva Bendrāte JL  
Sarmīte Ķikuste JL  
Aigars Pētersons JL  
Jānis Porietis TP  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Pēteris Simsons LPP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Žanete Vasaraudze TP  
Ausma Ziedone-Kantāne JL  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Portugāles parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Silva Bendrāte JL priekšsēdētāja
Ingrīda Circene JL priekšsēdētājas vietniece
Guntis Bērziņš JL  
Sarmīte Ķikuste JL  
Vineta Muižniece TP  
Vitālijs Orlovs SC  
Ināra Ostrovska ZZS  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Aigars Pētersons JL  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Kārlis Strēlis JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Šveices parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Ingrīda Circene JL priekšsēdētāja
Silva Bendrāte JL priekšsēdētājas vietniece
Ērika Zommere TP priekšsēdētājas vietniece
Vineta Muižniece TP  
Ināra Ostrovska ZZS  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Elita Šņepste TP  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Ingrīda Ūdre ZZS  



Latvijas un Spānijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Ināra Ostrovska ZZS priekšsēdētājas vietniece
Silva Bendrāte JL  
Ingrīda Circene JL  
Inta Feldmane LPP  
Sarmīte Ķikuste JL  
Vineta Muižniece TP  
Vitālijs Orlovs SC  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Zviedrijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Liene Liepiņa JL priekšsēdētāja
Silva Bendrāte JL  
Artis Kampars JL  
Vineta Muižniece TP  
Pēteris Ontužāns JL  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Dānijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Liene Liepiņa JL priekšsēdētāja
Silva Bendrāte JL priekšsēdētājas vietniece
Augusts Brigmanis ZZS  
Sarmīte Ķikuste JL  
Vineta Muižniece TP  
Andrejs Naglis LPP  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Indijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Leopolds Ozoliņš ZZS priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Silva Bendrāte JL  
Ingrīda Circene JL  
Oļegs Deņisovs LSP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Andrejs Klementjevs SC  
Vineta Muižniece TP  
Ivans Ribakovs SC  
Jānis Šmits LPP  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Dainis Turlais LPP  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Aleksejs Vidavskis SC  



Latvijas un Itālijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Ināra Ostrovska ZZS priekšsēdētāja
Ingrīda Circene JL priekšsēdētājas vietniece
Silva Bendrāte JL  
Oļegs Deņisovs LSP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Ēriks Jēkabsons    
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Artis Kampars JL  
Sarmīte Ķikuste JL  
Vineta Muižniece TP  
Linda Mūrniece JL  
Andrejs Naglis LPP  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Aigars Pētersons JL  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Mareks Segliņš TP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Kanādas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Vaira Paegle TP priekšsēdētāja
Kārlis Strēlis JL priekšsēdētājas vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Silva Bendrāte JL  
Oļegs Deņisovs LSP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Andrejs Klementjevs SC  
Vineta Muižniece TP  
Andrejs Naglis LPP  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Ivans Ribakovs SC  
Mareks Segliņš TP  
Igors Solovjovs LSP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Jānis Šmits LPP  
Dainis Turlais LPP  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  
Aleksejs Vidavskis SC  



Latvijas un Marokas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Oļegs Deņisovs LSP priekšsēdētājs
Pēteris Tabūns TB/LNNK priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte JL  
Ingrīda Circene JL  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Andrejs Klementjevs SC  
Andrejs Naglis LPP  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Igors Solovjovs LSP  
Arvīds Ulme ZZS  
Ingrīda Ūdre ZZS  



Latvijas un Norvēģijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Silva Bendrāte JL  
Guntis Bērziņš JL  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Liene Liepiņa JL  
Vineta Muižniece TP  
Andrejs Naglis LPP  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Ivans Ribakovs SC  
Kārlis Strēlis JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Polijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Ināra Ostrovska ZZS priekšsēdētāja
Andrejs Naglis LPP priekšsēdētājas vietnieks
Silva Bendrāte JL  
Boriss Cilevičs SC  
Oļegs Deņisovs LSP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Roberts Jurķis JL  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Alberts Krūmiņš JL  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Pēteris Ontužāns JL  
Andrejs Radzevičs TP  
Ivans Ribakovs SC  
Anta Rugāte TP  
Pēteris Simsons LPP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Jānis Šmits LPP  
Aina Verze LPP  
Aleksejs Vidavskis SC  



Latvijas un Somijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Liene Liepiņa JL priekšsēdētāja
Staņislavs Šķesters ZZS priekšsēdētājas vietnieks
Silva Bendrāte JL  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Vineta Muižniece TP  
Ivans Ribakovs SC  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Azerbaidžānas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Oļegs Deņisovs LSP priekšsēdētājs
Leopolds Ozoliņš ZZS priekšsēdētāja vietnieks
Indulis Emsis ZZS  
Pēteris Kalniņš ZZS  
Oskars Kastēns LPP  
Andis Kāposts ZZS  
Vitālijs Orlovs SC  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Mareks Segliņš TP  
Igors Solovjovs LSP  
Elita Šņepste TP  
Dainis Turlais LPP  
Arvīds Ulme ZZS  
Ērika Zommere TP  
Ēriks Zunda TP  



Latvijas un Kuveitas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Aleksandrs Kiršteins   priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte JL  
Ingrīda Circene JL  
Juris Dalbiņš TP  
Oļegs Deņisovs LSP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Andis Kāposts ZZS  
Andrejs Klementjevs SC  
Vineta Muižniece TP  
Ināra Ostrovska ZZS  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Vaira Paegle TP  
Aigars Pētersons JL  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Anta Rugāte TP  
Mareks Segliņš TP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Bulgārijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Nikolajs Kabanovs PCTVL priekšsēdētājs
Oļegs Deņisovs LSP priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Martijans Bekasovs LSP  
Vladimirs Buzajevs PCTVL  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Andis Kāposts ZZS  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Pāvels Maksimovs LPP  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Ivans Ribakovs SC  
Anta Rugāte TP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Jānis Urbanovičs SC  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Taivānas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Elita Šņepste TP priekšsēdētāja
Ingrīda Circene JL priekšsēdētājas vietniece
Silva Bendrāte JL  
Uldis Briedis TP  
Juris Dalbiņš TP  
Jānis Esta TP  
Inta Feldmane LPP  
Māris Gulbis    
Ēriks Jēkabsons    
Roberts Jurķis JL  
Artis Kampars JL  
Oskars Kastēns LPP  
Aleksandrs Kiršteins    
Sarmīte Ķikuste JL  
Andrejs Naglis LPP  
Ināra Ostrovska ZZS  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Vaira Paegle TP  
Aigars Pētersons JL  
Anta Rugāte TP  
Mareks Segliņš TP  
Anna Seile TB/LNNK  
Pēteris Simsons LPP  
Viesturs Šiliņš JL  
Jānis Šmits LPP  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Dzintars Zaķis JL  



Latvijas parlamentāriešu atbalsta grupa Tibetai

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Silva Bendrāte JL priekšsēdētāja
Anna Seile TB/LNNK priekšsēdētājas vietniece
Ingrīda Circene JL  
Juris Dalbiņš TP  
Roberts Jurķis JL  
Aleksandrs Kiršteins    
Sarmīte Ķikuste JL  
Vaira Paegle TP  
Aigars Pētersons JL  
Mihails Pietkevičs TP  
Anta Rugāte TP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Elita Šņepste TP  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Arvīds Ulme ZZS  



Latvijas un Īrijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Guntis Bērziņš JL priekšsēdētājs
Ērika Zommere TP priekšsēdētāja vietniece
Inta Feldmane LPP  
Ēriks Jēkabsons    
Roberts Jurķis JL  
Paulis Kļaviņš JL  
Sarmīte Ķikuste JL  
Liene Liepiņa JL  
Vineta Muižniece TP  
Andrejs Naglis LPP  
Aigars Pētersons JL  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Viesturs Šiliņš JL  
Jānis Šmits LPP  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  



Latvijas un Japānas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Igors Solovjovs LSP priekšsēdētājs
Oļegs Deņisovs LSP priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Andrejs Aleksejevs PCTVL  
Silva Bendrāte JL  
Boriss Cilevičs SC  
Ingrīda Circene JL  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Sarmīte Ķikuste JL  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Pāvels Maksimovs LPP  
Vitālijs Orlovs SC  
Ināra Ostrovska ZZS  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Aigars Pētersons JL  
Mihails Pietkevičs TP  
Ivans Ribakovs SC  
Kārlis Strēlis JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Jānis Šmits LPP  
Elita Šņepste TP  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Aleksejs Vidavskis SC  
Ērika Zommere TP  



Sieviešu starpparlamentārā sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Ināra Ostrovska ZZS priekšsēdētāja
Elita Šņepste TP priekšsēdētājas vietniece
Silva Bendrāte JL  
Ingrīda Circene JL  
Inta Feldmane LPP  
Sarmīte Ķikuste JL  
Liene Liepiņa JL  
Linda Mūrniece JL  
Anta Rugāte TP  
Anna Seile TB/LNNK  
Jevgenija Stalidzāne LPP  
Ausma Ziedone-Kantāne JL  



Latvijas un Ungārijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Aleksandrs Bartaševičs SC priekšsēdētājs
Andris Tolmačovs PCTVL priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Andrejs Aleksejevs PCTVL  
Silva Bendrāte JL  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Valērijs Karpuškins LPP  
Andrejs Klementjevs SC  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Vineta Muižniece TP  
Linda Mūrniece JL  
Juris Sokolovskis PCTVL  
Igors Solovjovs LSP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Elita Šņepste TP  
Aleksejs Vidavskis SC  



Latvijas un Armēnijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Andrejs Klementjevs SC priekšsēdētājs
Andrejs Aleksejevs PCTVL  
Aleksandrs Bartaševičs SC  
Inta Feldmane LPP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Valērijs Karpuškins LPP  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Linda Mūrniece JL  
Vitālijs Orlovs SC  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Ivans Ribakovs SC  
Igors Solovjovs LSP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Jānis Šmits LPP  
Aleksejs Vidavskis SC  



Latvijas un Šrilankas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Silva Bendrāte JL priekšsēdētāja
Sarmīte Ķikuste JL priekšsēdētājas vietniece
Ingrīda Circene JL  
Inta Feldmane LPP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Vitālijs Orlovs SC  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Aigars Pētersons JL  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Jānis Šmits LPP  
Elita Šņepste TP  
Arvīds Ulme ZZS  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Dzintars Zaķis JL  
Ērika Zommere TP  



Latvijas parlamentāriešu grupa demokrātisko procesu atbalstam Čečenijā

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Pēteris Tabūns TB/LNNK priekšsēdētājs
Arvīds Ulme ZZS priekšsēdētāja vietnieks
Paulis Kļaviņš JL  
Vaira Paegle TP  
Anna Seile TB/LNNK  



Latvijas un Gruzijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Andrejs Klementjevs SC priekšsēdētājs
Aigars Pētersons JL priekšsēdētāja vietnieks
Aleksandrs Bartaševičs SC  
Ingrīda Circene JL  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Ēriks Jēkabsons    
Valērijs Karpuškins LPP  
Oskars Kastēns LPP  
Sarmīte Ķikuste JL  
Vineta Muižniece TP  
Vitālijs Orlovs SC  
Vaira Paegle TP  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Anta Rugāte TP  
Igors Solovjovs LSP  
Arvīds Ulme ZZS  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Aina Verze LPP  
Dzintars Zaķis JL  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Mongolijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Sarmīte Ķikuste JL priekšsēdētājas vietniece
Andris Tolmačovs PCTVL sekretārs
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Aigars Pētersons JL  
Igors Solovjovs LSP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  



Latvijas un Čehijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Dzintars Zaķis JL priekšsēdētājs
Aigars Pētersons JL priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte JL  
Ingrīda Circene JL  
Inta Feldmane LPP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Artis Kampars JL  
Sarmīte Ķikuste JL  
Vineta Muižniece TP  
Vitālijs Orlovs SC  
Ināra Ostrovska ZZS  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Andrejs Radzevičs TP  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Austrālijas un Jaunzēlandes parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Elita Šņepste TP priekšsēdētāja
Leopolds Ozoliņš ZZS priekšsēdētājas vietnieks
Inta Feldmane LPP  
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Oskars Kastēns LPP  
Andrejs Klementjevs SC  
Sarmīte Ķikuste JL  
Aigars Pētersons JL  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Anta Rugāte TP  
Mareks Segliņš TP  
Kārlis Strēlis JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Jānis Šmits LPP  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Turcijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Dainis Turlais LPP priekšsēdētājs
Andris Tolmačovs PCTVL priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Andrejs Aleksejevs PCTVL  
Juris Dalbiņš TP  
Jānis Jurkāns    
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Anatolijs Mackevičs LPP  
Pāvels Maksimovs LPP  
Vineta Muižniece TP  
Vaira Paegle TP  
Ivans Ribakovs SC  
Anta Rugāte TP  
Mareks Segliņš TP  
Juris Sokolovskis PCTVL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Aleksejs Vidavskis SC  
Ērika Zommere TP  
Ēriks Zunda TP  



Latvijas un Maķedonijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Aigars Pētersons JL priekšsēdētājs
Sarmīte Ķikuste JL  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Kārlis Strēlis JL  
Elita Šņepste TP  
Dzintars Zaķis JL  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Horvātijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Nikolajs Kabanovs PCTVL priekšsēdētājs
Oskars Kastēns LPP priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Andrejs Aleksejevs PCTVL  
Vladimirs Buzajevs PCTVL  
Vineta Muižniece TP  
Jakovs Pliners PCTVL  
Juris Sokolovskis PCTVL  
Andris Tolmačovs PCTVL  



Parlamentārās sadarbības grupa sadarbībai ar tautiešiem ārzemēs

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Silva Bendrāte JL  
Guntis Bērziņš JL  
Aleksandrs Kiršteins    
Uldis Mārtiņš Klauss JL  
Aigars Pētersons JL  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Inguna Rībena JL  
Kārlis Strēlis JL  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Ekvadoras Parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Ērika Zommere TP priekšsēdētāja
Aigars Pētersons JL priekšsēdētājas vietnieks
Oļegs Deņisovs LSP  
Valdis Ģīlis TP  
Sarmīte Ķikuste JL  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Mareks Segliņš TP  
Elita Šņepste TP  
Dzintars Zaķis JL  



Latvijas un Islandes parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Ērika Zommere TP priekšsēdētāja
Silva Bendrāte JL  
Ingrīda Circene JL  
Māris Gulbis    
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Aleksandrs Kiršteins    
Sarmīte Ķikuste JL  
Vineta Muižniece TP  
Vitālijs Orlovs SC  
Aigars Pētersons JL  
Anta Rugāte TP  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Elita Šņepste TP  
Ausma Ziedone-Kantāne JL  



Latvijas un Kubas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Valērijs Agešins SC priekšsēdētājs
Mihails Pietkevičs TP priekšsēdētāja vietnieks
Vjačeslavs Stepaņenko LPP sekretārs
Vladimirs Buzajevs PCTVL  
Ingrīda Circene JL  
Oļegs Deņisovs LSP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Vitālijs Orlovs SC  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Ivans Ribakovs SC  
Kārlis Strēlis JL  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Arvīds Ulme ZZS  
Jānis Urbanovičs SC  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Ērika Zommere TP  



Latvijas un Čīles parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Oļegs Deņisovs LSP priekšsēdētājs
Ērika Zommere TP priekšsēdētāja vietniece
Valērijs Agešins SC  
Silva Bendrāte JL  
Andris Bērziņš ZZS  
Ingrīda Circene JL  
Juris Dalbiņš TP  
Juris Dobelis TB/LNNK  
Inta Feldmane LPP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Aleksandrs Golubovs LSP  
Valdis Ģīlis TP  
Andis Kāposts ZZS  
Andrejs Klementjevs SC  
Sarmīte Ķikuste JL  
Vineta Muižniece TP  
Vitālijs Orlovs SC  
Ināra Ostrovska ZZS  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Aigars Pētersons JL  
Mareks Segliņš TP  
Juris Sokolovskis PCTVL  
Igors Solovjovs LSP  
Jevgenija Stalidzāne LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Jānis Šmits LPP  
Elita Šņepste TP  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Arvīds Ulme ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  



Latvijas un Korejas Republikas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Aigars Pētersons JL priekšsēdētājs
Ērika Zommere TP priekšsēdētāja vietniece
Nikolajs Kabanovs PCTVL  
Andis Kāposts ZZS  
Vineta Muižniece TP  
Ināra Ostrovska ZZS  
Leopolds Ozoliņš ZZS  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Igors Solovjovs LSP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Jānis Šmits LPP  
Elita Šņepste TP  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  
Dzintars Zaķis JL  



Latvijas un Tunisijas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Leopolds Ozoliņš ZZS priekšsēdētājs
Aigars Pētersons JL priekšsēdētāja vietnieks
Silva Bendrāte JL  
Ingrīda Circene JL  
Inta Feldmane LPP  
Pēteris Kalniņš ZZS  
Andis Kāposts ZZS  
Aleksandrs Kiršteins    
Anta Rugāte TP  
Igors Solovjovs LSP  
Jevgenija Stalidzāne LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Arvīds Ulme ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  
Ausma Ziedone-Kantāne JL  



Latvijas un Serbijas un Melkalnes parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Nikolajs Kabanovs PCTVL priekšsēdētājs
Leopolds Ozoliņš ZZS priekšsēdētāja vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Vladimirs Buzajevs PCTVL  
Valdis Ģīlis TP  
Andis Kāposts ZZS  
Vitālijs Orlovs SC  
Aigars Pētersons JL  
Kārlis Strēlis JL  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Žanete Vasaraudze TP  



Latvijas un Filipīnu parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Vineta Muižniece TP priekšsēdētāja
Oļegs Deņisovs LSP priekšsēdētājas vietnieks
Valērijs Agešins SC  
Silva Bendrāte JL  
Ingrīda Circene JL  
Inta Feldmane LPP  
Sergejs Fjodorovs LSP  
Pēteris Kalniņš ZZS  
Andis Kāposts ZZS  
Ināra Ostrovska ZZS  
Igors Solovjovs LSP  
Vjačeslavs Stepaņenko LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Staņislavs Šķesters ZZS  
Andris Tolmačovs PCTVL  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  
Ērika Zommere TP  



Saeimas deputātu atbalsta grupa asociācijai
“Eiropas parlamentārieši — Āfrikai” (AWEPA)

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Ingrīda Circene JL priekšsēdētāja
Oskars Kastēns LPP priekšsēdētājas vietnieks
Silva Bendrāte JL  
Andris Bērziņš ZZS  
Uldis Mārtiņš Klauss JL  
Vitālijs Orlovs SC  
Vaira Paegle TP  
Mihails Pietkevičs TP  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Anta Rugāte TP  
Viesturs Šiliņš JL  
Ingrīda Ūdre ZZS  
Žanete Vasaraudze TP  



Krūts vēža profilakses un ārstēšanas atbalsta grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Ingrīda Circene JL  
Vitālijs Orlovs SC  
Anta Rugāte TP  
Jevgenija Stalidzāne LPP  
Ausma Ziedone-Kantāne JL  



Latvijas un Lietuvas parlamentu sadarbības grupa

 
Vārds, uzvārds Frakcija Amats
Sarmīte Ķikuste JL priekšsēdētāja
Žanete Vasaraudze TP priekšsēdētājas vietniece
Valērijs Agešins SC  
Silva Bendrāte JL  
Roberts Jurķis JL  
Uldis Mārtiņš Klauss JL  
Pēteris Ontužāns JL  
Ināra Ostrovska ZZS  
Aigars Pētersons JL  
Jakovs Pliners PCTVL  
Dzintars Rasnačs TB/LNNK  
Anta Rugāte TP  
Pēteris Simsons LPP  
Igors Solovjovs LSP  
Jevgenija Stalidzāne LPP  
Kārlis Strēlis JL  
Pēteris Tabūns TB/LNNK  
Aleksejs Vidavskis SC  
Sestdien, 18.novembrī
09:00  Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltītais ekumeniskais dievkalpojums Rīgas Domā
10:30  Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltītā ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa
12:00  Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltītā Saeimas svinīgā sēde
13:30  Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltītā NBS vienību militārā parāde 11.novembra krastmalā
17:00  Gaismas festivāla “Staro Rīga” Saeimas nama objekts “Brīvības zvaigznes”