Komisijas 7. Saeimā

Aizsardzības un iekšlietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Jānis Ādamsons No 12.11.1998. līdz 31.08.1999. priekšsēdētājs
    No 31.08.1999. līdz 04.11.2002.  
Martijans Bekasovs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Gundars Bērziņš No 26.08.1999. līdz 16.09.1999.  
Mārtiņš Bičevskis No 16.07.1999. līdz 16.12.1999.  
Jānis Čevers No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Juris Dalbiņš No 14.09.1999. līdz 05.04.2001. priekšsēdētāja biedrs
    No 12.11.1998. līdz 14.09.1999. sekretārs
Helēna Demakova No 14.03.2002. līdz 04.11.2002.  
Juris Dobelis No 12.11.1998. līdz 16.06.1999.  
Mārtiņš Emsiņš No 20.09.2001. līdz 14.03.2002.  
Ivars Godmanis No 05.09.2002. līdz 17.10.2002.  
Oskars Grīgs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Tadeušs Ketlers No 05.04.2001. līdz 05.09.2002.  
    No 14.01.1999. līdz 16.07.1999.  
Aleksandrs Kiršteins No 15.05.2001. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs
    No 05.04.2001. līdz 15.05.2001.  
Ģirts Valdis Kristovskis No 12.11.1998. līdz 14.09.1999. priekšsēdētāja biedrs
    No 14.09.1999. līdz 20.01.2000.  
Vilis Krištopans No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Dzintars Kudums No 09.09.1999. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
    No 26.08.1999. līdz 09.09.1999.  
Palmira Lāce No 20.01.2000. līdz 04.11.2002.  
Romāns Mežeckis No 14.09.1999. līdz 04.11.2002. sekretārs
    No 12.11.1998. līdz 14.09.1999.  
Andrejs Panteļējevs No 26.08.1999. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 14.01.1999.  
Imants Stirāns No 25.01.2001. līdz 04.11.2002.  
Andris Šķēle No 05.09.2002. līdz 04.11.2002.  
Jāzeps Šņepsts No 12.11.1998. līdz 13.09.2001.  



Ārlietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Indulis Bērziņš No 12.11.1998. līdz 29.07.1999.  
Valdis Birkavs No 11.05.2000. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Gundars Bojārs No 12.11.1998. līdz 15.04.1999.  
Edvīns Inkēns No 05.05.1999. līdz 31.08.1999. sekretārs
    No 31.08.1999. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 05.05.1999.  
Jānis Jurkāns No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Aleksandrs Kiršteins No 31.08.1999. līdz 05.04.2001. sekretārs
    No 12.11.1998. līdz 31.08.1999.  
Guntars Krasts No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Rišards Labanovskis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs
Vaira Paegle No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Krišjānis Peters No 17.12.1998. līdz 20.05.1999.  
Rihards Pīks No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Normunds Rudevičs No 14.01.1999. līdz 04.11.2002.  
Juris Sinka No 12.11.1998. līdz 04.04.2001.  
Igors Solovjovs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Ainārs Šlesers No 12.11.1998. līdz 10.12.1998.  
Ingrīda Ūdre No 26.04.2001. līdz 04.11.2002.  



Budžeta un finansu (nodokļu) komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Pēteris Apinis No 10.12.1998. līdz 04.11.2002.  
Vents Balodis ? No 04.04.2001. līdz 09.05.2002. priekšsēdētājs
    No 09.05.2002. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
    No 11.05.2000. līdz 04.04.2001.  
    No 09.05.2002. līdz 09.05.2002.  
Gundars Bērziņš No 16.09.1999. līdz 18.05.2000.  
    No 12.11.1998. līdz 26.08.1999.  
Leons Bojārs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Gundars Bojārs No 15.04.1999. līdz 05.04.2001.  
Helmuts Čibulis No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
Jānis Gaigals No 29.02.2000. līdz 04.11.2002. sekretārs
    No 21.10.1999. līdz 29.02.2000.  
Ivars Godmanis No 12.11.1998. līdz 15.04.1999.  
    No 17.10.2002. līdz 04.11.2002.  
Imants Kalniņš No 18.03.1999. līdz 16.07.1999. priekšsēdētājs
    No 16.07.1999. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 18.03.1999.  
Aigars Kalvītis No 12.11.1998. līdz 16.07.1999.  
Jānis Lāčplēsis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Andrejs Panteļējevs No 14.01.1999. līdz 26.08.1999.  
Aija Poča No 16.07.1999. līdz 04.04.2001. priekšsēdētāja
    No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Pēteris Salkazanovs No 18.10.2001. līdz 06.12.2001.  
    No 14.09.2000. līdz 07.12.2000.  
    No 24.10.2002. līdz 04.11.2002.  
Māris Sprindžuks No 02.03.2000. līdz 18.05.2000.  
Jēkabs Sproģis No 12.11.1998. līdz 13.01.2000.  
Oskars Spurdziņš No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
    No 14.10.1999. līdz 18.05.2000.  
Jānis Straume No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Urbanovičs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Ingrīda Ūdre No 12.11.1998. līdz 04.04.2001. priekšsēdētāja biedre
    No 04.04.2001. līdz 26.04.2001.  
Žanete Vasaraudze No 05.04.2001. līdz 04.11.2002.  
Māris Vītols No 04.04.2001. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs
    No 12.11.1998. līdz 13.01.2000. sekretārs
    No 11.05.2000. līdz 04.04.2001.  
Edgars Zalāns No 14.10.1999. līdz 02.12.1999.  
    No 16.07.1999. līdz 26.08.1999.  
Roberts Zīle No 12.11.1998. līdz 18.03.1999. priekšsēdētājs
    No 21.10.1999. līdz 20.01.2000.  
    No 18.03.1999. līdz 26.08.1999.  



 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Mariss Andersons No 17.02.2000. līdz 11.05.2000.  
    No 20.05.1999. līdz 16.07.1999.  
Inese Birzniece No 26.08.1999. līdz 04.11.2002.  
Boriss Cilevičs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Silvija Dreimane No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Ilmārs Geige No 26.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Vanda Kezika No 12.11.1998. līdz 26.11.1998.  
Viola Lāzo No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedre
Jānis Leja No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Miroslavs Mitrofanovs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Arnis Razminovičs No 12.11.1998. līdz 14.10.1999.  
Antons Seiksts No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Pēteris Tabūns No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretārs
Juris Galerijs Vidiņš No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
    No 17.12.1998. līdz 11.05.2000.  
Ērika Zommere No 16.09.1999. līdz 04.11.2002.  



 Eiropas lietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Mariss Andersons No 17.02.2000. līdz 11.05.2000.  
    No 20.05.1999. līdz 16.07.1999.  
Egils Baldzēns No 12.11.1998. līdz 18.04.2002.  
Andris Bērziņš No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Mārtiņš Bičevskis No 16.07.1999. līdz 16.09.1999.  
Valdis Birkavs No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Inese Birzniece No 26.08.1999. līdz 04.11.2002.  
    No 14.01.1999. līdz 29.07.1999.  
Gundars Bojārs No 12.11.1998. līdz 29.03.2001.  
Boriss Cilevičs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Helēna Demakova No 23.04.2001. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedre
    No 12.11.1998. līdz 23.04.2001. sekretāre
Mārtiņš Emsiņš No 25.05.2000. līdz 04.11.2002.  
Silva Golde No 16.12.1999. līdz 04.11.2002.  
Edvīns Inkēns No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Aleksandrs Kiršteins No 12.11.1998. līdz 05.04.2001.  
Ģirts Valdis Kristovskis No 12.11.1998. līdz 20.01.2000.  
Vilis Krištopans No 26.08.1999. līdz 03.02.2000.  
Viola Lāzo No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Kārlis Leiškalns No 03.12.1998. līdz 26.08.1999.  
Kristiāna Lībane No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Miroslavs Mitrofanovs No 03.05.2001. līdz 04.11.2002.  
Jānis Ozoliņš No 13.01.2000. līdz 11.05.2000.  
Vaira Paegle No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Karina Pētersone No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Rihards Pīks No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Andrejs Požarnovs No 12.11.1998. līdz 11.05.2000.  
    No 09.05.2002. līdz 04.11.2002.  
Dzintars Rasnačs No 14.05.2001. līdz 04.11.2002. sekretārs
    No 26.04.2001. līdz 14.05.2001.  
Romualds Ražuks No 10.12.1998. līdz 04.11.2002.  
Pēteris Salkazanovs No 29.03.2001. līdz 18.10.2001.  
Juris Sinka No 26.11.1998. līdz 04.04.2001. priekšsēdētāja biedrs
    No 12.11.1998. līdz 26.11.1998.  
Juris Sokolovskis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Igors Solovjovs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Māris Sprindžuks No 02.03.2000. līdz 09.10.2002.  
Oskars Spurdziņš No 16.07.1999. līdz 18.05.2000.  
Jānis Straume No 22.04.1999. līdz 04.11.2002.  
Edgars Zalāns No 16.07.1999. līdz 02.03.2000.  
Roberts Zīle No 12.11.1998. līdz 20.01.2000.  
Ērika Zommere No 16.07.1999. līdz 16.09.1999.  



 Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Dzintars Ābiķis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Aleksandrs Bartaševičs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Inese Birzniece No 17.06.1999. līdz 16.07.1999.  
Guntis Dambergs No 25.11.1999. līdz 16.12.1999.  
Helēna Demakova No 12.11.1998. līdz 14.03.2002.  
Juris Dobelis No 16.06.1999. līdz 04.11.2002.  
Jānis Esta No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 13.01.2000.  
Jānis Gaigals No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Silva Golde No 16.12.1999. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 16.07.1999.  
Raimonds Pauls No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs
Karina Pētersone No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Jakovs Pliners No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretārs
Aida Prēdele No 12.11.1998. līdz 13.06.2001.  
Oskars Spurdziņš No 16.07.1999. līdz 14.10.1999.  
Jānis Vētra No 17.06.1999. līdz 16.07.1999.  
Monika Zīle No 14.01.1999. līdz 04.11.2002.  
Ērika Zommere No 16.07.1999. līdz 16.09.1999.  
Osvalds Zvejsalnieks No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  



Juridiskā komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Imants Burvis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretārs
Silvija Dreimane No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Esta No 13.01.2000. līdz 18.05.2000.  
Māris Grīnblats No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Kristiāna Lībane No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Linards Muciņš No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Vineta Muižniece No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Dzintars Rasnačs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs
Boriss Rastopirkins No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Arnis Razminovičs No 14.10.1999. līdz 02.12.1999.  
Anta Rugāte No 13.01.2000. līdz 04.11.2002.  
Mareks Segliņš No 12.11.1998. līdz 16.07.1999.  
    No 09.10.2002. līdz 04.11.2002.  
Juris Sokolovskis No 12.11.1998. līdz 07.09.2000.  



Mandātu un iesniegumu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Martijans Bekasovs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Imants Kalniņš No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretārs
Linards Muciņš No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājas biedrs
Vineta Muižniece No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja
Krišjānis Peters No 17.12.1998. līdz 20.05.1999.  
Ainārs Šlesers No 03.06.1999. līdz 08.02.2001.  
    No 12.11.1998. līdz 10.12.1998.  
Osvalds Zvejsalnieks No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  



Nacionālās drošības komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Jānis Ādamsons No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Egils Baldzēns No 18.04.2002. līdz 04.11.2002.  
Jānis Čevers No 12.11.1998. līdz 14.01.1999.  
Juris Dalbiņš No 12.11.1998. līdz 05.04.2001.  
Ivars Godmanis No 26.08.1999. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 15.04.1999.  
Oskars Grīgs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs
Roberts Jurdžs No 01.02.2001. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Aleksandrs Kiršteins No 05.04.2001. līdz 04.11.2002.  
Andrejs Klementjevs No 12.11.1998. līdz 14.01.1999.  
Guntars Krasts No 12.11.1998. līdz 14.01.1999.  
Vilis Krištopans No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Dzintars Kudums No 26.08.1999. līdz 04.11.2002.  
Romāns Mežeckis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretārs
Andrejs Panteļējevs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Jakovs Pliners No 12.11.1998. līdz 14.01.1999.  
Boriss Rastopirkins No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Atis Slakteris No 26.08.1999. līdz 18.05.2000.  
    No 12.11.1998. līdz 14.01.1999.  
Andris Šķēle No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 14.01.1999.  
Jāzeps Šņepsts No 12.11.1998. līdz 14.01.1999.  
Ingrīda Ūdre No 18.01.2001. līdz 04.11.2002.  



 Pieprasījumu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Dzintars Ābiķis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Gundars Bērziņš No 12.11.1998. līdz 18.05.2000. priekšsēdētāja biedrs
Aivars Boja No 12.11.1998. līdz 19.11.1998.  
Jānis Bunkšs No 12.11.1998. līdz 03.06.1999. priekšsēdētājs
    No 11.05.2000. līdz 04.11.2002.  
Helmuts Čibulis No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
Oļegs Deņisovs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Gunārs Freimanis No 05.04.2001. līdz 04.11.2002.  
Jānis Gaigals No 26.08.1999. līdz 04.11.2002.  
Ilmārs Geige No 02.06.1999. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
    No 26.11.1998. līdz 02.06.1999.  
Kārlis Greiškalns No 12.11.1998. līdz 25.05.2000.  
Jānis Leja No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Miroslavs Mitrofanovs No 12.11.1998. līdz 03.05.2001.  
Dzintars Rasnačs No 12.11.1998. līdz 26.04.2001.  
Kaspars Riekstiņš No 12.11.1998. līdz 14.01.1999.  
Pēteris Salkazanovs No 23.09.1999. līdz 04.11.2002.  
Antons Seiksts No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Helēna Soldatjonoka No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Oskars Spurdziņš No 08.06.2000. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs
    No 18.05.2000. līdz 08.06.2000.  
Jevgenija Stalidzāne No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Pēteris Tabūns No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretārs
Aivars Tiesnesis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Vētra No 14.01.1999. līdz 29.07.1999.  
Raitis Vītoliņš No 03.06.1999. līdz 11.05.2000.  
Monika Zīle No 14.01.1999. līdz 04.11.2002.  



Pilsonības likuma izpildes komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Aija Barča No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Guntis Dambergs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Esta No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretārs
Aleksandrs Golubovs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Tadeušs Ketlers No 14.01.1999. līdz 16.07.1999.  
Rišards Labanovskis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Lagzdiņš No 12.11.1998. līdz 18.05.2000. priekšsēdētājs
    No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
Palmira Lāce No 20.01.2000. līdz 04.11.2002.  
Jānis Lāčplēsis No 12.11.1998. līdz 11.02.1999.  
Aida Prēdele No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedre
Anta Rugāte No 18.05.2000. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
    No 12.11.1998. līdz 18.05.2000.  
Dainis Stalts No 26.04.2001. līdz 04.11.2002.  
Jānis Škapars No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  



Revīzijas komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Pēteris Apinis No 14.01.1999. līdz 04.11.2002.  
Aleksandrs Bartaševičs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Imants Burvis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Gaigals No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Jānis Gailis No 20.01.2000. līdz 09.05.2002.  
Valdis Ģīlis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Roberts Jurdžs No 11.05.2000. līdz 01.02.2001.  
Aigars Kalvītis No 12.11.1998. līdz 16.07.1999.  
Tadeušs Ketlers No 05.04.2001. līdz 04.11.2002.  
Vanda Kezika No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Andrejs Klementjevs No 18.02.1999. līdz 04.11.2002.  
Valdis Lauskis No 10.02.2000. līdz 04.11.2002.  
Kārlis Leiškalns No 26.08.1999. līdz 04.11.2002.  
Pāvels Maksimovs No 10.06.1999. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
    No 19.11.1998. līdz 10.06.1999.  
Raimonds Pauls No 09.09.1999. līdz 04.11.2002.  
Jakovs Pliners No 26.08.1999. līdz 04.11.2002.  
Aija Poča No 26.08.1999. līdz 05.04.2001.  
    No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Anna Seile No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretāre
Jēkabs Sproģis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājas biedrs
Leonards Stašs No 12.11.1998. līdz 03.02.2000.  
Andris Šķēle No 04.03.1999. līdz 16.07.1999.  
Ingrīda Ūdre No 12.11.1998. līdz 10.06.1999. priekšsēdētāja
    No 10.06.1999. līdz 18.01.2001.  
Žanete Vasaraudze No 05.04.2001. līdz 04.11.2002.  
Ērika Zommere No 16.09.1999. līdz 04.11.2002.  



Saimnieciskā komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Vents Balodis ? No 15.03.2001. līdz 09.05.2002.  
    No 11.05.2000. līdz 18.01.2001.  
    No 09.05.2002. līdz 04.11.2002.  
Mārtiņš Bičevskis No 16.09.1999. līdz 16.12.1999.  
Leons Bojārs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs
Juris Dobelis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Silva Golde No 12.11.1998. līdz 16.07.1999.  
Anatolijs Gorbunovs No 12.11.1998. līdz 10.12.1998.  
Māris Grīnblats No 08.02.2001. līdz 04.11.2002.  
Arnis Kalniņš No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Dzintars Kudums No 12.11.1998. līdz 26.08.1999.  
Jānis Lāčplēsis No 11.02.1999. līdz 04.11.2002.  
Kārlis Leiškalns No 12.11.1998. līdz 03.12.1998.  
Modris Lujāns No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretārs
Vladimirs Makarovs No 12.11.1998. līdz 20.01.2000.  
Astrīda Mūrniece No 11.02.1999. līdz 03.06.1999.  
Arnis Razminovičs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Romualds Ražuks No 12.11.1998. līdz 10.12.1998.  
Normunds Rudevičs No 14.01.1999. līdz 04.11.2002.  
Mareks Segliņš No 12.11.1998. līdz 16.07.1999.  
    No 09.10.2002. līdz 04.11.2002.  
Atis Slakteris No 11.02.1999. līdz 26.08.1999.  
Imants Stirāns No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jāzeps Šņepsts No 11.02.1999. līdz 13.09.2001.  
Oļegs Tolmačovs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Juris Galerijs Vidiņš No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
    No 14.01.1999. līdz 11.05.2000.  
Māris Vītols No 11.05.2000. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 13.01.2000.  



Sociālo un darba lietu komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Egils Baldzēns No 12.11.1998. līdz 07.03.2002.  
Aija Barča No 04.02.1999. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja
    No 12.11.1998. līdz 04.02.1999.  
Andris Bērziņš No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Oļegs Deņisovs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Valdis Ģīlis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretārs
Roberts Jurdžs No 11.05.2000. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Andrejs Klementjevs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Vladimirs Makarovs No 12.11.1998. līdz 20.01.2000.  
Astrīda Mūrniece No 11.02.1999. līdz 29.07.1999.  
Jānis Ozoliņš No 13.01.2000. līdz 11.05.2000.  
Andrejs Požarnovs No 12.11.1998. līdz 04.02.1999. priekšsēdētājs
    No 04.02.1999. līdz 11.05.2000.  
Aida Prēdele No 13.06.2001. līdz 04.11.2002.  
Romualds Ražuks No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs
Anta Rugāte No 12.11.1998. līdz 13.01.2000.  
Helēna Soldatjonoka No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Andris Šķēle No 19.10.2000. līdz 05.09.2002.  



Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Egils Baldzēns No 07.03.2002. līdz 04.11.2002.  
Inese Birzniece No 16.07.1999. līdz 29.07.1999.  
    No 14.01.1999. līdz 17.06.1999.  
Aivars Boja No 12.11.1998. līdz 19.11.1998.  
Mārtiņš Emsiņš No 14.03.2002. līdz 04.11.2002.  
Gunārs Freimanis No 05.04.2001. līdz 04.11.2002.  
Jānis Gaigals No 26.08.1999. līdz 21.10.1999.  
Ivars Godmanis No 05.08.1999. līdz 05.09.2002.  
Anatolijs Gorbunovs No 12.11.1998. līdz 10.12.1998.  
Arnis Kalniņš No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Tadeušs Ketlers No 05.09.2002. līdz 04.11.2002.  
Vilis Krištopans No 26.08.1999. līdz 03.02.2000.  
Valdis Lauskis No 10.02.2000. līdz 17.01.2002.  
Kārlis Leiškalns No 16.07.1999. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
    No 12.11.1998. līdz 16.07.1999.  
Modris Lujāns No 16.07.1999. līdz 04.11.2002. sekretārs
    No 12.11.1998. līdz 16.07.1999.  
Pāvels Maksimovs No 12.11.1998. līdz 16.07.1999. sekretārs
    No 16.07.1999. līdz 04.11.2002.  
Arnis Razminovičs No 02.12.1999. līdz 04.11.2002.  
Pēteris Salkazanovs No 14.01.1999. līdz 11.02.1999.  
Anna Seile No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs
Jānis Siliņš No 20.01.2000. līdz 11.05.2000.  
Atis Slakteris No 12.11.1998. līdz 16.07.1999. priekšsēdētājs
    No 16.07.1999. līdz 18.05.2000.  
Māris Sprindžuks No 18.05.2000. līdz 09.10.2002.  
Jēkabs Sproģis No 13.01.2000. līdz 04.11.2002.  
Dainis Stalts No 26.04.2001. līdz 04.11.2002.  
Leonards Stašs No 12.11.1998. līdz 03.02.2000.  
Imants Stirāns No 12.11.1998. līdz 25.01.2001.  
Andris Šķēle No 18.05.2000. līdz 19.10.2000.  
    No 12.11.1998. līdz 16.07.1999.  
Ainārs Šlesers No 03.06.1999. līdz 04.11.2002.  
Aivars Tiesnesis No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Oļegs Tolmačovs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Vētra No 16.07.1999. līdz 29.07.1999.  
    No 14.01.1999. līdz 17.06.1999.  
Edgars Zalāns No 02.12.1999. līdz 02.03.2000.  
    No 26.08.1999. līdz 14.10.1999.  
Roberts Zīle No 26.08.1999. līdz 21.10.1999.  



Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks Amats
Vents Balodis ? No 18.01.2001. līdz 22.03.2001.  
Jānis Bunkšs No 11.05.2000. līdz 04.11.2002.  
    No 12.11.1998. līdz 03.06.1999.  
Guntis Dambergs No 20.01.2000. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs
    No 12.11.1998. līdz 25.11.1999. priekšsēdētāja biedrs
    No 16.12.1999. līdz 20.01.2000.  
Mārtiņš Emsiņš No 25.05.2000. līdz 20.09.2001.  
Jānis Gailis No 20.01.2000. līdz 09.05.2002.  
Aleksandrs Golubovs No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Kārlis Greiškalns No 12.11.1998. līdz 18.05.2000. priekšsēdētājs
    No 18.05.2000. līdz 25.05.2000.  
Vanda Kezika No 26.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Dzintars Kudums No 12.11.1998. līdz 26.08.1999.  
Jānis Lagzdiņš No 18.05.2000. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
    No 12.11.1998. līdz 18.05.2000.  
Valdis Lauskis No 17.01.2002. līdz 04.11.2002.  
Andrejs Požarnovs No 09.05.2002. līdz 04.11.2002.  
Kaspars Riekstiņš No 12.11.1998. līdz 14.01.1999.  
Pēteris Salkazanovs No 06.12.2001. līdz 24.10.2002.  
    No 26.08.1999. līdz 14.09.2000.  
    No 07.12.2000. līdz 18.10.2001.  
Juris Sokolovskis No 07.09.2000. līdz 04.11.2002.  
Jevgenija Stalidzāne No 12.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretāre
Jānis Škapars No 12.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Raitis Vītoliņš No 03.06.1999. līdz 11.05.2000.

Lappusi  sagatavojusi Informācijas nodaļa, izmantojot datu bāzi par deputātu darbību 7.Saeimā

Trešdien, 1.martā
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ojāra Ērika Kalniņa un komisijas deputātu tikšanās ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Steinar Egil Hagen un Norvēģijas Karalistes Ārlietu ministrijas Līgumu, vides un jūras tiesību nodaļas direktoru Kristian Jervell
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde