Frakcijas 7. Saeimā


Frakcija "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
 
Frakcija darbojās no
02.11.1998. līdz 04.11.2002.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Vents Balodis ? No 11.05.2000. līdz 09.05.2002.
No 09.05.2002. līdz 04.11.2002.
No 09.05.2002. līdz 04.11.2002.
priekšsēdētājs
priekšsēdētājs
 
Juris Dobelis No 02.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Gailis No 20.01.2000. līdz 09.05.2002.  
Oskars Grīgs No 02.11.1998. līdz 09.09.1999.  
Māris Grīnblats No 02.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Roberts Jurdžs No 02.11.1998. līdz 17.12.1998.
No 11.05.2000. līdz 04.11.2002.
 
Imants Kalniņš No 02.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Guntars Krasts No 02.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Ģirts Valdis Kristovskis No 02.11.1998. līdz 20.01.2000.  
Dzintars Kudums No 02.11.1998. līdz 11.05.2000.
No 11.05.2000. līdz 04.11.2002.

priekšsēdētāja vietnieks
Palmira Lāce No 20.01.2000. līdz 04.03.2002.  
Vladimirs Makarovs No 02.11.1998. līdz 20.01.2000.
No 11.05.2000. līdz 18.05.2000.
 
Andrejs Požarnovs No 02.11.1998. līdz 07.12.1998.
No 07.12.1998. līdz 11.05.2000.
No 09.05.2002. līdz 04.11.2002.
priekšsēdētājs
Aida Prēdele No 02.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Dzintars Rasnačs No 02.11.1998. līdz 11.05.2000.
No 11.05.2000. līdz 04.11.2002.
priekšsēdētāja vietnieks
Anna Seile No 02.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Siliņš No 20.01.2000. līdz 11.05.2000.  
Juris Sinka No 02.11.1998. līdz 04.04.2001.  
Dainis Stalts No 26.04.2001. līdz 04.11.2002.  
Jānis Straume No 02.11.1998. līdz 07.12.1998.
No 07.12.1998. līdz 04.11.2002.
priekšsēdētājs
 
Pēteris Tabūns No 02.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja vietnieks
Juris Galerijs Vidiņš No 17.12.1998. līdz 11.05.2000.
No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.
 
Roberts Zīle No 02.11.1998. līdz 20.01.2000.  


Tautas partijas frakcija

 
Frakcija darbojās no
11.11.1998. līdz 04.11.2002.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Dzintars Ābiķis No 11.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Gundars Bērziņš No 11.11.1998. līdz 18.05.2000. priekšsēdētājs
Mārtiņš Bičevskis No 16.07.1999. līdz 16.12.1999.  
Helmuts Čibulis No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
Juris Dalbiņš No 11.11.1998. līdz 05.04.2001.  
Helēna Demakova No 11.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Mārtiņš Emsiņš No 25.05.2000. līdz 04.11.2002.  
Jānis Esta No 11.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Silva Golde No 11.11.1998. līdz 16.07.1999.
No 16.12.1999. līdz 04.11.2002.
 
Kārlis Greiškalns No 11.11.1998. līdz 25.05.2000.  
Valdis Ģīlis No 11.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Aigars Kalvītis No 11.11.1998. līdz 16.07.1999.  
Aleksandrs Kiršteins No 11.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Lagzdiņš No 11.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja vietnieks
Vineta Muižniece No 11.11.1998. līdz 20.07.1999.
No 20.07.1999. līdz 17.05.2000.
No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.

priekšsēdētāja biedre
priekšsēdētāja
Jānis Ozoliņš No 13.01.2000. līdz 11.05.2000.  
Vaira Paegle No 11.11.1998. līdz 20.07.1999. priekšsēdētāja vietniece
  No 20.07.1999. līdz 04.11.2002.  
Raimonds Pauls No 03.09.2002. līdz 04.11.2002.  
Rihards Pīks No 11.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Arnis Razminovičs No 11.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Anta Rugāte No 11.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Ņina Savčenko No 13.09.2001. līdz 04.11.2002.  
Mareks Segliņš No 11.11.1998. līdz 16.07.1999.  
  No 09.10.2002. līdz 04.11.2002.  
Atis Slakteris No 11.11.1998. līdz 18.05.2000.  
Māris Sprindžuks No 02.03.2000. līdz 09.10.2002.  
Jēkabs Sproģis No 11.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Oskars Spurdziņš No 16.07.1999. līdz 18.05.2000.  
  No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
Jānis Škapars No 11.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Andris Šķēle No 11.11.1998. līdz 16.07.1999.  
  No 18.05.2000. līdz 04.11.2002.  
Jāzeps Šņepsts No 11.11.1998. līdz 13.09.2001.  
Aivars Tiesnesis No 11.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Žanete Vasaraudze No 05.04.2001. līdz 04.11.2002.  
Māris Vītols No 11.11.1998. līdz 13.01.2000.  
  No 11.05.2000. līdz 04.11.2002.  
Edgars Zalāns No 16.07.1999. līdz 02.03.2000.  
Ērika Zommere No 16.07.1999. līdz 04.11.2002.  

Frakcija "Latvijas ceļš"
 
Frakcija darbojās no
09.11.1998. līdz 04.11.2002.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Mariss Andersons No 15.04.1999. līdz 16.07.1999.  
  No 10.02.2000. līdz 11.05.2000.  
Pēteris Apinis No 10.12.1998. līdz 16.10.2002.  
Indulis Bērziņš No 09.11.1998. līdz 29.07.1999. priekšsēdētājas vietnieks
Valdis Birkavs No 09.11.1998. līdz 17.12.1998.
No 11.05.2000. līdz 04.11.2002.
 
Inese Birzniece No 17.12.1998. līdz 20.01.1999.
No 20.01.1999. līdz 29.07.1999.
No 29.07.1999. līdz 30.10.2000.
No 30.10.2000. līdz 04.11.2002.

priekšsēdētāja vietniece

priekšsēdētāja vietniece
Aivars Boja No 09.11.1998. līdz 19.11.1998.  
Jānis Bunkšs No 09.11.1998. līdz 03.06.1999.
No 11.05.2000. līdz 04.11.2002.
 
Guntis Dambergs No 09.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Gaigals No 09.11.1998. līdz 17.12.1998.
No 29.07.1999. līdz 04.11.2002.
 
Ilmārs Geige No 19.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Ivars Godmanis No 09.11.1998. līdz 15.04.1999.
No 16.07.1999. līdz 04.11.2002.
 
Anatolijs Gorbunovs No 09.11.1998. līdz 10.12.1998.  
Edvīns Inkēns No 09.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Tadeušs Ketlers No 17.12.1998. līdz 16.07.1999.
No 05.04.2001. līdz 04.11.2002.
 
Vanda Kezika No 09.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Vilis Krištopans No 09.11.1998. līdz 17.12.1998.
No 29.07.1999. līdz 03.02.2000.
 
Jānis Lāčplēsis No 09.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Kārlis Leiškalns No 09.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Kristiāna Lībane No 09.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja
Linards Muciņš No 09.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Andrejs Panteļējevs No 09.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Karina Pētersone No 09.11.1998. līdz 17.12.1998.  
Aija Poča No 09.11.1998. līdz 17.12.1998.
No 16.07.1999. līdz 05.04.2001.
 
Romualds Ražuks No 09.11.1998. līdz 25.08.1999.
No 25.08.1999. līdz 04.11.2002.

priekšsēdētāja vietnieks
Normunds Rudevičs No 17.12.1998. līdz 04.11.2002.  
Antons Seiksts No 09.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Helēna Soldatjonoka No 09.11.1998. līdz 22.03.2001.  
Jānis Vētra No 17.12.1998. līdz 29.07.1999.  
Raitis Vītoliņš No 03.06.1999. līdz 11.05.2000.  
Monika Zīle No 17.12.1998. līdz 04.11.2002.  

Jaunā frakcija
 
Frakcija darbojās no
19.11.1998. līdz 04.03.2002.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Andris Bērziņš No 19.11.1998. līdz 04.03.2002.  
Silvija Dreimane No 19.11.1998. līdz 10.12.1998.
No 10.12.1998. līdz 09.05.2000.
No 09.05.2000. līdz 04.03.2002.

priekšsēdētāja vietniece
priekšsēdētāja
Romāns Mežeckis No 19.11.1998. līdz 21.12.2000.  
Raimonds Pauls No 19.11.1998. līdz 04.03.2002.  
Krišjānis Peters No 10.12.1998. līdz 20.05.1999.  
Jevgenija Stalidzāne No 19.11.1998. līdz 09.05.2000.
No 09.05.2000. līdz 28.08.2000.
No 28.08.2000. līdz 21.12.2000.
priekšsēdētāja
Imants Stirāns No 19.11.1998. līdz 17.07.2000.
No 17.07.2000. līdz 04.03.2002.

priekšsēdētāja vietnieks
Ainārs Šlesers No 19.11.1998. līdz 10.12.1998.
No 20.05.1999. līdz 21.12.2000.
priekšsēdētājs
 
Ingrīda Ūdre No 19.11.1998. līdz 28.08.2000. priekšsēdētāja vietniece
  No 28.08.2000. līdz 04.03.2002. priekšsēdētāja

Politisko organizāciju apvienības "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" frakcija
 
Frakcija darbojās no
04.11.1998. līdz 04.11.2002.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Aleksandrs Bartaševičs No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Martijans Bekasovs No 04.11.1998. līdz 04.11.2002. sekretārs
Boriss Cilevičs No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Oļegs Deņisovs No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Aleksandrs Golubovs No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Jurkāns No 04.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Andrejs Klementjevs No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Modris Lujāns No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Pāvels Maksimovs No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Miroslavs Mitrofanovs No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jakovs Pliners No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Boriss Rastopirkins No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Juris Sokolovskis No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Igors Solovjovs No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Oļegs Tolmačovs No 04.11.1998. līdz 04.11.2002.  
Jānis Urbanovičs No 04.11.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja biedrs

Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) frakcija
 
Frakcija darbojās no
03.11.1998. līdz 04.11.2002.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Jānis Ādamsons No 01.12.1998. līdz 04.11.2002.  
Egils Baldzēns No 01.12.1998. līdz 07.01.2002. priekšsēdētājs
Aija Barča No 01.12.1998. līdz 04.11.2002.  
Gundars Bojārs No 01.12.1998. līdz 05.04.2001.  
Leons Bojārs No 01.12.1998. līdz 04.11.2002.  
Imants Burvis No 01.12.1998. līdz 07.01.2002.  
Jānis Čevers No 01.12.1998. līdz 04.11.2002.  
Gunārs Freimanis No 05.04.2001. līdz 04.11.2002.  
Oskars Grīgs No 01.11.2000. līdz 04.11.2002.  
Arnis Kalniņš No 01.12.1998. līdz 04.11.2002.  
Rišards Labanovskis No 01.12.1998. līdz 07.01.2002.  
Valdis Lauskis No 10.02.2000. līdz 09.01.2002.
No 09.01.2002. līdz 04.11.2002.

priekšsēdētājs
Viola Lāzo No 01.12.1998. līdz 25.08.1999.
No 25.08.1999. līdz 04.11.2002.

priekšsēdētāja vietniece
Jānis Leja No 01.12.1998. līdz 07.01.2002.  
Astrīda Mūrniece No 11.02.1999. līdz 29.07.1999.  
Kaspars Riekstiņš No 01.12.1998. līdz 14.01.1999.  
Pēteris Salkazanovs No 14.01.1999. līdz 11.02.1999.
No 29.07.1999. līdz 07.01.2002.
 
Helēna Soldatjonoka No 28.03.2001. līdz 04.11.2002.  
Leonards Stašs No 01.12.1998. līdz 03.02.2000.  
Imants Stirāns No 07.03.2002. līdz 04.11.2002.  
Osvalds Zvejsalnieks No 01.12.1998. līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja vietnieks

Sociāldemokrātu Savienības frakcija
 
Frakcija darbojās no
07.01.2002. līdz 04.11.2002.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Egils Baldzēns No 07.01.2002. līdz 10.04.2002.
No 10.04.2002. līdz 04.11.2002.
priekšsēdētājs
 
Imants Burvis No 07.01.2002. līdz 04.11.2002.  
Rišards Labanovskis No 07.01.2002. līdz 10.02.2002.
No 10.04.2002. līdz 04.11.2002.

priekšsēdētāja vietnieks
Jānis Leja No 07.01.2002. līdz 04.11.2002.  
Pēteris Salkazanovs No 07.01.2002. līdz 10.04.2002.
No 10.04.2002. līdz 04.11.2002.
priekšsēdētāja vietnieks
priekšsēdētājs

Lappusi  sagatavojusi Informācijas nodaļa, izmantojot datu bāzi par deputātu darbību 7.Saeimā

Trešdien, 1.martā
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ojāra Ērika Kalniņa un komisijas deputātu tikšanās ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Steinar Egil Hagen un Norvēģijas Karalistes Ārlietu ministrijas Līgumu, vides un jūras tiesību nodaļas direktoru Kristian Jervell
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde