Apakškomisijas 7. Saeimā


Apakškomisija darbam ar Administratīvā procesa likumu
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Gundars Bojārs No 24.05.1999.līdz 15.12.1999.  
Imants Burvis No 24.05.1999.līdz 15.12.1999.  
Boriss Cilevičs No 24.05.1999.līdz 04.11.2002.  
Silvija Dreimane No 31.05.1999.līdz 15.12.1999.  
Jānis Lagzdiņš No 24.05.1999.līdz 04.11.2002. sekretārs
Linards Muciņš No 24.05.1999.līdz 04.11.2002.  
Vineta Muižniece No 24.05.1999.līdz 04.11.2002.  
Dzintars Rasnačs No 24.05.1999.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Mareks Segliņš No 24.05.1999.līdz 16.07.1999.  
Juris Sokolovskis No 24.05.1999.līdz 19.10.2000.  

Apakškomisija Komerclikumdošanas izstrādei
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Inese Birzniece No 01.03.1999.līdz 29.07.1999.  
Gundars Bojārs No 01.03.1999.līdz 05.04.2001.  
Imants Burvis No 01.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Arnis Kalniņš No 01.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Imants Kalniņš No 01.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Linards Muciņš No 01.03.1999.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Vineta Muižniece No 01.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Astrīda Mūrniece No 01.03.1999.līdz 29.07.1999.  
Dzintars Rasnačs No 01.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Mareks Segliņš No 01.03.1999.līdz 16.07.1999. sekretārs
Jevgenija Stalidzāne No 01.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Imants Stirāns No 01.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Aivars Tiesnesis No 01.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Ingrīda Ūdre No 01.03.1999.līdz 04.11.2002.  

Apakškomisija likumprojekta
"Par Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta realizāciju"
izstrādāšanai
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Pēteris Apinis No 13.06.2000.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Dzintars Ābiķis No 31.08.2000.līdz 04.11.2002.  
Vents Balodis No 13.06.2000.līdz 09.05.2002.  
Leons Bojārs No 31.08.2000.līdz 04.11.2002.  
Gundars Bojārs No 13.06.2000.līdz 05.04.2001.  
Guntis Dambergs No 31.08.2000.līdz 04.11.2002.  
Jānis Gaigals No 31.08.2000.līdz 04.11.2002.  
Silva Golde No 31.08.2000.līdz 04.11.2002.  
Imants Kalniņš No 31.08.2000.līdz 04.11.2002.  
Aleksandrs Kiršteins No 31.08.2000.līdz 04.11.2002.  
Aija Poča No 31.08.2000.līdz 05.04.2001.  
Oskars Spurdziņš No 13.06.2000.līdz 04.11.2002. sekretārs
Andris Šķēle No 31.08.2000.līdz 04.11.2002.  
Jānis Urbanovičs No 13.06.2000.līdz 04.11.2002.  
Ingrīda Ūdre No 13.06.2000.līdz 04.11.2002.  

Apakškomisija likumprojekta "Politisko organizāciju likuma" izstrādei
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Imants Burvis No 04.02.1999.līdz 18.05.1999.  
Silvija Dreimane No 04.02.1999.līdz 18.05.1999. sekretāre
Andrejs Klementjevs No 04.02.1999.līdz 18.05.1999.  
Jānis Lagzdiņš No 04.02.1999.līdz 18.05.1999.  
Linards Muciņš No 04.02.1999.līdz 18.05.1999.  
Dzintars Rasnačs No 04.02.1999.līdz 18.05.1999. priekšsēdētājs

Apakškomisija sadarbībai ar Eiropas Parlamentu
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Gundars Bojārs No 26.11.1998.līdz 13.11.2000.  

Baltijas lietu apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Jānis Ādamsons No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  
Andris Bērziņš No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  
Jānis Bunkšs No 21.05.2002.līdz 04.11.2002.  
Imants Burvis No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  
Jānis Čevers No 21.05.2002.līdz 04.11.2002.  
Juris Dalbiņš No 10.06.1999.līdz 05.04.2001.  
Guntis Dambergs No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  
Helēna Demakova No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  
Oļegs Deņisovs No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  
Mārtiņš Emsiņš No 21.05.2002.līdz 04.11.2002.  
Silva Golde No 21.05.2002.līdz 04.11.2002.  
Kārlis Greiškalns No 10.06.1999.līdz 25.05.2000.  
Dzintars Kudums No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  
Jānis Lāčplēsis No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  
Viola Lāzo No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  
Jakovs Pliners No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  
Andrejs Požarnovs No 10.06.1999.līdz 11.05.2000.  
Aida Prēdele No 21.05.2002.līdz 04.11.2002.  
Arnis Razminovičs No 21.05.2002.līdz 04.11.2002. sekretārs
Romualds Ražuks No 10.06.1999.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Juris Sinka No 10.06.1999.līdz 04.04.2001. sekretārs
Atis Slakteris No 10.06.1999.līdz 18.05.2000.  
Helēna Soldatjonoka No 21.05.2002.līdz 04.11.2002.  
Igors Solovjovs No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  
Māris Sprindžuks No 21.05.2002.līdz 09.10.2002.  
Jevgenija Stalidzāne No 21.05.2002.līdz 04.11.2002.  
Dainis Stalts No 21.05.2002.līdz 04.11.2002.  
Ainārs Šlesers No 10.06.1999.līdz 04.11.2002.  

Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Dzintars Ābiķis No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Egils Baldzēns No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Aija Barča No 13.06.2001.līdz 04.11.2002.  
Andris Bērziņš No 24.11.1998.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Ilmārs Geige No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Silva Golde No 24.11.1998.līdz 16.07.1999.
No 13.06.2001.līdz 04.11.2002.
sekretāre
 
Roberts Jurdžs No 06.09.2001.līdz 04.11.2002.  
Jānis Lagzdiņš No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Raimonds Pauls No 13.06.2001.līdz 04.11.2002.  
Jakovs Pliners No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Aida Prēdele No 24.11.1998.līdz 01.09.1999.
No 01.09.1999.līdz 04.11.2002.
priekšsēdētāja biedre
sekretāre
Arnis Razminovičs No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Romualds Ražuks No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Anta Rugāte No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Antons Seiksts No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Helēna Soldatjonoka No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  

Dzīvokļu jautājumu apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Jānis Bunkšs No 02.12.1998.līdz 03.06.1999.
No 20.11.2001.līdz 04.11.2002.
priekšsēdētāja biedrs
 
Jānis Čevers No 20.11.2001.līdz 04.11.2002.  
Mārtiņš Emsiņš No 20.11.2001.līdz 04.11.2002.  
Jānis Gailis No 20.11.2001.līdz 09.05.2002.  
Aleksandrs Golubovs No 02.12.1998.līdz 04.11.2002. sekretārs
Kārlis Greiškalns No 02.12.1998.līdz 25.05.2000.  
Vanda Kezika No 20.11.2001.līdz 04.11.2002.  
Dzintars Kudums No 02.12.1998.līdz 20.11.2001.  
Jānis Lagzdiņš No 02.12.1998.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Ņina Savčenko No 20.11.2001.līdz 04.11.2002.  
Juris Sokolovskis No 20.11.2001.līdz 04.11.2002.  
Jevgenija Stalidzāne No 20.11.2001.līdz 04.11.2002.  

Īpaši atbalstāmo reģionu sociālās attīstības apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Aija Barča No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Leons Bojārs No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Imants Burvis No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Juris Dalbiņš No 18.02.1999.līdz 05.04.2001.  
Jānis Esta No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Ilmārs Geige No 18.04.1999.līdz 04.11.2002.  
Vanda Kezika No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Andrejs Požarnovs No 18.02.1999.līdz 11.05.2000.  
Normunds Rudevičs No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Anta Rugāte No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Antons Seiksts No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Anna Seile No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Helēna Soldatjonoka No 18.02.1999.līdz 04.11.2002. sekretāre
Jēkabs Sproģis No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Jevgenija Stalidzāne No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Imants Stirāns No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Jāzeps Šņepsts No 18.02.1999.līdz 13.09.2001.  
Pēteris Tabūns No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Aivars Tiesnesis No 18.02.1999.līdz 04.11.2002.  
Juris Galerijs Vidiņš No 18.02.1999.līdz 11.05.2000. priekšsēdētāja biedrs
Osvalds Zvejsalnieks No 18.02.1999.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs

Jūrniecības, zivsaimniecības un transporta apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Dzintars Ābiķis No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Jānis Ādamsons No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Leons Bojārs No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Gundars Bojārs No 25.10.1999.līdz 05.04.2001.  
Imants Burvis No 24.11.1998.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Oļegs Deņisovs No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Arnis Kalniņš No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Viola Lāzo No 24.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Modris Lujāns No 09.06.2000.līdz 04.11.2002.  
Romāns Mežeckis No 25.10.1999.līdz 04.11.2002.  
Rihards Pīks No 25.10.1999.līdz 04.11.2002.  
Jēkabs Sproģis No 25.10.1999.līdz 04.11.2002.  
Imants Stirāns No 24.11.1998.līdz 04.11.2002. sekretārs

Lauksaimniecības un mežsaimniecības apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Inese Birzniece No 04.01.1999.līdz 29.07.1999.  
Leons Bojārs No 04.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Gunārs Freimanis No 18.09.2001.līdz 04.11.2002.  
Jānis Gailis No 18.09.2001.līdz 09.05.2002.  
Oskars Grīgs No 04.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Arnis Kalniņš No 17.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Aigars Kalvītis No 04.01.1999.līdz 16.07.1999.  
Dzintars Kudums No 04.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Jānis Lāčplēsis No 04.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Kārlis Leiškalns No 17.11.1998.līdz 04.11.2002. sekretārs
Jānis Leja No 04.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Arnis Razminovičs No 04.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Pēteris Salkazanovs No 18.09.2001.līdz 04.11.2002.
No 21.01.1999.līdz 11.02.1999.
 
Anna Seile No 17.11.1998.līdz 04.11.2002. priekšsēdētāja
Atis Slakteris No 17.11.1998.līdz 18.05.2000.  
Māris Sprindžuks No 18.09.2001.līdz 09.10.2002.  
Jēkabs Sproģis No 04.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Dainis Stalts No 26.02.2002.līdz 04.11.2002.  
Leonards Stašs No 17.11.1998.līdz 03.02.2000.  
Imants Stirāns No 17.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Jānis Škapars No 04.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Andris Šķēle No 17.11.1998.līdz 16.07.1999.  
Jāzeps Šņepsts No 04.01.1999.līdz 13.09.2001.  
Aivars Tiesnesis No 17.11.1998.līdz 04.11.2002.  
Oļegs Tolmačovs No 17.11.1998.līdz 04.11.2002.  

Rūpniecības, enerģētikas un būvniecības apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Egils Baldzēns No 15.12.1998.līdz 04.11.2002.  
Imants Burvis No 15.12.1998.līdz 04.11.2002.  
Jānis Čevers No 15.12.1998.līdz 04.11.2002.  
Arnis Kalniņš No 15.12.1998.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Aigars Kalvītis No 15.12.1998.līdz 16.07.1999.  
Guntars Krasts No 15.12.1998.līdz 04.11.2002.  
Kārlis Leiškalns No 15.12.1998.līdz 04.11.2002.  
Modris Lujāns No 15.12.1998.līdz 04.11.2002.  
Pāvels Maksimovs No 15.12.1998.līdz 04.11.2002.  
Arnis Razminovičs No 15.12.1998.līdz 04.11.2002.  
Anna Seile No 15.12.1998.līdz 04.11.2002.  
Jevgenija Stalidzāne No 27.01.1999.līdz 04.11.2002. sekretāre
Leonards Stašs No 15.12.1998.līdz 03.02.2000.  
Imants Stirāns No 15.12.1998.līdz 04.11.2002.  
Andris Šķēle No 15.12.1998.līdz 16.07.1999.  
Jāzeps Šņepsts No 15.12.1998.līdz 13.09.2001.  
Oļegs Tolmačovs No 15.12.1998.līdz 04.11.2002.  

Sabiedrības veselības apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Pēteris Apinis No 04.03.1999.līdz 15.11.2001.  
Aija Barča No 04.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Leons Bojārs No 04.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Oļegs Deņisovs No 04.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Jānis Gaigals No 15.02.2000.līdz 15.11.2001.  
Aleksandrs Golubovs No 04.03.1999.līdz 15.11.2001.  
Valdis Ģīlis No 04.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Roberts Jurdžs No 24.05.2000.līdz 04.11.2002.  
Viola Lāzo No 04.03.1999.līdz 15.11.2001.  
Astrīda Mūrniece No 04.03.1999.līdz 29.07.1999. sekretāre
Andrejs Požarnovs No 04.03.1999.līdz 11.05.2000.  
Aida Prēdele No 04.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Romualds Ražuks No 04.03.1999.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Jānis Siliņš No 02.02.2000.līdz 11.05.2000.  
Helēna Soldatjonoka No 04.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Jevgenija Stalidzāne No 04.03.1999.līdz 04.11.2002.  
Jānis Vētra No 04.03.1999.līdz 29.07.1999.  
Juris Galerijs Vidiņš No 24.05.2000.līdz 04.11.2002.
No 01.09.1999.līdz 11.05.2000.
No 04.03.1999.līdz 01.09.1999.
sekretārs
sekretārs
 

Sporta apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Mariss Andersons No 22.02.2000.līdz 11.05.2000.  
Pēteris Apinis No 15.01.2002.līdz 04.11.2002.
No 14.01.1999.līdz 23.01.2001.
 
Dzintars Ābiķis No 14.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Egils Baldzēns No 13.01.2000.līdz 04.11.2002.  
Jānis Čevers No 13.01.2000.līdz 04.11.2002.  
Jānis Esta No 14.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Jānis Gailis No 07.03.2000.līdz 09.05.2002.  
Silva Golde No 13.01.2000.līdz 04.11.2002.
No 14.01.1999.līdz 16.07.1999.
sekretāre
sekretāre
Kārlis Greiškalns No 14.01.1999.līdz 25.05.2000.  
Oskars Grīgs No 23.01.2001.līdz 04.11.2002.  
Dzintars Kudums No 14.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Jānis Lāčplēsis No 24.04.2001.līdz 04.11.2002.
No 13.01.2000.līdz 23.01.2001.
 
Romāns Mežeckis No 14.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Dzintars Rasnačs No 23.01.2001.līdz 04.11.2002.  
Mareks Segliņš No 14.01.1999.līdz 16.07.1999.  
Jānis Siliņš No 13.01.2000.līdz 11.05.2000.  
Juris Sokolovskis No 14.01.1999.līdz 04.11.2002.  
Oskars Spurdziņš No 23.01.2001.līdz 04.11.2002.  
    No 13.01.2000.līdz 18.05.2000.  
Pēteris Tabūns No 23.01.2001.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
    No 14.01.1999.līdz 23.01.2001. priekšsēdētāja biedrs
Ingrīda Ūdre No 13.01.2000.līdz 04.11.2002.  
Māris Vītols No 14.01.1999.līdz 13.01.2000.
No 23.01.2001.līdz 04.11.2002.
priekšsēdētājs
 

Valsts pārvaldes reformas apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Jānis Bunkšs No 18.05.2000.līdz 04.11.2002.  
Guntis Dambergs No 16.03.2000.līdz 04.11.2002.  
Mārtiņš Emsiņš No 02.06.2000.līdz 04.11.2002.  
Jānis Gailis No 16.03.2000.līdz 09.05.2002.  
Aleksandrs Golubovs No 16.03.2000.līdz 04.11.2002.  
Kārlis Greiškalns No 16.03.2000.līdz 25.05.2000.  
Linards Muciņš No 16.03.2000.līdz 30.01.2001.  
Vineta Muižniece No 16.03.2000.līdz 04.11.2002. sekretārs
Aija Poča No 16.03.2000.līdz 30.01.2001.  
Andrejs Požarnovs No 14.05.2002.līdz 04.11.2002.  
Arnis Razminovičs No 16.03.2000.līdz 30.01.2001.  
Pēteris Salkazanovs No 16.03.2000.līdz 22.01.2002.
No 22.02.2002.līdz 04.11.2002.
priekšsēdētājs
 
Māris Sprindžuks No 18.05.2000.līdz 09.10.2002.  
Jevgenija Stalidzāne No 16.03.2000.līdz 04.11.2002.  
Jānis Škapars No 22.01.2002.līdz 04.11.2002.
No 16.03.2000.līdz 22.01.2002.
priekšsēdētājs
 
Raitis Vītoliņš No 16.03.2000.līdz 11.05.2000.  

Vides apakškomisija
 
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats
Imants Burvis No 15.10.2001.līdz 04.11.2002.  
Gunārs Freimanis No 19.06.2001.līdz 04.11.2002.  
Oskars Grīgs No 26.09.2001.līdz 04.11.2002.  
Andrejs Klementjevs No 19.06.2001.līdz 04.11.2002.  
Modris Lujāns No 19.06.2001.līdz 04.11.2002. priekšsēdētājs
Pāvels Maksimovs No 19.06.2001.līdz 04.11.2002.  
Romāns Mežeckis No 19.06.2001.līdz 04.11.2002.  
Arnis Razminovičs No 19.06.2001.līdz 04.11.2002.  
Igors Solovjovs No 19.06.2001.līdz 04.11.2002.  
    No 26.09.2001.līdz 04.11.2002.  
Jēkabs Sproģis No 19.06.2001.līdz 04.11.2002.  
Imants Stirāns No 26.09.2001.līdz 04.11.2002.  
Oļegs Tolmačovs No 19.06.2001.līdz 04.11.2002.  
Žanete Vasaraudze No 19.06.2001.līdz 04.11.2002. sekretāre

Lappusi  sagatavojusi Informācijas nodaļa, izmantojot datu bāzi par deputātu darbību 7.Saeimā

Trešdien, 1.martā
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ojāra Ērika Kalniņa un komisijas deputātu tikšanās ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Steinar Egil Hagen un Norvēģijas Karalistes Ārlietu ministrijas Līgumu, vides un jūras tiesību nodaļas direktoru Kristian Jervell
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde