Parlamentārās izmeklēšanas komisijas 6.Saeimā


Parlamentārās izmeklēšanas komisija bankas "Baltija" krīzes cēloņu un bankrota pamatotības noskaidrošanai un iesniegto bankas sanācijas projektu izvērtēšanai
(no 24.01.1996. līdz 19.12.1996.)
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Elmārs Zelgalvis

No 01.02.1996.līdz 05.02.1996.

No 05.02.1996.līdz 19.12.1996.

 

priekšsēdētājs

Ilmārs Bišers

No 01.02.1996.līdz 05.02.1996.

No 05.02.1996.līdz 19.12.1996.

 

priekšsēdētāja biedrs

Gundars Valdmanis

No 01.02.1996.līdz 05.02.1996.

No 05.02.1996.līdz 19.12.1996.

 

sekretārs

Andris Ameriks

No 01.02.1996.līdz 19.12.1996.

 

Jānis Ādamsons

No 01.02.1996.līdz 19.12.1996.

 

Vents Balodis

No 01.02.1996.līdz 19.12.1996.

 

Aristids Jēkabs Lambergs

No 01.02.1996.līdz 19.12.1996.

 

Andrejs Naglis

No 01.02.1996.līdz 19.12.1996.

 

Māris Rudzītis

No 22.08.1996.līdz 19.12.1996.

 


Parlamentārā izmeklēšanas komisija Nacionālās radio un televīzijas padomes darbības likumības un atbilstības valsts un sabiedrības interesēm izvērtēšanai
(no 14.11.1996. līdz 29.10.1998.) 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Juris Celmiņš

No 28.11.1996.līdz 03.12.1996.

No 03.12.1996.līdz 13.03.1997.

 

priekšsēdētājs

Pēteris Tabūns

No 28.11.1996.līdz 03.12.1996.

No.03.12.1996.līdz 18.03.1997.

No 18.03.1997.līdz 29.10.1998.

 

sekretārs

priekšsēdētājs

Juris Galerijs Vidiņš

No 28.11.1996.līdz 03.12.1996.

No 03.12.1996.līdz 29.10.1998.

 

priekšsēdētāja biedrs

Jānis Mauliņš

No 28.11.1996.līdz 18.03.1997.

No 18.03.1997.līdz 29.10.1998.

 

sekretārs

Raitis Apalups

No 28.11.1996.līdz 29.10.1998.

 

Gunta Gannusa

No 28.11.1996.līdz 29.10.1998.

 

Edvīns Inkēns

No 28.11.1996.līdz 29.10.1998.

 

Modris Lujāns

No 28.11.1996.līdz 29.10.1998.

 

Anta Rugāte

No 28.11.1996.līdz 29.10.1998.

 

Ivars Jānis Ķezbers

No 13.03.1997.līdz 23.04.1997.

 


Parlamentārā izmeklēšanas komisija, lai noskaidrotu G - 24 kredītu piešķiršanas pareizību,to atmaksāšanas iespējas un personiskās atbildības noteikšanas iespējas šo kredītu izsaimniekotājiem
(no 20.03.1997. līdz 16.10.1997.)
Vārds, uzvārds Darbības laiks Amats

Viktors Stikuts

No 17.04.1997.līdz 16.10.1997.

priekšsēdētājs

Oskars Grīgs

No 17.04.1997.līdz 16.10.1997.

priekšsēdētāja biedrs

Jānis Bunkšs

No 17.04.1997.līdz 16.10.1997.

 

Kārlis Čerāns

No 17.04.1997.līdz 16.10.1997.

 

Aleksandrs Golubovs

No 17.04.1997.līdz 16.10.1997.

 

Ervids Grinovskis

No 17.04.1997.līdz 16.10.1997.

 

Anna Seile

No 17.04.1997.līdz 16.10.1997.

 


Parlamentārā izmeklēšanas komisija akciju sabiedrības "Latvijas Unibanka" un valsts akciju sabiedrības "Latvijas Krājbanka" privatizācijas likumības un atbilstības valsts un sabiedrības interesēm izvērtēšanai
(no 24.03.1997. līdz 19.01.1998.)

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Vents Balodis

No 17.04.1997.līdz 15.01.1998.

priekšsēdētājs

Māris Vītols

No 17.04.1997.līdz 15.01.1998.

sekretārs

Martijans Bekasovs

No 17.04.1997.līdz 15.01.1998.

 

Ludmila Kuprijanova

No 17.04.1997.līdz 15.01.1998.

 

Aristids Jēkabs Lambergs

No 17.04.1997.līdz 15.01.1998.

 

Andrejs Panteļējevs

No 17.04.1997.līdz 15.01.1998.

 

Elmārs Zelgalvis

No 17.04.1997.līdz 15.01.1998.

 


Parlamentārā izmeklēšanas komisija,lai noskaidrotu LATVENERGO,"Bankas Baltija" un Lihtenšteinas firmu cesijas līguma rezultātā zaudēto trīs miljonu Ls lietu
(no 04.09.1997. līdz 27.08.1998.)

Andrejs Panteļējevs

No 18.09.1997.līdz 19.09.1997.

No 19.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

priekšsēdētājs

Aivars Guntis Kreituss

No 18.09.1997.līdz 19.09.1997.

No 19.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

priekšsēdētāja biedrs

Jānis Ādamsons

No 18.09.1997.līdz 19.09.1997.

No 19.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

priekšsēdētāja biedrs

Raitis Apalups

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Kārlis Čerāns

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Māris Grīnblats

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Edvīns Inkēns

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Ernests Jurkāns

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Jānis Kalviņš

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Aleksandrs Kiršteins

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Modris Lujāns

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

 Māris Rudzītis

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Andris Saulītis

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Leonards Tenis

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Jānis Urbanovičs

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Gundars Valdmanis

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Māris Vītols

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Elmārs Zelgalvis

No 18.09.1997.līdz 27.08.1998.

 

Lappusi  sagatavojusi Informācijas nodaļa, izmantojot datu bāzi par deputātu darbību 6.Saeimā

Svētdien, 22.oktobrī