Apakškomisijas 6.Saeimā


Lauksaimniecības apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Raitis Apalups No 19.08.1996.līdz 02.11.1998. sekretārs
Vents Balodis No 19.08.1996.līdz 02.11.1998.
Edgars Bāns No 07.08.1996.līdz 02.11.1998.
Gunta Gannusa No 07.08.1996.līdz 02.11.1998.
Viesturs Gredzens No 19.08.1996.līdz 02.11.1998.
Ervids Grinovskis No 07.08.1996.līdz 02.11.1998.
Oskars Grīgs No 07.08.1996.līdz 02.11.1998.
Edmunds Grīnbergs No 07.08.1996.līdz 02.11.1998.
Guntars Grīnblats No 07.08.1996.līdz 02.11.1998.
Žanis Holšteins No 07.08.1996.līdz 24.10.1996.
Gundars Kleinbergs No 07.08.1996.līdz 03.10.1996.
Rudīte Leitena No 19.08.1996.līdz 07.08.1997.
Imants Liepa No 07.08.1996.līdz 02.11.1998.
Ādolfs Ločmelis No 19.08.1996.līdz 02.11.1998.
Pauls Putniņš No 07.08.1996.līdz 02.11.1998.
Jānis Rāzna No 07.08.1996.līdz 02.11.1998.
Jānis Rubulis No 19.08.1996.līdz 02.11.1998.
Anta Rugāte No 07.08.1996.līdz 02.11.1998.
Anna Seile No 07.08.1996.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Leonards Stašs No 19.08.1996.līdz 02.11.1998.


Apakškomisija korupcijas novēršanas likumprojektu izstrādei

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Andris Ameriks No 12.03.1996.līdz 02.11.1998.
Kārlis Čerāns No 12.03.1996.līdz 02.11.1998.
Aleksandrs Golubovs No 12.03.1996.līdz 02.11.1998.
Jānis Lagzdiņš No 12.03.1996.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Kārlis Leiškalns No 12.03.1996.līdz 02.11.1998. sekretārs
Normunds Pēterkops No 12.03.1996.līdz 02.11.1998.


Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Olafs Brūvers No 25.09.1996.līdz 11.06.1997.
Jānis Lagzdiņš No 25.09.1996.līdz 04.09.1997.
No 04.09.1997.līdz 02.11.1998.

sekretārs
Rudīte Leitena No 25.09.1996.līdz 07.08.1997. priekšsēdētājs
Valdis Nagobads No 25.09.1996.līdz 11.02.1998.
No 11.02.1998.līdz 02.11.1998.

priekšsēdētājs
Aida Prēdele No 25.09.1996.līdz 02.11.1998.
Māris Rudzītis No 25.09.1996.līdz 02.11.1998.
Andris Saulītis No 25.09.1996.līdz 02.11.1998.
Viktors Stikuts No 25.09.1996.līdz 02.11.1998.


Juridiskās komisijas apakškomisija darbam ar likumprojektu
 "Latvijas Republikas Administratīvais kodekss"

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Ilmārs Bišers No 19.03.1997.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Kārlis Čerāns No 19.03.1997.līdz 02.11.1998.
Gunta Gannusa No 19.03.1997.līdz 02.11.1998.
Māris Grīnblats No 19.03.1997.līdz 02.11.1998.
Roberts Jurdžs No 19.03.1997.līdz 02.11.1998.
Jānis Lagzdiņš No 19.03.1997.līdz 02.11.1998.
Jānis Strods No 19.03.1997.līdz 02.11.1998.


Nacionālās drošības likumprojekta izstrādes apakškomisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Juris Dobelis No līdz 02.11.1998.
Oskars Grīgs No līdz 02.11.1998.
Paulis Kļaviņš No līdz 02.11.1998.
Odisejs Kostanda No līdz 02.11.1998.
Ģirts Valdis Kristovskis No līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs


Apakškomisija Izglītības likuma sagatavošanai,
izskatīšanai Saeimas sēdē

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Dzintars Ābiķis No 12.03.1998.līdz 02.11.1998.
Ilga Kreituse No 12.03.1998.līdz 02.11.1998. sekretāre
Andris Tomašūns No 12.03.1998.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs


G-24 kredītu izvērtēšanas apakškomisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Jānis Ābele No 21.05.1998.līdz 02.11.1998.
Viktors Dinēvičs No 21.05.1998.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Oskars Grīgs No 21.05.1998.līdz 02.11.1998.
Aivars Guntis Kreituss No 21.05.1998.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Andrejs Naglis No 21.05.1998.līdz 02.11.1998.
Jānis Strods No 21.05.1998.līdz 02.11.1998. sekretārs
Māris Vītols No 21.05.1998.līdz 02.11.1998.
Elmārs Zelgalvis No 21.05.1998.līdz 02.11.1998.
Trešdien, 1.martā
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ojāra Ērika Kalniņa un komisijas deputātu tikšanās ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Steinar Egil Hagen un Norvēģijas Karalistes Ārlietu ministrijas Līgumu, vides un jūras tiesību nodaļas direktoru Kristian Jervell
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde