Apakškomisijas 5. Saeimā

<

Parlamentārās izmeklēšanas komisijas valdības garantēto kredītu saņemšanas un izmantošanas likumības un lietvedības izvērtēšanai ekonomiskā apakškomisija

 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Aleksandrs Bartaševičs No 24.11.1994.līdz 06.11.1995.
Alfreds Čepānis No 24.11.1994.līdz 06.11.1995.
Raimonds Jonītis No 24.11.1994.līdz 06.11.1995. sekretārs
Lainis Kamaldiņš No 24.11.1994.līdz 12.04.1995. priekšsēdētājs
Viesturs Pauls Karnups No 24.11.1994.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Uldis Lakševics No 24.11.1994.līdz 06.11.1995.

Parlamentārās izmeklēšanas komisijas valdības garantēto kredītu saņemšanas un izmantošanas likumības un lietvedības izvērtēšanai juridiskā apakškomisija
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Oskars Grīgs No 24.11.1994.līdz 06.11.1995.
Māris Grīnblats No 24.11.1994.līdz 06.11.1995. sekretārs
Imants Kalniņš No 24.11.1994.līdz 06.11.1995.
Lainis Kamaldiņš No 24.11.1994.līdz 24.11.1994.

Tautsaimniecības, agrārās un reģionālās politikas komisijas Rūpniecības un enerģētikas apakškomisija

 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Aleksandrs Bartaševičs No 27.07.1993.līdz 06.11.1995.
Alfreds Čepānis No 27.07.1993.līdz 06.11.1995.
Māris Graudiņš No 27.07.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs

Tautsaimniecības, agrārās un reģionālās politikas komisijas Satiksmes un jūras lietu apakškomisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Raimonds Jonītis No 27.07.1993.līdz 06.11.1995.
Uldis Lakševics No 27.07.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Uldis Osis No 27.07.1993.līdz 06.11.1995.

Tautsaimniecības, agrārās un reģionālās politikas komisijas Reģionālās attīstības apakškomisija.
 

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats
Anatolijs Gorbunovs No 27.07.1993.līdz 06.11.1995.
Raimonds Jonītis No 27.07.1993.līdz 06.11.1995.
Ēriks Kaža No 27.07.1993.līdz 17.08.1993.
No 17.08.1993.līdz 06.11.1995.

priekšsēdētājs
   
Vilis Krištopans No 27.07.1993.līdz 17.08.1993. priekšsēdētājs
No 17.08.1993.līdz 06.11.1995.
Tautsaimniecības, agrārās un reģionālās politikas komisijas Zemkopības apakškomisija

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Juris Janeks No 27.07.1993.līdz 02.02.1995.
Andris Rozentāls No 27.07.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Anna Seile No līdz 06.11.1995.
Otrdien, 26.septembrī
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas un Nacionālās drošības komisijas kopsēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00  Nacionālās drošības komisijas un Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas kopsēde
11:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata politikas apakškomisijas sēde
12:00  Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
13:30  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas sēde
14:00  Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde
15:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde