Rakstīt Saeimai

Lai nosūtītu iesniegumu Saeimai, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo formu. Ar (*) apzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti.

Iesniegumā norādāms vārds, uzvārds, elektroniskā pasta un pasta adrese. Par iesnieguma saturu ir atbildīgs tā iesniedzējs. Ja iesniegumā nav norādīts vārds, uzvārds, elektroniskā pasta un pasta adrese, iesniegumu var atstāt bez izskatīšanas. Iesniegumu var atstāt bez izskatīšanās arī gadījumos, ja iesnieguma saturs, piemēram, ir aizskarošs, nesaprotams vai atbilde uz līdzīgu iesniegumu šim pašam adresātam jau ir sniegta.

Saskaņā ar Iesniegumu likuma 2.panta ceturto daļu elektroniskā iesnieguma, kas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā nav parakstīts ar elektronisko parakstu, izskatīšanai nepiemēro Iesniegumu likuma noteikumus. Šādu iesniegumu izskata saskaņā ar iestādes vadītāja noteikto kārtību un atbilstoši labas pārvaldības principam. Ja atbilde netiek sniegta vispār vai kādā daļā, persona var atkārtoti vērsties iestādē vai augstākā iestādē, tomēr nav tiesīga par neatbildēšanu pilnībā vai kādā daļā vērsties tiesā.

Saeima pieņem droši elektroniski parakstītus dokumentus (**). Lai nosūtītu Jums paziņojumu par elektroniskā dokumenta saņemšanu, lūdzam norādīt savu e-pasta adresi.

Saeima nesniedz juridiskas konsultācijas un sociālo palīdzību, kā arī  neizskata sūdzības par valsts pārvaldes un tiesību aizsardzības iestāžu un amatpersonu pieņemtajiem lēmumiem. Tāpat Saeima nerisina konkrētu privātpersonu problēmas.


Piezīme: Pielikumos var būt doc, pdf, xls fails, ne lielāks par 1 MB
Trešdien, 1.martā
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ojāra Ērika Kalniņa un komisijas deputātu tikšanās ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Steinar Egil Hagen un Norvēģijas Karalistes Ārlietu ministrijas Līgumu, vides un jūras tiesību nodaļas direktoru Kristian Jervell
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde