Services administratifs

Secrétariat du Bureau de la Saeima
Mme Guntra Riņķe
responsable du Secrétariat de la Présidente de la Saeima
+37167087118  
Mme Kristīne Raščevska
secrétaire-assistante de la Présidente de la Saeima
+37167087111  
Mme Gunta Pastore
conseillère en matière d’affaires étrangères de la Présidente de la Saeima
+37167087310  
Mme Ina Kļaviņa
conseillère juridique de la Présidente de la Saeima
+37167087468  
Mme Dace Balode
conseillère en matière de relations publiques de la Présidente de la Saeima
+37167087489  
Mme Dace Freimane-Treimane
responsable du Secrétariat de M. Daudze, adjoint de la Présidente de la Saeima
+37167087116  
Mme Madara Černauska
responsable du Secrétariat de Mme Lībiņa Egnere, adjointe de la Présidente de la Saeima
+37167087397  
Mme Ieva Zēberga
conseillère auprès du Secrétariat de Mme Lībiņa Egnere, adjointe de la Présidente de la Saeima
+37167087472  
Mme Ligita Davidova
conseillere en matière d’affaires étrangères du Bureau de la Saeima
+37167087309  
Mme Maija Titava
responsable du Secrétariat du secrétaire de la Saeima
+37167087114  
Mme Ineta Stabulniece
responsable du Secrétariat du secrétaire adjoint de la Saeima
+37167087163  

Secrétariats administratifs des groupes parlementaires
Mme Inese Šnepsta, conseillère senior du groupe politique HARMONIE +37167087239  
Mme Laila Timrota, conseillère senior du groupe politique UNITÉ +37167087223  
Mme Dzintra Kusiņa, conseillère senior du groupe politique  "Union des Verts et des paysans" +37167087454  
Mme Lolita Ēdolfa, conseiller senior du groupe politique "Union nationale “Tout pour la Lettonie!"– "Pour la Patrie et la liberté/LNNK"" +37167087268  
M. Valdis Verners, conseillère senior du groupe politique “Union des régions de Lettonie” +37167087292  
Mme Dace Nulle conseillère senior du groupe politique "La Lettonie au Coeur" +37167087447  

Secrétariats administratifs des commissions parlementaires
Mme Ieva Barvika, conseiller senior auprès de la Commission de la défense, des affaires intérieures et de la lutte contre la corruption +37167087245  
Mme Anita Ābola, conseillère senior auprès de la Commission des affaires étrangères +37167087315  
Mme Gita Strautiņa, conseillère senior auprès de la Commission du budget et des finances +37167087319  
Mme Kristīne Hincenberga, conseillère senior auprès de la Commission des droits de l’homme et des affaires publiques +37167087271  
Mme Solvita Gailiša, conseiller senior auprès de la Commission des Affaires européennes +37167087339  
M. Krišjānis Bušs, conseiller senior auprès de la Commission du développement durable +37167087270  
Mme Sandra Lezdiņa, conseillère senior auprès de la Commission de l’éducation, de la culture et de la science +37167087277  
Mme Evija Bērziņa, conseillère senior auprès de la Commission des affaires juridiques +37167087152  
Mme Ksenija Ņeženkina, conseillère auprès de la Commission des mandats, d’éthique et des demandes +37167087418  
Mme Sandra Bumbiere, conseillère senior auprès de la Commission de la sécurité nationale +37167087251  
Mme Ziedīte Preimane, conseillère auprès de la Commission des requêtes +37167087252  
M. Jānis Cauņa, conseiller auprès de la Commission de la cohésion sociale +37167087216  
M. Māris Zelčs, conseiller senior auprès de la Commission des dépenses publiques et de révision +37167087351  
Mme Anželika Bruže, conseillère senior auprès de la Commission des affaires sociales et du travail +37167087371  
M. Andris Capāns, conseiller senior auprès de la Commission de la politique économique, agricole, environnementale et régionale +37167087305  
Mme Kristīne Vītola, conseillère senior auprès de la Commission de l’administration publique et des collectivités locales +37167087267  
 
Directions et services de la Saeima
   
Mme Inese Grumolte-Lerhe, responsable du Service analytique +37167087015  
Mme Dina Meistere, responsable de la Direction des affaires juridiques +37167087193  
Mme Sandra Paura, responsable de la Direction des relations interparlementaires +37167087364  
Direction des relations publiques +37167087218  

Administration de la Saeima

Mme Lelde Rāfelde, Secrétaire générale par intérim
+37167087194  
Mme Ieva Viļuma, directrice juridique
+37167087120  
M. Māris Steins, directeur de la Chancellerie +37167087122  
Mme Ieva Viļuma, Secrétaire générale par intérim
+37167087120  
Mme Irēna Strelča, responsable du Service des retranscriptions +37167087144  
Mme Anita Dūdiņa, responsable de la Division de Information +37167087157  
Mme Gita Renigere, responsable de la sécurité intérieure de la Saeima +37167087473  
M. Guntis Stungrevics, responsable de la Division technique +37167087196  
Mme Vija Kancāne, responsable de la Division des finances +37167087162  
M. Zigmārs Gratkovskis, responsable du Service du protocole +37167087311  
M. Ivars Soms, responsable  du Service de maintenance +37167087382  
Otrdien, 23.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:45  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
09:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
11:30  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Sarah Cowley
11:30  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājas Ilzes Viņķeles, Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja Jāņa Vucāna un Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājas Laimdotas Straujumas tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
12:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
14:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisijas sēde
14:00  Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde