Administration

Presidium
Guntra Riņķe, Head of the Speaker’s Office +37167087118  
Kristīne Raščevska
Assistant/Technical Secretary to the Speaker
+37167087111  
Gunta Pastore
Foreign Affairs Advisor to the Speaker
+37167087310  
Ina Kļaviņa
Legal Advisor to the Speaker
+37167087468  
Daca Balode
Public Relations Advisor to the Speaker
+37167087489  
Dace Freimane-Treimane
Head of the Office of Deputy Speaker
Gundars Daudze
+37167087116  
Madara Černauska
Head of the Office of Deputy Speaker
Inese Lībiņa-Egnere
+37167087397  
Ieva Zēberga
Consultant of the Office of Deputy Speaker Inese Lībiņa-Egnere
+37167087472  
Ligita Davidova
Foreign Affairs Advisor to the Presidium
+37167087309  
Maija Titava
Head of the Secretary’s Office
+37167087114  
Ineta Stabulniece
Head of the Deputy Secretary’s Office
+37167087163  

Parliamentary groups
Concord Centre parliamentary group
Inese Šnepsta, Senior Consultant
+37167087239  
Unity parliamentary group
Laila Timrota, Senior Consultant
+37167087223  
Union of Greens and Farmers parliamentary group
Dzintra Kusiņa, Senior Consultant
+37167087454  
National Alliance of All for Latvia! and For Fatherland and Freedom/LNNK parliamentary group Lolita Ēdolfa, Senior Consultant
+37167087268  
Latvian Regional Alliance parliamentary group Valdis Verners, Senior Consultant +37167087292  
For Latvia from the Heart parliamentary group Dace Nulle, Senior Consultant +37167087447  

Committees
Defence, Internal Affairs and Corruption Prevention Committee
Ieva Barvika, Senior Consultant
+37167087245  
Foreign Affairs Committee
Anita Ābola, Senior Consultant
+37167087315  
Budget and Finance (Taxation) Committee
Gita Strautiņa, Senior Consultant
+37167087319  
Human Rights and Public Affairs Committee
Kristīne Hincenberga, Senior Consultant
+37167087271  
European Affairs Committee
Solvita Gailiša, Senior Consultant
+37167087339  
Sustainable Development Committee
Krišjānis Bušs, Senior Consultant
+37167087270  
Education, Culture and Science Committee
Sandra Lezdiņa, Senior Consultant
+37167087277  
Legal Affairs Committee
Evija Bērziņa, Senior Consultant
+37167087152  
Mandate, Ethics and Submissions Committee
Ksenija Ņeženkina, Consultant
+37167087418  
National Security Committee
Sandra Bumbiere, Senior Consultant
+37167087251  
Parliamentary Inquiry Committee
Ziedīte Preimane, Consultant
+37167087252  
Social Cohesion Committee
Jānis Cauņa, Consultant
+37167087216  
Public Expenditure and Audit Committee
Māris Zelčs, Senior Consultant
+37167087351  
Social and Employment Matters Committee
Anželika Bruže, Senior Consultant
+37167087371  
Economic, Agricultural, Environmental and Regional Policy Committee
Andris Capāns, Senior Consultant
+37167087305  
Public Administration and Local Government Committee
Kristīne Vītola, Senior Consultant
+37167087267  
 
Other structural units of the Saeima
   

Inese Grumolte-Lerhe, Head of the Saeima Analytical Service

+37167087015  

Legal Bureau
Dina Meistere, Head of the Bureau

+37167087193  
Interparliamentary Relations Bureau
Sandra Paura, Head of the Bureau
+37167087364  
Public Relations Department
+37167087218  

Administration of the Saeima

Lelde Rāfelde, Acting Secretary General
+37167087194  
Ieva Viļuma, Legal Director
+37167087120  
Māris Steins, Director of the Chancellery +37167087122  
Personnel Department
Māra Jurevska, Head of the Department
+37167087217  
Documents Department
Aija Vintere, Head of the Department
+37167087164  
Transcript Department
Irēna Strelča, Head of the Department
+37167087144  
Information Department
Anita Dūdiņa, Head of the Department
+37167087157  
Gita Renigere,
Head of the Internal Security
+37167087473  
Technical Services Department
Guntis Stungrevics, Head of the Department
+37167087196  
Finance Department
Vija Kancāne, Head of the Department
+37167087162  
Protocol Division
Zigmārs Gratkovskis, Head of the Department
+37167087311  
Maintenance Department
Ivars Soms, Head of the Department
+37167087382  
Otrdien, 23.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:45  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
09:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
11:30  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Sarah Cowley
11:30  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājas Ilzes Viņķeles, Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja Jāņa Vucāna un Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājas Laimdotas Straujumas tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
12:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
14:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisijas sēde
14:00  Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde