Members of parliament

Andris Ameriks Mariss Andersons
Georgs Andrejevs Romans Apsitis
Dzintars Abikis Aleksandrs Bartasevics
Martijans Bekasovs Eduards Berklavs
Aivars Berkis Gundars Berzins
Indulis Berzins Valdis Birkavs
Inese Birzniece Janis Bordans
Vilnis Edvins Bresis Olafs Bruvers
Maris Budovskis Igors Bukovskis
Janis Bunkss Alfreds Cepanis
Imants Daudiss Ilmārs Dalins
Olga Drege Peteris Elferts
Aivars Endzins Galina Fjodorova
Irena Folkmane Maris Gailis
Andris Glazitis Anatolijs Gorbunovs
Maris Graudins Ilga Grava
Oskars Grigs Māris Grinblats
Andris Grots Andris Gutmanis
Roberts Hartvigs Edvins Inkens
Juris Janeks Aivars Jerumanis
Raimonds Jonitis Ernests Jurkans
Janis Jurkans Karlis Jurkovskis
Imants Kalnins Martins Adams Kalnins
Lainis Kamaldins Viesturs Pauls Karnups
Vilnis Kazaks Eriks Kaza
Ojars Kehris Edvins Kide
Aleksandrs Kirsteins Visvaldis Varnesis Klive
Janis Kokins Odisejs Kostanda
Nikolajs Krasohins Andrejs Krastins
Aivars Kreituss Girts Valdis Kristovskis
Vilis Kristopans Ludmila Kuprijanova
Janina Kusnere Janis Lagzdins
Uldis Laksevics Aristids Lambergs
Larisa Lavina Karlis Leiskalns
Egils Levits Andris Liepins
Kristiana Libane Andris Ligotnis
Janis Lucans Ruta Marjasa
Gunars Meierovics Roberts Milbergs
Voldemars Novaksanovs Uldis Osis
Andrejs Pantelejevs Olgerts Pavlovskis
Valdis  Pavlovskis Aleksandrs Petersons
Andris Piebalgs Aija Poca
Aida Predele Velta Purina
Pauls Putnins Gunars Resnais
Janis Ritenis Andris Rozentals
Alfreds Rubiks Anta Rugate
Andris Saulitis Indra Samite
Antons Seiksts Anna Seile
Ivars Silars Andrejs Silins
Juris Sinka Modris Spugis
Dainis Stalts Anita Stankevica
Leonards Stass Janis Straume
Filips Stroganovs Peteris Tabuns
Zigurds Tomins Janis Arvaldis Mikelis Tupesis
Guntis Ulmanis Janis Urbanovics
Janis Vaivads Martins Virsis
Jevgenijs Zascerinskis Joahims Zīgerists
Maris Zvaigzne Alfreds Zigurs
Trešdien, 25.aprīlī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde (turpinājums)
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas kopsēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas un Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas kopsēde
11:00  4.maija Deklarācijas kluba preses konference par Latvijas Republikas neatkarības atjaunotāju iecerētajām dāvanām Latvijai valsts simtgadē un gatavošanos Latvijas Tautas frontes 30 gadu jubilejai
11:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas un Ilgtspējīgas attīstības komisijas kopsēde
11:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas kopsēde
11:30  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Rīgas Juridiskās augstskolas padziļinātās programmas grupas studentiem
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisijas sēde