Committees in the 8th Saeima


Defence and Internal Affairs Committee
 

Name, surname   Position
Igors Aleksandrovs 24.02.2005. - 14.04.2005. member
Martijans Bekasovs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Silva Bendrate 14.11.2002. - 28.11.2002. member
Guntis Berzins 25.01.2006. - 06.11.2006.
02.02.2005. - 25.01.2006
deputy chairman
member
Uldis Briedis 18.03.2004. - 09.12.2004. member
Juris Dalbins 17.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 17.03.2004.
chairman
member
Juris Dobelis 15.11.2002. - 18.03.2004
12.08.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
secretary
member
member
Maris Gulbis 18.03.2004. - 06.11.2006. member
Eriks Jekabsons 16.12.2003. - 18.03.2004.
11.12.2003. - 16.12.2003.
chairman
member
Anita Kalnina 14.04.2005. - 27.10.2005. member
Paulis Klavins 19.01.2006. - 06.11.2006. member
Girts-Valdis Kristovskis 18.03.2004. - 21.07.2004. member
Vilis Kristopans 15.05.2003. - 06.11.2006. member
Arnolds Laksa 15.11.2002. - 11.12.2003.
14.11.2002. - 15.11.2002
chairman
member
Ainars Latkovskis 16.12.2004. - 24.02.2005. member
Anatolijs Mackevics 10.11.2005. - 06.11.2006. member
Pavels Maksimovs 25.03.2004. - 09.11.2005. member
Linda Murniece 15.11.2002. - 24.01.2006.
24.01.2006. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
deputy chairperson
member
member
Mihails Pietkevics 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Janis Porietis 24.02.2005. - 06.11.2006. member
Andrejs Radzevics 14.11.2002. - 20.01.2005. member
Einars Repse 18.03.2004. - 16.12.2004. member
Viesturs Silins 27.10.2005. - 19.01.2006. member
Dainis Turlais 17.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 17.03.2004.
secretary
member
Ingrida Udre 14.11.2002. - 15.05.2003. member

Foreign Affairs Committee

Name, surname

 

Position

Guntis Berzins 15.11.2002. - 18.03.2004.
14.11.2002. - 15.11.2002.
secretary
member
Silva Golde 14.11.2002. - 14.04.2005. member
Dzintars Jaundzeikars 11.12.2003. - 11.03.2004. member
Eriks Jekabsons 14.11.2002. - 11.12.2003. member
Janis Jurkans 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Nikolajs Kabanovs 14.11.2002. - 02.02.2006. member
Oskars Kastens 11.03.2004. - 06.11.2006. member
Aleksandrs Kirsteins 11.08.2004. - 14.06.2005.
14.06.2005. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 11.08.2004.
chairman
member
member
Uldis Martins Klauss 18.03.2004. - 06.11.2006. member
Sarmīte Kikuste 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Janis Lagzdins 26.05.2005. - 02.06.2005. member
Leopolds Ozolins 15.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
deputy chairman
member
Artis Pabriks 18.03.2004. - 11.08.2004. chairman
    11.08.2004. - 09.12.2004. member
Vaira Paegle 15.06.2005. - 06.11.2006.
03.02.2005. - 15.06.2005.
chairperson
member
Aigars Petersons 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Rihards Piks 06.02.2004. - 18.03.2004.
 14.11.2002. - 18.03.2004.
chairman
member
Anta Rugate 02.06.2005. - 06.11.2006. member
Igors Solovjovs 18.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 18.03.2004.
secretary
member
Janis Straume 11.11.2004. - 06.11.2006. member
Karlis Sadurskis 26.05.2005. - 02.06.2005. member
Inese Vaidere 15.11.2002. - 06.02.2004.
06.02.2004. - 18.03.2004.
14.11.2002. - 15.11.2002. 
chairperson
member
member
Roberts Zile 18.03.2004. - 21.07.2004. member

Budget and Finance (Taxation) Committee
 

Name, surname

 

Position

Igors Aleksandrovs 14.04.2005. - 11.05.2006. member
Guntis Berzins 12.08.2004. - 02.02.2005. member
Gundars Berzins 18.03.2004. - 09.12.2004.
09.12.2004. - 16.12.2004.
16.01.2003. - 18.03.2004.
chairman
member
member
Vilnis-Edvins Bresis 15.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
deputy chairman
member
Baiba Brigmane 15.11.2002. - 18.03.2004.
16.12.2004. - 14.04.2005.
14.11.2002. - 15.11.2002.
chairperson
member
member
Valdis Dombrovskis 18.03.2004. - 21.07.2004. member
Nikolajs Kabanovs 02.02.2006. - 06.11.2006. member
Imants Kalnins 12.08.2004. - 06.11.2006. member
Artis Kampars 18.03.2004. - 06.11.2006. member
Uldis Martins Klauss 14.11.2002. - 03.04.2003. member
Maris Krastins 11.05.2006. - 06.11.2006. member
Guntars Krasts 14.11.2002. - 21.07.2004. member
Vilis Kristopans 14.11.2002. - 15.05.2003. member
Ainars Latkovskis 11.05.2006. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 16.12.2004.
member
Ivans Ribakovs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Peteris Simsons 18.03.2004. - 30.03.2006.
15.11.2002. - 05.02.2004.
14.09.2006. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
18.03.2004. - 18.03.2004.
secretary
secretary
member
member
member
Atis Slakteris 09.12.2004. - 11.05.2006.
14.11.2002. - 18.03.2004.
chairman
member
Eriks Skapars 03.04.2003. - 18.03.2004. member
Andris Skele 14.11.2002. - 16.01.2003. member
Ainars Slesers 10.05.2006. - 16.05.2006.
16.05.2006. - 06.11.2006.
30.03.2006. - 10.05.2006.
05.02.2004. - 18.03.2004.
chairman
member
chairman
member
Elita Snepste 10.05.2006. - 06.11.2006.
18.03.2004. - 10.05.2006.
secretary
member
Janis Urbanovics 14.11.2002. - 11.03.2004. member
Ingrida Udre 15.05.2003. - 06.11.2006. member
Aleksejs Vidavskis 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Eriks Zunda 11.03.2004. - 06.11.2006. member

Human Rights and Public Affairs Committee
 

Name, surname

 

Position

Ainars Bastiks 05.02.2004. - 18.03.2004. member
Augusts Brigmanis 15.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
deputy chairman
member
Vladimirs Buzajevs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Boriss Cilevics 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Ingrida Circene 21.12.2004. - 06.11.2006.
16.12.2004. - 21.12.2004.
chairperson
member
Ina Druviete 15.11.2002. - 16.12.2004.
14.11.2002. - 15.11.2002.
chairperson
member
Janis Esta 11.02.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 11.02.2004.
secretary
member
Inese Krastina 14.04.2005. - 11.05.2006. member
Aldis Kuskis 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Inara Ostrovska 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Anta Rugate 14.11.2002. - 02.06.2005. member
Karlis Strelis 11.05.2006. - 06.11.2006.
18.03.2004. - 14.04.2005.
member
Inese Slesere 15.11.2002. - 05.02.2004.
14.11.2002. - 15.11.2002.
secretary
member
Janis Smits 09.11.2005. - 11.05.2006.
18.03.2004. - 03.11.2005.
member
Aina Verze 11.05.2006. - 06.11.2006. member

European Affairs Committee
 

Name, surname

 

Position

Valerijs Agesins 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Solvita Aboltina 11.05.2006. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 18.03.2004.
member
Boriss Cilevics 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Olegs Denisovs 10.02.2005. - 06.11.2006. member
Maris Gulbis 18.03.2004. - 06.11.2006. member
Valdis Gīlis 18.03.2004. - 19.05.2005. member
Roberts Jurkis 13.10.2005. - 06.11.2006. member
Nikolajs Kabanovs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Imants Kalnins 12.08.2004. - 19.05.2005. member
Artis Kampars 16.12.2004. - 13.10.2005. member
Arturs Krisjanis Karins 14.11.2002. - 16.12.2004. member
Oskars Kastens 12.08.2004. - 06.11.2006.
21.11.2002. - 12.08.2004.
14.11.2002. - 21.11.2002. 
chairman
deputy chairman
member
Andis Kaposts 18.03.2004. - 06.11.2006.
16.10.2003. - 18.03.2004.
secretary
member
Paulis Klavins 24.03.2004. - 06.11.2006. member
Inese Krastina 15.12.2005. - 11.05.2006. member
Guntars Krasts 21.11.2002. - 21.07.2004.
14.11.2002. - 21.11.2002.
chairman
member
Girts-Valdis Kristovskis 18.03.2004. - 21.07.2004. member
Aldis Kuskis 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Liene Liepina 21.11.2002. - 18.03.2004.
18.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 21.11.2002. 
secretary
member
member
Vineta Muizniece 09.12.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 18.03.2004.
member
Artis Pabriks 18.03.2004. - 09.12.2004. member
Mihails Pietkevics 19.05.2005. - 06.11.2006. member
Rihards Piks 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Dzintars Rasnacs 12.08.2004. - 06.11.2006. deputy chairman
Atis Slakteris 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Juris Sokolovskis 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Staņislavs Skesters 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Inese Slesere 14.11.2002. - 12.05.2005. member
Ingrida Udre 14.11.2002. - 16.10.2003. member
Roberts Zile 18.03.2004. - 21.07.2004. member

Education, Culture and Science Committee
 

Name, surname

 

Position

Dzintars Abikis 28.04.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 28.04.2004.
secretary
member
Ina Druviete 11.05.2006. - 06.11.2006. member
Eriks Jekabsons 09.11.2005. - 06.11.2006. member
Arturs Krisjanis Karins 14.11.2002. - 03.04.2003. member
Valerijs Karpuskins 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Uldis Martins Klauss 03.04.2003. - 18.03.2004. member
Paulis Klavins 15.11.2002. - 18.03.2004.
14.11.2002. - 15.11.2002.
secretary
member
Anatolijs Mackevics 14.11.2002. - 09.11.2005. member
Raimonds Pauls 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Jakovs Pliners 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Inguna Ribena 18.03.2004. - 06.11.2006. member
Janis Strazdins 15.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
chairman
member
Karlis Strelis 14.04.2005. - 11.05.2006.
14.11.2002. - 18.03.2004.
member
Karlis Sadurskis 18.03.2004. - 14.04.2005. member
Peteris Tabuns 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Ausma Ziedone-Kantane 15.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
deputy chairperson
member

Legal Affairs Committee
 

Name, surname

 

Position

Valerijs Agesins 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Solvita Aboltiņa 15.11.2002. - 18.03.2004.
11.05.2006. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002. 
chairperson
member
member
Aleksandrs Bartasevics 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Uldis Briedis 14.04.2005. - 06.11.2006. member
Mara Cerina 13.10.2005. - 11.05.2006. member
Maris Grinblats 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Edgars Jaunups 18.03.2004. - 22.09.2005.
14.11.2002. - 18.03.2004.
deputy chairman
member
Roberts Jurkis 27.10.2005. - 06.11.2006.
22.09.2005. - 27.10.2005.
deputy chairman
member
Artis Kampars 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Andis Kaposts 15.11.2002. - 18.03.2004.
18.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002. 
secretary
member
member
Paulis Klavins 24.03.2004. - 13.10.2005. member
Ingrida Labucka 15.11.2002. - 05.02.2004.
14.11.2002. - 05.02.2004. 
deputy chairperson
member
Vineta Muizniece 11.02.2004. - 18.03.2004.
14.11.2002. - 11.02.2004.
deputy chairperson
member
Mihails Pietkevics 18.03.2004. - 17.03.2005. member
Dzintars Rasnacs 12.08.2004. - 11.11.2004. member
Mareks Seglins 18.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 18.03.2004.
chairman
member
Vjaceslavs Stepanenko 18.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 18.03.2004.
secretary
member
Inese Slesere 05.02.2004. - 11.05.2006. member
Janis Smits 11.05.2006. - 06.11.2006. member

Committee on Supervising the Prevention and
Combating of Corruption, Contraband and Organised Crime

 

Name, surname

 

Position

Aleksandrs Bartasevics 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Guntis Berzins 09.09.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 18.03.2004.
member
member
Baiba Brigmane 16.12.2004. - 14.04.2005. member
Juris Dalbins 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Valdis Dombrovskis 18.03.2004. - 21.07.2004. member
Valdis Gīlis 19.05.2005. - 20.10.2005. member
Edgars Jaunups 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Anita Kalnina 09.02.2006. - 11.05.2006.
14.04.2005. - 09.02.2006.
chairperson
member
Peteris Kalnins 21.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 21.11.2002.
secretary
member
Valerijs Karpuskins 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Andis Kaposts 14.11.2002. - 16.10.2003. member
Maris Krastins 11.05.2006. - 06.11.2006. member
Janis Lagzdins 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Ainars Latkovskis 21.11.2002. - 09.12.2004.
11.05.2006. - 06.11.2006.
09.12.2004. - 16.12.2004.
14.11.2002. - 21.11.2002.
chairman
member
member
member
Linda Murniece 09.12.2004. - 09.02.2006.
06.06.2006. - 06.11.2006.
09.02.2006. - 06.06.2006.
18.03.2004. - 09.12.2004. 
chairperson
chairperson
member
member
Vaira Paegle 03.02.2005. - 06.11.2006. member
Krisjanis Peters 21.11.2002. - 26.01.2006.
14.11.2002. - 21.11.2002.
deputy chairman
member
Mihails Pietkevics 14.11.2002. - 19.05.2005. member
Anna Seile 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Karlis Sadurskis 18.03.2004. - 06.11.2006. member
Eriks Skapars 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Andris Tolmacovs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Dainis Turlais 14.02.2006. - 06.11.2006.
26.01.2006. - 14.02.2006.
deputy chairman
Janis Urbanovics 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Ingrida Udre 16.10.2003. - 06.11.2006. member

Mandate, ethics and Submissions Committee

Name, surname

 

Position

Ainars Bastiks 09.02.2004. - 18.03.2004.
05.02.2004. - 09.02.2004. 
chairperson
Martijans Bekasovs 22.04.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 22.04.2004.
deputy chairman
member
Boriss Cilevics 29.04.2004. - 06.11.2006. member
Maris Grinblats 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Valdis Gilis 20.10.2005. - 06.11.2006. member
Aleksandrs Kirsteins 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Ingrida Labucka 19.11.2002. - 05.02.2004.
14.11.2002. - 19.11.2002.
chairperson
member
Pavels Maksimovs 22.04.2004. - 06.11.2006.
18.03.2004. - 22.04.2004.
chairman
Janis Strazdins 19.11.2002. - 06.11.2006. secretary
    14.11.2002. - 19.11.2002. member
Karlis Strelis 14.11.2002. - 06.11.2006. member

National Security Committee
 

Name, surname

 

Position

Indulis Emsis 27.01.2005. - 06.11.2006.
09.12.2004. - 27.01.2005.
chairman
member
Edgars Jaunups 16.12.2004. - 22.09.2005. member
Artis Kampars 13.10.2005. - 06.11.2006. member
Andrejs Klementjevs 11.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 11.03.2004.
secretary
member
Paulis Klavins 15.11.2002. - 18.03.2004.
14.11.2002. - 15.11.2002.
deputy chairman
member
Vilis Kristopans 15.11.2002. - 30.09.2004.
30.09.2004. - 09.12.2004.
14.11.2002. - 15.11.2002.
chairman
member
member
Linda Murniece 15.11.2002. - 18.03.2004.
14.11.2002. - 15.11.2002.
secretary
member
Einars Repse 18.03.2004. - 16.12.2004. member
Mareks Seglins 11.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 11.03.2004.
deputy chairman
Janis Straume 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Ainars Slesers 19.02.2004. - 18.03.2004. member
Janis Smits 30.09.2004. - 27.01.2005.
09.11.2005. - 06.11.2006.
27.01.2005. - 03.11.2005.
02.09.2004. - 30.09.2004. 
chairman
member
member
member

Government Review Committee
 

Name, surname

 

Position

Dzintars Abikis 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Silva Bendrate 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Augusts Brigmanis 19.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 19.11.2002.
chairman
Olegs Denisovs 14.11.2002. - 10.02.2005. member
Uldis Martins Klauss 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Andrejs Naglis 19.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 19.11.2002.
secretary
Vitalijs Orlovs 19.03.2004. - 06.11.2006.
11.03.2004. - 19.03.2004.
deputy chairman
Leopolds Ozolins 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Raimonds Pauls 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Krisjanis Peters 26.01.2006. - 11.05.2006. member
Andrejs Radzevics 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Inguna Ribena 18.03.2004. - 06.11.2006. member
Jevgenija Stalidzane 14.11.2002. - 28.11.2002. member
Vjaceslavs Stepanenko 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Peteris Tabuns 19.11.2002. - 19.03.2004.
19.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 19.11.2002. 
deputy chairman
member
member
Dainis Turlais 14.11.2002. - 26.01.2006. member
Aina Verze 11.05.2006. - 06.11.2006. member
Aleksejs Vidavskis 14.11.2002. - 11.03.2004. member
Dzintars Zakis 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Erika Zommere 14.11.2002. - 06.11.2006. member

Citizenship Law Implementation Committee
 

Name, surname

 

Position

Igors Aleksandrovs 24.02.2005. - 11.05.2006. member
Gundars Berzins 14.11.2002. - 16.12.2004. member
Vladimirs Buzajevs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Ina Druviete 11.05.2006. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 16.12.2004.
member
Janis Esta 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Aleksandrs Golubovs 11.12.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 11.12.2002.
secretary
Imants Kalnins 10.11.2005. - 06.11.2006. member
Ainars Latkovskis 16.12.2004. - 24.02.2005. member
Pavels Maksimovs 19.02.2004. - 20.01.2005. member
Inara Ostrovska 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Ivans Ribakovs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Anta Rugate 26.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 26.11.2002.
chairperson
member
Peteris Simsons 26.11.2002. - 05.02.2004.
14.09.2006. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 26.11.2002.
18.03.2004. - 30.03.2006. 
deputy chairman
member
member
member
Viesturs Silins 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Janis Skapars 22.12.2004. - 06.11.2006. member
Ainars Slesers 05.02.2004. - 19.02.2004. member
Arvids Ulme 11.02.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 11.02.2004.
deputy chairman
member
Ausma Ziedone-Kantane 14.11.2002. - 06.11.2006. member

Public Expenditure and Audit Committee
 

Name, surname

 

Position

Andrejs Aleksejevs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Andris Berzins 21.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 21.11.2002.
deputy chairman
member
Uldis Briedis 18.03.2004. - 09.12.2004. member
Baiba Brigmane 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Mara Cerina 16.12.2004. - 11.05.2006. member
Indulis Emsis 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Inta Feldmane 20.01.2006. - 06.11.2006.
25.03.2004. - 20.01.2006.
secretary
member
Dzintars Jaundzeikars 21.01.2004. - 03.11.2005.
15.01.2004. - 21.01.2004.
secretary
member
Edgars Jaunups 18.03.2004. - 16.12.2004. member
Eriks Jekabsons 10.11.2005. - 06.11.2006. member
Imants Kalnins 19.05.2005. - 10.11.2005. member
Arturs Krisjanis Karins 18.05.2006. - 06.11.2006. member
Inese Krastina 14.04.2005. - 15.12.2005. member
Vilis Kristopans 09.12.2004. - 06.11.2006. member
Maris Kucinskis 16.01.2003. - 03.02.2005. member
Sarmite Kikuste 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Arnolds Laksa 21.11.2002. - 11.12.2003.
14.11.2002. - 21.11.2002. 
secretary
member
Pavels Maksimovs 14.11.2002. - 19.02.2004. member
Vitalijs Orlovs 14.11.2002. - 11.03.2004. member
Aigars Petersons 21.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 21.11.2002.
chairman
member
Jakovs Pliners 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Janis Reirs 11.05.2006. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 16.12.2004.
member
Visvaldis Skujins 18.03.2004. - 09.12.2004. member
Eriks Skapars 16.12.2004. - 14.04.2005. member
Andris Skele 14.11.2002. - 16.01.2003. member
Inese Slesere 12.05.2005. - 14.09.2006. member
Elita Snepste 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Inese Vaidere 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Zanete Vasaraudze 22.12.2004. - 06.11.2006. member
Aleksejs Vidavskis 11.03.2004. - 06.11.2006. member
Eriks Zunda 14.11.2002. - 06.11.2006. member

Administrative Committee
 

Name, surname

 

Position

Andris Argalis 14.11.2002. - 17.02.2005. member
Vilnis-Edvins Bresis 28.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 28.11.2002.
deputy chairman
member
Uldis Briedis 14.04.2005. - 06.11.2006. member
Ingrida Circene 18.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 08.05.2003.
member
Juris Dobelis 28.11.2002. - 18.03.2004.
12.08.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 28.11.2002.
secretary
member
member
Sergejs Fjodorovs 18.05.2005. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 18.05.2005.
secretary
member
Silva Golde 23.03.2004. - 14.04.2005.
14.11.2002. - 23.03.2004.
secretary
member
Eriks Jekabsons 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Janis Jurkans 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Roberts Jurkis 08.05.2003. - 18.03.2004. member
Aigars Kalvitis 14.11.2002. - 16.12.2004. member
Artis Kampars 14.11.2002. - 16.12.2004. member
Alberts Krumins 28.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 28.11.2002.
chairman
member
Madars Lasmanis 20.01.2005. - 11.05.2006. member
Anatolijs Mackevics 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Peteris Ontuzans 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Janis Porietis 24.02.2005. - 06.11.2006. member
Atis Slakteris 09.12.2004. - 11.05.2006. member
Igors Solovjovs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Jevgenija Stalidzane 28.11.2002. - 06.11.2006. member

Social and Employment Matters Committee
 

Name, surname

 

Position

Silva Bendrate 08.05.2003. - 01.04.2004.
01.04.2004. - 06.11.2006.
28.11.2002. - 08.05.2003.
deputy chairperson
member
member
Gundars Berzins 14.11.2002. - 16.01.2003. member
Andris Berzins 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Mara Cerina 16.12.2004. - 13.10.2005. member
Ingrida Circene 28.11.2002. - 08.05.2003.
18.03.2004. - 16.12.2004.
14.11.2002. - 28.11.2002. 
deputy chairperson
member
member
Olegs Denisovs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Inta Feldmane 18.03.2004. - 06.11.2006. member
Valdis Gilis 01.04.2004. - 06.11.2006.
18.03.2004. - 01.04.2004.
deputy chairman
member
Roberts Jurkis 08.05.2003. - 18.03.2004. member
Oskars Kastens 28.11.2002. - 11.03.2004. member
Andrejs Klementjevs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Paulis Klavins 13.10.2005. - 19.01.2006. member
Maris Kucinskis 16.01.2003. - 03.02.2005. member
Liene Liepina 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Vitalijs Orlovs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Jevgenija Stalidzane 28.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 28.11.2002.
chairperson
member
Viesturs Silins 19.01.2006. - 06.11.2006. member
Elita Snepste 14.11.2002. - 18.03.2004. member
Arvids Ulme 28.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 28.11.2002.
secretary
Zanete Vasaraudze 22.12.2004. - 06.11.2006. member
Erika Zommere 14.11.2002. - 06.11.2006. member

Economic, Agricultural, Environmental and Regional Policy Committee
 

Name, surname

 

Position

Andris Argalis 14.11.2002. - 17.02.2005. member
Indulis Emsis 15.11.2002. - 18.03.2004.
09.12.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002. 
chairman
member
member
Sergejs Fjodorovs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Dzintars Jaundzeikars 16.03.2004. - 03.11.2005.
11.03.2004. - 16.03.2004.
chairman
member
Peteris Kalnins 16.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 16.03.2004.
secretary
Aigars Kalvitis 16.03.2004. - 14.12.2004.
14.12.2004. - 16.12.2004.
14.11.2002. - 16.03.2004.
deputy chairman
member
member
Arturs Krisjanis Karins 11.05.2006. - 06.11.2006.
03.04.2003. - 16.12.2004.
member
Oskars Kastens 28.11.2002. - 28.11.2002.
14.11.2002. - 28.11.2002.
member
Madars Lasmanis 20.01.2005. - 11.05.2006. member
Pavels Maksimovs 09.11.2005. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 25.03.2004.
member
Krisjanis Peters 08.11.2005. - 11.05.2006.
14.11.2002. - 08.11.2005. 
deputy chairman
member
Mihails Pietkevics 17.03.2005. - 06.11.2006. member
Andrejs Radzevics 07.06.2006. - 06.11.2006.
26.01.2006. - 07.06.2006.
deputy chairman
member
Janis Reirs 14.11.2002. - 20.01.2005. member
Anna Seile 15.11.2002. - 16.03.2004.
16.03.2004. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
deputy chairperson
member
member
Visvaldis Skujins 18.03.2004. - 09.12.2004. member
Karlis Sadurskis 02.06.2005. - 06.11.2006.
14.04.2005. - 26.05.2005.
member
Janis Skapars 22.12.2004. - 06.11.2006. member
Eriks Skapars 16.12.2004. - 14.04.2005.
14.11.2002. - 03.04.2003. 
member
Andris Tolmacovs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Janis Urbanovics 11.03.2004. - 06.11.2006. member
Dzintars Zakis 08.11.2005. - 06.11.2006.
14.12.2004. - 08.11.2005.
15.11.2002. - 16.03.2004.
16.03.2004. - 14.12.2004.
14.11.2002. - 15.11.2002.
chairman
deputy chairman
secretary
member
member

Public Administration and Local Government Committee
 

Name, surname

 

Position

Andrejs Aleksejevs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Aleksandrs Golubovs 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Anita Kalnina 27.10.2005. - 11.05.2006. member
Alberts Krumins 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Janis Lagzdins 02.06.2005. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 26.05.2005.
member
Vineta Muizniece 09.12.2004. - 06.11.2006. member
Andrejs Naglis 15.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
deputy chairman
member
Peteris Ontuzans 15.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
secretary
member
Andrejs Radzevics 20.01.2005. - 26.01.2006. member
Dzintars Rasnacs 11.11.2004. - 06.11.2006. member
Janis Reirs 11.05.2006. - 06.11.2006. member
Juris Sokolovskis 14.11.2002. - 06.11.2006. member
Janis Straume 14.11.2002. - 11.11.2004. member
Viesturs Silins 14.11.2002. - 27.10.2005. member
Stanislavs Skesters 15.11.2002. - 06.11.2006.
14.11.2002. - 15.11.2002.
chairman
member
Eriks Zunda 14.11.2002. - 11.03.2004. member
Otrdien, 16.oktobrī
08:45  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
09:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:45  Juridiskās komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
14:00  Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde

Sīkdatņu politika

Tīmekļa vietnes www.saeima.lv satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Tīmekļa vietnē www.saeima.lv tiek izmantots interneta vides analīzes rīks "Google Analytics", ko piedāvā "Google, Inc." (turpmāk — "Google"). "Google Analytics" izmanto sīkdatnes ("cookies") — jūsu datorā iesūtītas teksta datnes, ar kuru palīdzību var analizēt lietotāju izturēšanās modeli: skatītās lapas, lietotāju ģeogrāfiskās atrašanās vietas, uzturēšanās laiku, ierīci u.c.. Informāciju, ko sīkdatne veido par jūsu paradumiem šīs tīmekļa vietnes lietošanā saņems "Google", kas to glabās serveros ASV. "Google" izmantos šo informāciju, lai analizētu jūsu kā lietotāja ieradumus šajā tīmekļa vietnē, izstrādātu tīmekļa vietņu operatoriem ziņojumus par vietnes apmeklētību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar aktivitāti tīmekļa vietnē un interneta lietošanu.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā, iestatījumi visbiežāk atrodas sadaļā "Palīdzība", "Rīki" vai "Rediģēšana". Tikai tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jānorāda daži iestatījumi katru reizi, kad apmeklēsiet šo vietni.


Par datu konfidencialitāti un drošību lasiet: https://support.google.com/analytics/answer/7667196