Parliamentary groups in 6th Saeima



Democratic Party "Saimnieks"


07.11.1995. -  02.11.1998.
 

Name, surname
 
Position
Andris Ameriks 08.07.1996. - 02.11.1998.  
Edgars Bans 20.02.1997. - 02.11.1998.  
Ilmars Bisers 07.11.1995. - 02.11.1998.  
Viesturs Boka 08.05.1997. - 20.08.1997.
20.08.1997. - 02.11.1998.

vice-chairman
Olafs Bruvers 18.04.1996. - 11.06.1997.  
Juris Celmins 07.11.1995. - 23.10.1996.
23.10.1996. - 14.05.1997.
14.05.1997. - 02.11.1998.

vice-chairman
 
Alfreds Cepanis 07.11.1995. - 02.11.1998.  
Ziedonis Cevers 07.11.1995. - 07.03.1996.
24.10.1996. - 20.08.1997.
20.08.1997. - 02.11.1998.

chairman
 
Viktors Dinevics 11.06.1997. - 02.11.1998.  
Olgerts Dunkers 20.02.1997. - 10.09.1997.  
Gunta Gannusa 20.02.1997. - 20.08.1998.  
Modris Goba 07.11.1995. - 06.06.1996.  
Ojars Grinbergs 20.02.1997. - 20.08.1998.  
Zanis Holsteins 07.03.1996. - 24.10.1996.  
Ernests Jurkans 07.11.1995. - 15.04.1996.
25.11.1996. - 14.05.1997.
14.05.1997. - 20.08.1997.
20.08.1997. - 02.11.1998.


vice-chairman
chairman
Juris Kaksitis 07.11.1995. - 07.01.1996.
08.01.1996. - 07.02.1996.
07.02.1996. - 23.10.1996.
23.10.1996. - 14.05.1997.
14.05.1997. - 02.11.1998.

vice-chairman
chairman
vice-chairman
 
Ivars Kalnins 13.06.1996. - 25.11.1996.  
Eriks Kaza 07.11.1995. - 07.03.1996.  
Gundars Kleinbergs 28.03.1996. - 03.10.1996.  
Ilga Kreituse 07.11.1995. - 25.09.1996.  
Aivars Guntis Kreituss 07.11.1995. - 08.01.1996.
08.01.1996. - 28.03.1996.

chairman
Valdis Krisbergs 07.11.1995. - 25.09.1996.  
Ludmila Kuprijanova 08.07.1996. - 02.11.1998.  
Ivars Janis Kezbers 07.11.1995. - 07.01.1996.
08.01.1996. - 07.02.1996.
07.02.1996. - 22.04.1997.

chairman
vice-chairman
Rudite Leitena 01.02.1996. - 07.08.1997.  
Ādolfs Locmelis 30.04.1998. - 02.11.1998.  
Valdis Nagobads 07.11.1995. - 20.08.1997.
20.08.1997. - 02.11.1998.

vice-chairman
Janis Razna 07.11.1995. - 05.05.1998.  
Andris Saulitis 20.02.1997. - 21.04.1997.  
Atis Sausnitis 07.11.1995. - 07.02.1996.
07.02.1996. - 24.10.1996.
24.10.1996. - 02.11.1998.

vice-chairman
 
Viktors Stikuts 07.03.1996. - 02.11.1998.  
Janis Strods 20.02.1997. - 21.04.1997.  
Leonards Teniss 07.11.1995. - 02.11.1998.  
Dainis Turlais 07.11.1995. - 01.02.1996.
07.08.1997. - 02.11.1998.
 
Juris Zakis 07.11.1995. - 13.06.1996.  
Eriks Zunda 06.06.1996. - 02.11.1998.  


For Latvia


 07.11.1995. - 02.11.1998.
 

Name, surname
 
Position
Karlis Cerans 07.11.1995. - 19.08.1996.
19.08.1996. - 02.11.1998.

vice-chairman
Olgerts Dunkers 07.11.1995. - 18.06.1996.  
Gunta Gannusa 07.11.1995. - 18.06.1996.  
Ojars Grinbergs 07.11.1995. - 18.06.1996.  
Edmunds Grinbergs 07.11.1995. - 02.11.1998.  
Janis Kazaks 07.11.1995. - 02.11.1998.  
Odisejs Kostanda 07.11.1995. - 02.11.1998. chairman
Janina Kusnere 07.11.1995. - 02.11.1998.  
Imants Liepa 30.11.1995. - 02.11.1998.  
Janis Maulins 07.11.1995. - 02.11.1998.  
Modris Plate 07.11.1995. - 27.11.1995.  
Andris Rubins 07.11.1995. - 22.03.1996.  
Maris Rudzitis 07.11.1995. - 18.06.1996.  
Andris Saulitis 07.11.1995. - 18.06.1996.  
Janis Strods 07.11.1995. - 18.06.1996.  
Uldis Veldre 18.09.1907. - 14.04.1998.  
Elmars Zelgalvis 07.11.1995. - 19.08.1996.
19.08.1996. - 27.08.1998.
vice-chairman
vice-chairman


Latvia's Way


07.11.1995. - 02.11.1998.
 

Name, surname
 
Position
Peteris Apinis 07.11.1995. - 02.11.1998.  
Romans Apsitis 07.11.1995. - 04.12.1996.  
Janis Abele 04.12.1996. - 02.11.1998.  
Dzintars Abikis 07.11.1995. - 23.04.1998.  
Janis Adamsons 07.11.1995. - 25.09.1996.  
Indulis Berzins 07.11.1995. - 14.02.1996.
14.02.1996. - 02.11.1998.

vice-chairman
Valdis Birkavs 07.11.1995. - 08.02.1996.  
Inese Birzniece 18.09.1997. - 02.11.1998.  
Janis Bunkss 07.11.1995. - 02.11.1998.  
Imants Daudiss 07.11.1995. - 18.09.1997.  
Aivars Endzins 07.11.1995. - 04.12.1996.  
Maris Gailis 07.11.1995. - 08.02.1996.  
Anatolijs Gorbunovs 07.11.1995. - 08.08.1996.  
Edvins Inkens 08.02.1996. - 02.11.1998.  
Peteris Keiss 19.08.1996. - 07.08.1997.
04.09.1997. - 02.11.1998.
 
Girts Valdis Kristovskis 01.02.1996. - 11.05.1998.  
Vilis Kristopans 07.11.1995. - 25.01.1996.
07.08.1997. - 28.08.1997.
 
Janis Lagzdins 07.11.1995. - 23.04.1998.  
Karlis Leiskalns 08.02.1996. - 28.01.1998.
28.01.1998. - 02.11.1998.

vice-chairman
Kristiana Libane 07.11.1995. - 14.02.1996.
14.02.1996. - 14.01.1998.
14.01.1998. - 02.11.1998.

vice-chairwoman
chairwoman
Ruta Marjasa 04.12.1996. - 02.11.1998.  
Andrejs Pantelejevs 07.11.1995. - 14.01.1998.
14.01.1998. - 02.11.1998.
chairman
Aija Poca 25.01.1996. - 01.02.1996.
28.08.1997. - 04.09.1997.
 
Antons Seiksts 07.11.1995. - 02.11.1998.  
Andris Tomasuns 07.11.1995. - 02.11.1998.  


Socialist Party/Equal Rights block


07.11.1995. - 21.12.1995.
 

Name, surname
 
Position
Aleksandrs Bartasevics 07.11.1995. - 21.12.1995.  
Martijans Bekasovs 07.11.1995. - 21.12.1995.  
Oļegs Deņisovs 07.11.1995. - 21.12.1995.  
Aleksandrs Golubovs 07.11.1995. - 21.12.1995.  
Modris Lujāns 07.11.1995. - 21.12.1995.  


Latvian Unity Party


07.11.1995. - 20.02.1997.
 

Name, surname
 
Position
Raitis Apalups 07.11.1995. - 24.04.1996.  
  24.04.1996. - 20.02.1997. vice-chairman
Edgars Bans 07.11.1995. - 20.02.1997. chairman
Roberts Dilba 07.11.1995. - 31.01.1997.  
Viesturs Gredzens 07.11.1995. - 09.12.1995.  
Viktors Kalnberzs 07.11.1995. - 24.04.1996. vice-chairman
  24.04.1996. - 20.02.1997.  
Adolfs Locmelis 08.08.1996. - 20.02.1997.  
Janis Rubulis 07.11.1995. - 20.02.1997.  
Anatolijs Tucs 07.11.1995. - 08.08.1996.  
Gundars Valdmanis 07.11.1995. - 20.02.1997.  


LNNK and Latvian Green Party


07.11.1995. - 30.06.1997.
 

Name, surname
 
Position
Juris Dobelis 07.11.1995. - 20.05.1997.  
Indulis Emsis 07.11.1995. - 30.06.1997.  
Janis Kalvins 07.11.1995. - 30.06.1997. vice-chairman
Aleksandrs Kirsteins 07.11.1995. - 02.06.1997.
02.06.1997. - 30.06.1997.
chairman
Andrejs Krastins 07.11.1995. - 02.06.1997.
02.06.1997. - 30.06.1997.

chairman
Aristids Jekabs Lambergs 07.11.1995. - 30.06.1997.  
Anna Seile 07.11.1995. - 21.05.1997. vice-chairman
Peteris Tabuns 07.11.1995. - 21.05.1997.  


Latvia's Farmers' Union


07.11.1995. - 02.11.1998.
 

Name, surname
 
Position
Raitis Apalups 12.03.1997. - 02.11.1998.  
Roberts Dilba 01.02.1997. - 22.01.1998.
22.01.1998. - 02.11.1998.

chairman
Karlis Julijs Druva 07.11.1995. - 05.03.1997.
05.03.1997. - 22.01.1998.
22.01.1998. - 02.11.1998.
vice-chairman
chairman
vice-chairman
Viesturs Gredzens 16.10.1996. - 05.03.1997.
05.03.1997. - 22.01.1998.
22.01.1998. - 02.11.1998.

vice-chairman
 
Ervids Grinovskis 07.11.1995. - 02.11.1998.  
Paulis Klavins 07.11.1995. - 05.03.1997.
05.03.1997. - 03.08.1998.

vice-chairman
Adolfs Locmelis 20.02.1997. - 30.04.1998.  
Andrejs Naglis 07.11.1995. - 03.08.1998.  
Aida Predele 07.11.1995. - 12.01.1998.  
Pauls Putnins 07.11.1995. - 05.03.1997.
05.03.1997. - 02.11.1998.
chairman
Janis Rubulis 25.02.1997. - 02.11.1998.  
Anta Rugate 07.11.1995. - 21.07.1998.  
Maris Vitols 07.11.1995. - 05.03.1997.
05.03.1997. - 25.03.1998.
vice-chairman


National Harmony Party


07.11.1995. - 06.07.1996.
 

Name, surname
 
Position
Andris Ameriks 07.11.1995. - 06.07.1996.  
Vladilens Dozorcevs 07.11.1995. - 06.07.1996.  
Janis Jurkans 07.11.1995. - 06.07.1996. chairman
Ludmila Kuprijanova 07.11.1995. - 06.07.1996.  
Leonards Stass 07.11.1995. - 06.07.1996.  
Janis Urbanovics 07.11.1995. - 17.01.1996.
17.01.1996. - 06.07.1996.

vice-chairman


For Fatherland and Freedom


07.11.1995. - 26.06.1997.
 

Name, surname
 
Position
Vents Balodis 07.11.1995. - 26.06.1997.  
Oskars Grigs 07.11.1995. - 26.06.1997. vice-chairman
Guntars Grinblats 07.11.1995. - 26.06.1997.  
Maris Grinblats 07.11.1995. - 25.01.1996.
20.02.1997. - 26.06.1997.
 
Aigars Jirgens 07.11.1995. - 16.10.1996.
16.10.1996. - 26.06.1997.
vice-chairman
Roberts Jurdzs 07.11.1995. - 26.06.1997.  
Leopolds Ozolins 07.11.1995. - 17.02.1997.  
Normunds Peterkops 07.11.1995. - 26.06.1997.  
Aleksandrs Petersons 07.11.1995. - 26.06.1997.  
Andrejs Pozarnovs 07.11.1995. - 26.06.1997.  
Janis Priedkalns 25.01.1996. - 20.02.1997.  
Maris Rudzitis 20.02.1997. - 26.06.1997.  
Juris Sinka 07.11.1995. - 26.06.1997.  
Janis Straume 07.11.1995. - 26.06.1997. chairman
Juris Galerijs Vidins 07.11.1995. - 16.10.1996.
16.10.1996. - 26.06.1997.

vice-chairman
Roberts Zile 07.11.1995. - 26.06.1997.  


For Nation and Justice


03.07.1996. - 20.02.1997.
 

Name, surname
 
Position
Olgerts Dunkers 03.07.1996. - 20.02.1997.  
Gunta Gannusa 03.07.1996. - 20.02.1997. chairwoman
Ojars Grinbergs 03.07.1996. - 20.02.1997.  
Maris Rudzitis 03.07.1996. - 20.02.1997.  
Andris Saulitis 03.07.1996. - 20.02.1997.  
Janis Strods 03.07.1996. - 20.02.1997. vice-chairman


Socialist Party-Equal Rights


13.11.1996. - 20.05.1997.
 

Name, surname
 
Position
Aleksandrs Bartasevics 13.11.1996. - 07.05.1997.
07.05.1997. - 21.05.1997.

chairman
Martijans Bekasovs 13.11.1996. - 21.05.1997.  
Olegs Denisovs 13.11.1996. - 07.05.1997.
07.05.1997. - 21.05.1997.
chairman
Aleksandrs Golubovs 13.11.1996. - 07.05.1997.
07.05.1997. - 21.05.1997.

vice-chairman
Modris Lujans 13.11.1996. - 07.05.1997.
07.05.1997. - 21.05.1997.
vice-chairman
Latvian National Reform Party and Latvian Green Party faction
30.06.1997. - 03.08.1998.
 

Name, surname
 
Position
Indulis Emsis 30.06.1997. - 03.08.1998.  
Guntis Enins 01.10.1997. - 03.08.1998.  
Janis Kalvins 30.06.1997. - 27.07.1998. vice-chairman
Aleksandrs Kiršteins 30.06.1997. - 03.08.1998.  
Andrejs Krastins 30.06.1997. - 03.08.1998. chairman
Aristids Jekabs Lambergs 30.06.1997. - 03.08.1998.  
Janis Razna 19.06.1998. - 28.07.1998.  

Union "For Fatherland and Freedom" / LNNK faction


26.06.1997. - 02.11.1998.
 

Name, surname
 
Position
Vents Balodis 26.06.1997. - 02.11.1998.
vice-chairman
Juris Dobelis 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Oskars Grigs 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Guntars Grinblats 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Maris Grinblats 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Aigars Jirgens 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Roberts Jurdzs 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Andrejs Krastins 31.07.1998. - 02.11.1998.  
Girts Valdis Kristovskis 12.05.1998. - 02.11.1998.  
Normunds Peterkops 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Aleksandrs Petersons 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Andrejs Pozarnovs 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Aida Predele 12.01.1998. - 02.11.1998.  
Maris Rudzitis 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Anna Seile 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Juris Sinka 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Janis Straume 26.06.1997. - 02.11.1998. chairman
Peteris Tabuns 26.06.1997. - 02.11.1998. vice-chairman
Juris Galerijs Vidins 26.06.1997. - 02.11.1998.  
Roberts Zile 26.06.1997. - 02.11.1998.  


National Harmony Party


17.09.1997. - 02.11.1998.
 

Name, surname

Darbības laiks

Position

Vladilens Dozorcevs

17.09.1997. - 02.11.1998.
 
Janis Jurkans 17.09.1997. - 02.11.1998. chairman
Modris Lujans 17.09.1997. - 02.11.1998.  
Leonards Stass 17.09.1997. - 02.11.1998.  
Jānis Urbanovics 17.09.1997. - 02.11.1998. vice-chairman


People's Union "Freedom"


18.09.1997. - 06.01.1998.
 

Name, surname
 
Position
Leopolds Ozolins 18.09.1997. - 30.11.1997.
01.12.1997. - 06.01.1998.

vice-chairman
Andris Rubins 18.09.1997. - 30.11.1997.
01.12.1997. - 06.01.1998.
chairman
Andris Saulitis 18.09.1997. - 30.11.1997.
01.12.1997. - 06.01.1998.
vice-chairman
chairman
Janis Strods 18.09.1997. - 06.01.1998.  
Gundars Valdmanis 18.09.1997. - 06.01.1998.  

The Union of Labour Party, Christian Demokrats and Latvian green Party


28.07.1998. - 02.11.1998.
 

Name, surname
 
Position
Indulis Emsis 28.07.1998. - 02.11.1998.  
Guntis Enins 28.07.1998. - 02.11.1998.  
Janis Kalvins 28.07.1998. - 02.11.1998. vice-chairman
Paulis Klavins 28.07.1998. - 02.11.1998.  
Ilga Kreituse 28.07.1998. - 02.11.1998. chairwoman
Aivars Guntis Kreituss 28.07.1998. - 02.11.1998.  
Aristids Jekabs Lambergs 28.07.1998. - 02.11.1998.  
Andrejs Naglis 28.07.1998. - 02.11.1998. vice-chairman
Janis Razna 28.07.1998. - 02.11.1998.  
Uldis Veldre 28.07.1998. - 07.10.1998.  
Elmars Zelgalvis 27.08.1998. - 02.11.1998.  
Pirmdien, 15.oktobrī
14:00  Saeimas Prezidija sēde

Sīkdatņu politika

Tīmekļa vietnes www.saeima.lv satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Tīmekļa vietnē www.saeima.lv tiek izmantots interneta vides analīzes rīks "Google Analytics", ko piedāvā "Google, Inc." (turpmāk — "Google"). "Google Analytics" izmanto sīkdatnes ("cookies") — jūsu datorā iesūtītas teksta datnes, ar kuru palīdzību var analizēt lietotāju izturēšanās modeli: skatītās lapas, lietotāju ģeogrāfiskās atrašanās vietas, uzturēšanās laiku, ierīci u.c.. Informāciju, ko sīkdatne veido par jūsu paradumiem šīs tīmekļa vietnes lietošanā saņems "Google", kas to glabās serveros ASV. "Google" izmantos šo informāciju, lai analizētu jūsu kā lietotāja ieradumus šajā tīmekļa vietnē, izstrādātu tīmekļa vietņu operatoriem ziņojumus par vietnes apmeklētību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar aktivitāti tīmekļa vietnē un interneta lietošanu.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā, iestatījumi visbiežāk atrodas sadaļā "Palīdzība", "Rīki" vai "Rediģēšana". Tikai tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jānorāda daži iestatījumi katru reizi, kad apmeklēsiet šo vietni.


Par datu konfidencialitāti un drošību lasiet: https://support.google.com/analytics/answer/7667196